0

@Azazel_Pazuzu
Jaki z tego można wyciągnąć wnioski wszyscy przeciwnicy muszą grać w Białych strojach xD xD xD

4

Flickawagen się rozpędza ten sezon coś czuję będzie jeszcze lepszy niż poprzedni

1

@macio_944
Dokładnie

1

Pięknie ale Pięknie Rash ruszył
Poszedł jak przeciniak

1

Fermin będzie kot w tym sezonie co za formą

0

@Szymemdymek
Narazie jest dobrze bez baboli kilka razy próbował długa dać ale nie celnie ale tak to ok

0

@kapi_44
Ahahahhahahah xD xD

0

@Szymemdymek
Pięknie się ustawia wraz z Cubarsim ładnie łapią na spalone

2

No narazie spoko Araujo się nauczyłem pułapek xD heheh

0

Prowadz Przywódco po trofea ;)

0

@torondirn
Spóźnił się xD pewnie albo biega przy stadionie xD xD

1

Kunde się spóźnił xD
Czy biega w kolo stadionu???

0

@BISHBASHBOSH
Hehheeh xD xD no racja xD

2

@BORO_12
O kur........xD xD no i masz wykrakałeś xD
Pięknie to zmanifestiwałes jednak słowa mają moc xD xD

1

@MesQueUnClub_87
Najpierw to niech zarejestrują Rasha wtedy można go liczyć xD

1

@BORO_12
Wez nie strasz nawet :O nie krakaj

0

@BORO_12
No oby było tak jak mówisz narazie Ferran kontuzja Lewy kontuzja
Rash bez rejestracji a za nie długo się zaczyna Liga :/

0

@Pawlak1992
Ahahahaahaha No weź xD przestan xD xD na Pana to trzeba mieć Wygląd i $$$$$ xD xD xD xD xD

0

@BORO_12
No a czy z Inigo było coś że odjedzie ???? Wiesz w Barcelonie to wszystko możliwe niczego nie można brać za pewnik;)

0

@Faro
Kto wie w Barcelonie wszystko możliwe xD

0

@BORO_12
No oby .... Ale jakoś dziwnie mi się to łączy najpierw kontuzja Inigo potem bum transfer do Arabi
Teraz Lewy kontuzja :/ za chwilę żeby nie było że dochodzi albo się okaże że kontuzja na pół roku

0

@RinooniR
No jak co Inigo też miał kontuzje a nagle bum dochodzi teraz Lewy też kontuzja
Mało Deco ponoć pracuje nad 2 odejściami nie chce krakać ale.....

1

@Goralkov
Też o tym pisałem tym bardziej był artykuł że Deco pracuje nad 2 odejściami

1

Deco wspominal 2 odejścia xD xD Iningo już nie ma czyżby teraz czas na Lewego ???????????

0

@Goralkov
XD spokojnie Deco mówił o 2 odejściach xD jedno już jest Inigo teraz nagle Lewus dostaje kontuzji Xd za kilka dni kolejna pewnie Bomba Lewy dochodzi do USA xD xD xD

8

Kolejny rok kolejny Cyrk , Kabaret
z rejestracja to już zaczyna być męczące dla kibiców

1

Ooooo ja Jeb.......... :O :O :O co tu się ojeb.........:O

0

Znowu to samo........ Już to jest męczące ciągle kombinowanie !!!
I problemy z rejestracja

0

@Lucyffffer1922 no rozumiem takie mecze to rzadkość
ooooooj w 88 ja miałem roczek xD heheh wtedy

0

@Lucyffffer1922
No fajnie by było oglądać takie 8:0 dla Barcy ;) z Lechem xD heheh xD xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?