Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@masik86
Otóż to pewnie przy zielonym stole nie małe kwoty lecą dla takiej uefalonki i jej prezesika
10
@tbas
Dokładnie tyle zarzutów i dalej nic a o P$G czy Chelsea nie wspomnę kupują wydaje łamią zasady i nic
0
Zapomnial dodać hallla madrit xD xD xD oj znowu mam przeczucie ze będzie zabawnie w LL ciekawe czy będą pp tych transferach jeszcze bardziej przepychać śmietankowych w meczach,
czerwonych to już całkowicie nie zobaczymy xD mappet to pewnie co mecz będzie skakał komuś na piszczel
Rudy -Gej
Ten już lodem rzucać nie będzie pewnie dostanie lepszy sprzęt xD
0
@Puyolex
Nie chce Cię podpuszczać ale wez tam leć i to zrob ;D trzymam kciuki za Ciebie ;D xD
2
Ahahah odezwał się Dyrektor sportowy Barcy albo Prezes xD xD ja się dziwię ze jeszcze nie beknął za to że ciągle ujawnia rzeczy których nie powinnien
lepiej pajac niech spojrzy co się dzieje z LL a nie uczepił się Barcy jak taki wrzód na dupie albo jakiś insekt jak kleszcz i pieprzy !!!
14
Perez do Marciniak
- Szymuś mordzie Ty moja Kochana wiesz co masz robic ;) xD dostaniesz nowa kosmetyczkę albo golarkę do swojej lysej paly
Marciniak do Pereza
- ależ oczywiście szefie już jesteście w następnej rundzie xD
4
@Esteban_
Ahaha wcale mnie to nie dziwi przecież to 12 zawodnik Pereza xDxD
14
Hahahah pięknie madrycki piesek [ francuski ] ich najlepszy 12 zawodnik został przydzielony do ich meczu z Juve ahahaha przypadek ????
XDxD
0
I tak ta zabawa będzie trwać xD raz panuje Optymizm Nico do Barcy a raz niestety trzeba zrobić miejsce w FFP a raz jesteśmy w zasadzie 1:1 I tal do zamknięcia okienka
0
Ahahahahahahahahah XD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD xD
2
Ahahaha no to Pięknie xD xD się zapowiada xD xD xD
2
@Coveta jestem za ;)
1
@Karol145
Nadejdą ale chyba dla Śmietankowych i co mecz
Po 2 albo 3 Penalti a Favor del Real Madrid’ xD xD
15
Penalti a Favor del Real Madrid’ xD xD
7
Oby tylko mu nie zepsuli głowy:/ a coś czuję że tak może być i zaraz zacznie mu się odklejać
2
@FcPortoFan1999
Obstawiam będzie drugi Kasperczak
0
Ahaha czyli :
“‘Penalti a Favor del Real Madrid’:
XD
1
@Lanosss
Z potężnym Kuflem browara albo Potężna szklana whysky z Potężna miska przekąsek o obyś się tylko Poteznie nie rozczarował meczem xD
1
@partymaker
Nie to już nie może się wysypać ....
Ale znając zarząd można się spodziewać wszystkiego poczekajmy aż będzie officjalka że opłacili wtedy będę spokojny coś pięknego ale będą zabójcze skrzydła hehe Yamall i Nico
Rapha -Olmo fałszywa 9 coś pięknego
0
@Kubsoleon
Może go podglądał w szatnij albo zrobił podgląd z kamery xD xD
0
No i Pięknie Dawać teraz jeszcze Nico ;)
2
@Faro
Dokładnie otóż to ;)
4
@Faro
Bo wiesz w klubie takim jak espanyol czy bilbao i nie obchodzi że ktoś chce się rozwijać i iść do klubu do Wielkiej Marki jak Barca masz grać u nich i ciul a jak nie to jesteś najgorszy ....
0
@slayer
Przepychanki były i będą to się nie zmieni dopóty prezesm LL jest Yeebas który zachowuje się jak dyrektor sportowy w dodatku Barcy
niech się lepiej zajmie lepszym zarządzaniem LL bo przez te jego cyrki i robięnie klubom pod górkę tylko LL cierpi ....
3
@gohan77
Heheh i znowu gówno zdziała tak samo jak próbował utrudnić rejestrację Olmo xD Lapcio da radę
Znowu wydyma Yebasa xD
0
@UriBoyka
Wczoraj było 33 °C
Dziś 27 i lekki wietrzyk
0
@UriBoyka
Ahhahaha ahahah eee mam klimę także będzie dobrze heheh dam radę przetrwać xD
0
@Sulimo
Ahaha a w de patelnia xD w sumie to od jakiś 2 tygodni grzeje ;D
1
@Hasszz
No chyba Cię Cycki swędzą xD xD xD xD
1
"Marc-André ter Stegen " : Nie lubi to
....
XD xD xD xD xD ahhahaha