Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@BulaKG
Napewno = Przejściowy xD
Z 2 miejsca w poprzednim sezonie może 3 xD xD w tym xD
1
@BillyButcher
Mordo You Made my day xD xD xD
0
XD
Jedynie co można na to napisać od kilku sezonów ciągle to samo....
0
@Sherem
No piękne to marzenie xD
0
Wkoncu jeszcze 2 dni i ruszają rozgrywki coś pięknego znowu oglądać maszynę Flicka jak rozjeżdża inne ekipy:D
1
@Hshdhrhdh
Sex-tet ale ze co z 6 kobietami xD xD na raz
0
@BHAFCB
Na sterydach xD
0
Tu będą jaja jak nawet karnych nie będzie xD xD
2
@Bocheno1
Najpierw pokazali +5 potem zmieniło na +6
Pewnie Khalafior coś tam rzucił pod stołem $$$$
2
@Frimpong
Ahahaha xD dobre dobre 2045 @Kessie już nie wierzy w proces
Arteta dalej buduje i dalej rozrysowywuje taktykę na tablicy xD
0
@Luciano99
Vitinha to się już skończył xD xD xD
1
@Stinger_
Bo Arteta dalej buduje są ciągle w procesie xD 2040 będzie dalej budował xD
1
@Frimpong
Rok 2040 Arteta dalej potrzebuje czasu i ciągle buduje drużynę xD
0
@th@les
W takim razie Deco out
1
Komentarz usunięty
0
Ciekawe czy po meczu Enrique znowu kogoś będzie bil xD xD
0
Ahahaha 2:0 dla Totków
0
@norbi77
Okaże się po meczu xD
1
@FcPortoFan1999
Zgadzam się w 100% idealnie by się nadawał na rolę jakiś demonów goblinów czy trolli xD
0
@Hshdhrhdh
Chyba nie jakby wiedzili już by dawno go zatrudnili xD xD
0
@FcPortoFan1999 .ahahahah xD xD ja nie wiem jak to możliwe że taki człowiek pracuje na takim miejscu gdzie zamiast rozwijać tylko szkodzi tym co robi całej LL
1
@FcPortoFan1999
Zło wcielone xD jemu to trzeba egzorcysty na tym zdjęciu z tym zakrzywionym nosem jakby demona miał w sobie przypomniała mi się scena z filmu z Anthony Hopkins " Rytuał "
XD
3
@RinooniR
Zło wcielone może trzeba egzorcysty zeby na nim odprawił rytuał xD
1
@FcPortoFan1999
Bardziej jak TROLLL
0
@barteq
Uciekł od problemów xD xD nie chce brać w tym udziału xD
7
Kunde jakiś zły Rapha z Yamalem się z niego śmieją ahahaha
Gavi się opluł na koszulce ahahaha
0
Niech się uczy Fabregass niemieckiej myśli szkoleniowej :D
4
Pięknie Garcia piękny reflex
0
Ferran się uczy od Rasha
2
Można wybaczyć jest 4:0 zdarza się były gorsze pudla xD xD