2

@BulaKG
Napewno = Przejściowy xD
Z 2 miejsca w poprzednim sezonie może 3 xD xD w tym xD

1

@BillyButcher
Mordo You Made my day xD xD xD

0

XD
Jedynie co można na to napisać od kilku sezonów ciągle to samo....

0

@Sherem
No piękne to marzenie xD

0

Wkoncu jeszcze 2 dni i ruszają rozgrywki coś pięknego znowu oglądać maszynę Flicka jak rozjeżdża inne ekipy:D

1

@Hshdhrhdh
Sex-tet ale ze co z 6 kobietami xD xD na raz

0

@BHAFCB
Na sterydach xD

0

Tu będą jaja jak nawet karnych nie będzie xD xD

2

@Bocheno1
Najpierw pokazali +5 potem zmieniło na +6
Pewnie Khalafior coś tam rzucił pod stołem $$$$

2

@Frimpong
Ahahaha xD dobre dobre 2045 @Kessie już nie wierzy w proces
Arteta dalej buduje i dalej rozrysowywuje taktykę na tablicy xD

0

@Luciano99
Vitinha to się już skończył xD xD xD

1

@Stinger_
Bo Arteta dalej buduje są ciągle w procesie xD 2040 będzie dalej budował xD

1

@Frimpong
Rok 2040 Arteta dalej potrzebuje czasu i ciągle buduje drużynę xD

0

@th@les
W takim razie Deco out

1

Komentarz usunięty

0

Ciekawe czy po meczu Enrique znowu kogoś będzie bil xD xD

0

Ahahaha 2:0 dla Totków

0

@norbi77
Okaże się po meczu xD

1

@FcPortoFan1999
Zgadzam się w 100% idealnie by się nadawał na rolę jakiś demonów goblinów czy trolli xD

0

@Hshdhrhdh
Chyba nie jakby wiedzili już by dawno go zatrudnili xD xD

0

@FcPortoFan1999 .ahahahah xD xD ja nie wiem jak to możliwe że taki człowiek pracuje na takim miejscu gdzie zamiast rozwijać tylko szkodzi tym co robi całej LL

1

@FcPortoFan1999
Zło wcielone xD jemu to trzeba egzorcysty na tym zdjęciu z tym zakrzywionym nosem jakby demona miał w sobie przypomniała mi się scena z filmu z Anthony Hopkins " Rytuał "
XD

3

@RinooniR
Zło wcielone może trzeba egzorcysty zeby na nim odprawił rytuał xD

1

@FcPortoFan1999
Bardziej jak TROLLL

0

@barteq
Uciekł od problemów xD xD nie chce brać w tym udziału xD

7

Kunde jakiś zły Rapha z Yamalem się z niego śmieją ahahaha
Gavi się opluł na koszulce ahahaha

0

Niech się uczy Fabregass niemieckiej myśli szkoleniowej :D

4

Pięknie Garcia piękny reflex

0

Ferran się uczy od Rasha

2

Można wybaczyć jest 4:0 zdarza się były gorsze pudla xD xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?