4

@Luciano99
Ahahahahahahahahahahhaha stary
Rozjebałeś system ahahahahha xd xDxD

0

Komentarz usunięty

3

Ahahahahhaah Brzęczek, Magieraaa ahhahahahahha xD xD aż się opułem xD iksde

0

@directedbyfcb
Myślę że napewno by się znalazł ktoś napewno bardziej profesjonalny niż nie jeden polski trener

0

@mkord
Myślę że ktoś by się znalazl z ambicja żeby wyciągnąć ta ekipę z Szamba trener dla którego było by to wyzywanie jak i również pokazanie swoj kunszt;) że da się wszystko jeśli się chce i jest się profesjonalista

1

@MessiForeverTheBest .
Jestem za xD

1

Polski trener ??? XD jak znowu wybiorą Beton to..... znowu potranuje kilka wygranych wpadnie z San Marino czy innymi xD i dalej będzie gówno za przeproszeniem bo czy
Czy kiedykolwiek polski trener [ polska myśl szkoleniowa przebiła się w Europie??? W jakimś
średniaku z LL
Czy Seria A czy Premier League
Czy nawet w Eredivisie ???? No nie bo Polscy trenerzy są SŁABI.....

1

@krefi10
Oo to to to Joahim löw jest wolny ; D Lewemu napewno by to odpowiadało

0

@Derean
Dawaj pchaj
# Xavi
# Joachim Löw

Masz i pchaj te nazwiska xD

0

Jak tak teraz patrzę to obecnie jest kilku zagranicznych kandydatów ;)
Jak znowu wybiorą Polski Beton to ja nie widzę przyszłość dla tej kadry
Bo Polska myśl szkoleniowa na salonach nie istnieje ;)

0

@Kgorecki2500
Hmm no rozumiem ale wiesz skoro widzisz nie profesjonalne podejście a zależy Ci coś żeby osiągnąć to chyba nie chciałbyś robić w takim miejscu gdzie każdy ma wydupione

0

@Borry
To już całkiem przestaną trenować jedyne co będzie na zgrupowaniach to wiejski stół i wódeczka bimber i może jakieś inne używki

0

@VegetaPolska
Nooo i do tego jest Wolny

1

@Walpiano
Palcem albo ręką napewno dałby radę potem powąchał xD i rozruszał by to Towarzystwo xD
A tak bez żartów chyba jako jedyny który mógłby coś zmienić [ niemiecka myśl szkoleniowa ] tylko że to pewnie by się chłopakom nie spodobało że muszą zapierdalać na zgrupowaniu

0

@VegetaPolska
Co myślisz kandydaturę Joachim Löw ????

0

@VegetaPolska
Dzięki tak właśnie myślałem;D

0

Panowie ja wiem kto jest wolny xD ostatnio był gościem na Treningu Barcy Flicka kiedyś prowadził Repke De A Flick był jego Asystentem co prawdaż lubi Wkładać palce tam gdzie nie trzeba xD ale może by to jakoś poukładał Joahimek Joachim Löw ;D

1

@RozowaPantera
Ahahaha Lewy z Xavim ma zatargi więc wątpię xD

1

@mrboom
Nie tylko Ty tak widzisz chyba większość tak obstawia

0

@Kgorecki2500
Co nie zmienia faktu że on jako jedyny to jakoś poukładał i nawet gra cieszyła gdy się oglądało repke

0

@Kgorecki2500
Jesteś Pewny na 100% ???
Bo ja pamiętam że gdzieś czytałem artykuł że podczas któregoś zgrupowania podczas rozmowy z działaczem wyczuł alkohol i ponoć uznal to za nie profesjonalne podejście stwierdził że trzeba zawijać wrotki ...
Możemy się tylko domyślać snuć domysły prawdy zawsze się nie dowiemy

2

Analizując żadnych polskich Betonów
Jedyny gość co jakoś to poukładał i było widać że coś chłopaki grają to Dezerter Sousa [ ludzie mówiła uciekł za wielka kasa ] a czy to nie chodziło o inne aspekty jak imprezki i alkohol podczas zgrupowania ? Czy nie uciekł przez nie profesjonalne podejście Działaczy pzpn?????? Pytam bo coś kiedyś było odnośnie tego

0

@clyde
Presją presją kibicow dziennikarzy
Ja obstawiam że Kolega Pozwolił mu wyjść z Twarzą obstawiam że już wczoraj Czaruś kolega od Falszki mu powiedział że za duże Szambo wylało i że musi odejść i pewnie była dyskusja czy on ma to ogłosić czy Probiez to zrobi sam

1

@Sulimo
Ahahaha skrzynka Finlandi Wleciala disco polo leci bawią się tańczą i mają wszystkich w dupie

2

Czyli tak jak myślałem spotkali się przy wódeczce popili trochę i ciul
Psy szczekają karawana Cyrku jedzie dalej xD ahahaha paździerz dalej będzie..... nic innego jak Bojkot Kibicow tu nie poradzi

0

@tadzik447
Probierzówke xD i nie tylko xD

1

Odpalajcie Weszło tam Kowal Gotuje xD

1

Jest Kowal ahaahah lecimy
na Weszło leci ahahahahxD ahahah

0

@Roobo
Jak nie dwie xD

1

@Andi18
I będą zapijać smutki z probierzowka xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?