Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@Luciano99
Ahahahahahahahahahahhaha stary
Rozjebałeś system ahahahahha xd xDxD
0
Komentarz usunięty
3
Ahahahahhaah Brzęczek, Magieraaa ahhahahahahha xD xD aż się opułem xD iksde
0
@directedbyfcb
Myślę że napewno by się znalazł ktoś napewno bardziej profesjonalny niż nie jeden polski trener
0
@mkord
Myślę że ktoś by się znalazl z ambicja żeby wyciągnąć ta ekipę z Szamba trener dla którego było by to wyzywanie jak i również pokazanie swoj kunszt;) że da się wszystko jeśli się chce i jest się profesjonalista
1
@MessiForeverTheBest .
Jestem za xD
1
Polski trener ??? XD jak znowu wybiorą Beton to..... znowu potranuje kilka wygranych wpadnie z San Marino czy innymi xD i dalej będzie gówno za przeproszeniem bo czy
Czy kiedykolwiek polski trener [ polska myśl szkoleniowa przebiła się w Europie??? W jakimś
średniaku z LL
Czy Seria A czy Premier League
Czy nawet w Eredivisie ???? No nie bo Polscy trenerzy są SŁABI.....
1
@krefi10
Oo to to to Joahim löw jest wolny ; D Lewemu napewno by to odpowiadało
0
@Derean
Dawaj pchaj
# Xavi
# Joachim Löw
Masz i pchaj te nazwiska xD
0
Jak tak teraz patrzę to obecnie jest kilku zagranicznych kandydatów ;)
Jak znowu wybiorą Polski Beton to ja nie widzę przyszłość dla tej kadry
Bo Polska myśl szkoleniowa na salonach nie istnieje ;)
0
@Kgorecki2500
Hmm no rozumiem ale wiesz skoro widzisz nie profesjonalne podejście a zależy Ci coś żeby osiągnąć to chyba nie chciałbyś robić w takim miejscu gdzie każdy ma wydupione
0
@Borry
To już całkiem przestaną trenować jedyne co będzie na zgrupowaniach to wiejski stół i wódeczka bimber i może jakieś inne używki
0
@VegetaPolska
Nooo i do tego jest Wolny
1
@Walpiano
Palcem albo ręką napewno dałby radę potem powąchał xD i rozruszał by to Towarzystwo xD
A tak bez żartów chyba jako jedyny który mógłby coś zmienić [ niemiecka myśl szkoleniowa ] tylko że to pewnie by się chłopakom nie spodobało że muszą zapierdalać na zgrupowaniu
0
@VegetaPolska
Co myślisz kandydaturę Joachim Löw ????
0
@VegetaPolska
Dzięki tak właśnie myślałem;D
0
Panowie ja wiem kto jest wolny xD ostatnio był gościem na Treningu Barcy Flicka kiedyś prowadził Repke De A Flick był jego Asystentem co prawdaż lubi Wkładać palce tam gdzie nie trzeba xD ale może by to jakoś poukładał Joahimek Joachim Löw ;D
1
@RozowaPantera
Ahahaha Lewy z Xavim ma zatargi więc wątpię xD
1
@mrboom
Nie tylko Ty tak widzisz chyba większość tak obstawia
0
@Kgorecki2500
Co nie zmienia faktu że on jako jedyny to jakoś poukładał i nawet gra cieszyła gdy się oglądało repke
0
@Kgorecki2500
Jesteś Pewny na 100% ???
Bo ja pamiętam że gdzieś czytałem artykuł że podczas któregoś zgrupowania podczas rozmowy z działaczem wyczuł alkohol i ponoć uznal to za nie profesjonalne podejście stwierdził że trzeba zawijać wrotki ...
Możemy się tylko domyślać snuć domysły prawdy zawsze się nie dowiemy
2
Analizując żadnych polskich Betonów
Jedyny gość co jakoś to poukładał i było widać że coś chłopaki grają to Dezerter Sousa [ ludzie mówiła uciekł za wielka kasa ] a czy to nie chodziło o inne aspekty jak imprezki i alkohol podczas zgrupowania ? Czy nie uciekł przez nie profesjonalne podejście Działaczy pzpn?????? Pytam bo coś kiedyś było odnośnie tego
0
@clyde
Presją presją kibicow dziennikarzy
Ja obstawiam że Kolega Pozwolił mu wyjść z Twarzą obstawiam że już wczoraj Czaruś kolega od Falszki mu powiedział że za duże Szambo wylało i że musi odejść i pewnie była dyskusja czy on ma to ogłosić czy Probiez to zrobi sam
1
@Sulimo
Ahahaha skrzynka Finlandi Wleciala disco polo leci bawią się tańczą i mają wszystkich w dupie
2
Czyli tak jak myślałem spotkali się przy wódeczce popili trochę i ciul
Psy szczekają karawana Cyrku jedzie dalej xD ahahaha paździerz dalej będzie..... nic innego jak Bojkot Kibicow tu nie poradzi
0
@tadzik447
Probierzówke xD i nie tylko xD
1
Odpalajcie Weszło tam Kowal Gotuje xD
1
Jest Kowal ahaahah lecimy
na Weszło leci ahahahahxD ahahah
0
@Roobo
Jak nie dwie xD
1
@Andi18
I będą zapijać smutki z probierzowka xD