Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ahhahha bilbao w formie xD xD z elche
2- strzały
0- celnych na bramkę xD xD
Hahaha
Sociedad też ostanie miejsce w LL po 8 kolejkach xD a dzis za chwilę jeszcze mecz z celta xD
0
Tu będzie remis :/ jak nic drewniak Witsel strzał życia do tego śmieć mazano znowu swoje zrobił
Zawodnik girony wali w twarz Rasha i nic nawet tego nie sprawdzili :/
2
Jakby tu biali grali to by był karny o kartka:/
0
@Godlo
Wyłączył się jak co mecz
0
Yamall i Pedri zeszli to już raczej nic nie padnie
0
Coraz więcej ekip gra autobus a potem kontra
1
@Derean
To fakt jada 2 na niego kilka akcji tak poszło że Kunde był bez wsparcia
0
Ciężko to widze obrona sito aż się boję klasyku i Mappeta
1
Wczoraj to pisałem że kurcze zaś będzie mecz życia któregoś z graczy Girony albo bramkarz albo ktoś z pola i jeb drewniany Witsel bramka z przewroty
0
@Ryoumen
Albo 2 jak nie 3 Harnaski
0
XD
XD haha ha ha ha
XD
2
Oby nie było tak że jutro Girona wyjdzie i będzie mieć mecz życia:/
A bramkarz będzie wyciągał wszystko jak leci
1
Coś mi się wydaje że dostali w kość podczas przygotowań do sezonu i teraz wychodzą kontuzje i ciężkie nogi brak sił podczas ostatnich meczów
0
Kur..... Nie dobre Novinky
0
@Kasy to bym wyjeb..... tatuaz na klacie xD
0
Co on bierze to ja nie wiem xD
3
Tu będzie strata jak karnego się nie wykorzystuje a potem Partaczi spartolil taka setkę to już po ptokach można się rozjesc
0
Ahaha ale chłop przytulał Balde xD
0
W przerwie zjeba i może coś zaczną grać do cholery :/
0
Zapowiada się chyba powtórka z poprzedniego sezonu dołek formy
0
Słabo to wygląda....
0
Oooo i znowu trzeba gonić Jprdl eh no nie może być spokojnie
1
@Kozinho.
Amen
0
@Borneo powinien ale Szejk patrzał
0
@Bartinho1899
Otóż to
0
@dzunius7
Owszem 2 żółtko niestety sedzia nie może skrzywdzić $$ katarskiego klubiku
2
No coż zdarza sie trzba przełknąc ta porazke przyjac na Klate Przyda się taki mecz Hansi niech wyciagnie lekcje z tego meczu i jedziemy dalej
9
@Comentateiro
Oby trwała jak najdłużej;D życzę tego sobie i wszystkim kibicom Barcy ;)
0
Goooooooool Yamalllek czarodziej Lewy gloweczka
3
rsss autobus xD coraz więcej busiarzy w LL