1

Ahhahha bilbao w formie xD xD z elche
2- strzały
0- celnych na bramkę xD xD
Hahaha

Sociedad też ostanie miejsce w LL po 8 kolejkach xD a dzis za chwilę jeszcze mecz z celta xD

0

Tu będzie remis :/ jak nic drewniak Witsel strzał życia do tego śmieć mazano znowu swoje zrobił
Zawodnik girony wali w twarz Rasha i nic nawet tego nie sprawdzili :/

2

Jakby tu biali grali to by był karny o kartka:/

0

@Godlo
Wyłączył się jak co mecz

0

Yamall i Pedri zeszli to już raczej nic nie padnie

0

Coraz więcej ekip gra autobus a potem kontra

1

@Derean
To fakt jada 2 na niego kilka akcji tak poszło że Kunde był bez wsparcia

0

Ciężko to widze obrona sito aż się boję klasyku i Mappeta

1

Wczoraj to pisałem że kurcze zaś będzie mecz życia któregoś z graczy Girony albo bramkarz albo ktoś z pola i jeb drewniany Witsel bramka z przewroty

0

@Ryoumen
Albo 2 jak nie 3 Harnaski

0

XD
XD haha ha ha ha
XD

2

Oby nie było tak że jutro Girona wyjdzie i będzie mieć mecz życia:/
A bramkarz będzie wyciągał wszystko jak leci

1

Coś mi się wydaje że dostali w kość podczas przygotowań do sezonu i teraz wychodzą kontuzje i ciężkie nogi brak sił podczas ostatnich meczów

0

Kur..... Nie dobre Novinky

0

@Kasy to bym wyjeb..... tatuaz na klacie xD

0

Co on bierze to ja nie wiem xD

3

Tu będzie strata jak karnego się nie wykorzystuje a potem Partaczi spartolil taka setkę to już po ptokach można się rozjesc

0

Ahaha ale chłop przytulał Balde xD

0

W przerwie zjeba i może coś zaczną grać do cholery :/

0

Zapowiada się chyba powtórka z poprzedniego sezonu dołek formy

0

Słabo to wygląda....

0

Oooo i znowu trzeba gonić Jprdl eh no nie może być spokojnie

1

@Kozinho.
Amen

0

@Borneo powinien ale Szejk patrzał

0

@Bartinho1899
Otóż to

0

@dzunius7
Owszem 2 żółtko niestety sedzia nie może skrzywdzić $$ katarskiego klubiku

2

No coż zdarza sie trzba przełknąc ta porazke przyjac na Klate Przyda się taki mecz Hansi niech wyciagnie lekcje z tego meczu i jedziemy dalej

9

@Comentateiro
Oby trwała jak najdłużej;D życzę tego sobie i wszystkim kibicom Barcy ;)

0

Goooooooool Yamalllek czarodziej Lewy gloweczka

3

rsss autobus xD coraz więcej busiarzy w LL

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?