Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azazel_Pazuzu
Jaki z tego można wyciągnąć wnioski wszyscy przeciwnicy muszą grać w Białych strojach xD xD xD
4
Flickawagen się rozpędza ten sezon coś czuję będzie jeszcze lepszy niż poprzedni
1
@macio_944
Dokładnie
1
Pięknie ale Pięknie Rash ruszył
Poszedł jak przeciniak
1
Fermin będzie kot w tym sezonie co za formą
0
@Szymemdymek
Narazie jest dobrze bez baboli kilka razy próbował długa dać ale nie celnie ale tak to ok
0
@kapi_44
Ahahahhahahah xD xD
0
@Szymemdymek
Pięknie się ustawia wraz z Cubarsim ładnie łapią na spalone
2
No narazie spoko Araujo się nauczyłem pułapek xD heheh
0
Prowadz Przywódco po trofea ;)
0
@torondirn
Spóźnił się xD pewnie albo biega przy stadionie xD xD
1
Kunde się spóźnił xD
Czy biega w kolo stadionu???
0
@BISHBASHBOSH
Hehheeh xD xD no racja xD
2
@BORO_12
O kur........xD xD no i masz wykrakałeś xD
Pięknie to zmanifestiwałes jednak słowa mają moc xD xD
1
@MesQueUnClub_87
Najpierw to niech zarejestrują Rasha wtedy można go liczyć xD
1
@BORO_12
Wez nie strasz nawet :O nie krakaj
0
@BORO_12
No oby było tak jak mówisz narazie Ferran kontuzja Lewy kontuzja
Rash bez rejestracji a za nie długo się zaczyna Liga :/
0
@Pawlak1992
Ahahahaahaha No weź xD przestan xD xD na Pana to trzeba mieć Wygląd i $$$$$ xD xD xD xD xD
0
@BORO_12
No a czy z Inigo było coś że odjedzie ???? Wiesz w Barcelonie to wszystko możliwe niczego nie można brać za pewnik;)
0
@Faro
Kto wie w Barcelonie wszystko możliwe xD
0
@BORO_12
No oby .... Ale jakoś dziwnie mi się to łączy najpierw kontuzja Inigo potem bum transfer do Arabi
Teraz Lewy kontuzja :/ za chwilę żeby nie było że dochodzi albo się okaże że kontuzja na pół roku
0
@RinooniR
No jak co Inigo też miał kontuzje a nagle bum dochodzi teraz Lewy też kontuzja
Mało Deco ponoć pracuje nad 2 odejściami nie chce krakać ale.....
1
@Goralkov
Też o tym pisałem tym bardziej był artykuł że Deco pracuje nad 2 odejściami
1
Deco wspominal 2 odejścia xD xD Iningo już nie ma czyżby teraz czas na Lewego ???????????
0
@Goralkov
XD spokojnie Deco mówił o 2 odejściach xD jedno już jest Inigo teraz nagle Lewus dostaje kontuzji Xd za kilka dni kolejna pewnie Bomba Lewy dochodzi do USA xD xD xD
8
Kolejny rok kolejny Cyrk , Kabaret
z rejestracja to już zaczyna być męczące dla kibiców
1
Ooooo ja Jeb.......... :O :O :O co tu się ojeb.........:O
0
Znowu to samo........ Już to jest męczące ciągle kombinowanie !!!
I problemy z rejestracja
0
@Lucyffffer1922 no rozumiem takie mecze to rzadkość
ooooooj w 88 ja miałem roczek xD heheh wtedy
0
@Lucyffffer1922
No fajnie by było oglądać takie 8:0 dla Barcy ;) z Lechem xD heheh xD xD