Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MesQueUnClub_87
Cos pieknego
Jak to Hansi mówił stworzył rodzinę każdy gracz za każdego pójdzie w ogień mental , atmosfera to też robi duża robote ;D
0
@Kubsoleon
Oo tak tu się zgadzam ale wrócił po kontuzji;) też trzeba mieć to na uwadze ;) ale fajnie by było jak by przegonił Mapetta na ostatniej prostej ahahahah ale by biala część piekły 4 litry xD
1
To co Lewemu w ostatnich 2 meczach
Włącza się Tryp " Sorloth "z poprzedniego sezonu i wyprzedza Mapetta xD xD xD ?????????
1
@Mario96w
No właśnie chodzi mi o Hype a obecnie największy jest na Yamallaa
0
@Bobo25 jeszcze final Ligi Narodów ahahahha o ile też to będzie Brane jakkolwiek pod uwagę xD
0
@Stinger_
No właśnie nad tym się zastanawiam bo LY jest tak mocno Hypowany że może przebić dembusa
0
@Stinger_
Aaa no tak zapomniałem o tym całkowicie;) czyli co dzbanbele ??? To bierze ????
0
Skoro sezon temu ZP wygrał Rodri
gdzie ManCity nie zagrał w finale CL
To czemu w tym sezonie nie miałby wygrać ktoś kto nie wygrał CL xD
Heheheh
0
Czy nie macie wrażenia że to co Barca zrobiła owszem przegrała ale te mecze półfinałowe te mecze z realem te remonatdy to jak grali jak wracali
Że To jakoś przycmilo ten zbliżający się final CL ludzie
I to jak HYPE JEST NA YAMALL
Eksperci dziennikarscy jeśli mieli by wybierać za magię za bramki za to jak w trudnych meczach się pokazywał coraz więcej osób uważa że LY kandydat do ZP a jak wy uważacie
Czy to co osiągnęła Barca wystarczy
Czy o ZP przesadzi CL ???
Dla mnie główna walka będzie między
Yamal , Dembele , Rapha
0
Przypominają mi się teraz przyśpiewka Samuela Eto xD aż napisałem do ziomka co jest fanem realu bo od wczoraj cisza xD ani mi nie odpisuje ani nic ahahaha
0
@Eto'o9 R10
Ahhahahahaahaha dobre dobre ;) xD ;D
0
@RoberDzik
No dokładnie;D nie było nic na ten temat ;)
8
NA notatniku od wczoraj placz że Liga Negeiery xD
XD korupcja dzwignie itd itp xD xD xD
Ale w następnym to już wrócą i wszystkich rozniosą xD z Xabim Alonso xD
¯\_( ͡° ͜ʖ ͡°)_/¯
0
@RoberDzik
Jestem za ;)
1
@barcelonaLM
Noooo wiesz to jest ta sama narracja jak przed meczem z Arsenalem xD xD
1
@Arcybiskup
I czy poleciał gdzieś do Dubaju albo emiratów arabskich szukać sponsorów;)
1
@barcelonaLM
Na śmietankowej odklejeni się śmieją ze nazywamy te 3 puchary krajowym trypletem tam to Tak Dupa piecze że pocieszaja się tym że Barca nie wygrała CL
że mappet ma pichichi
I że może wygrają KMSxD
XD xD
0
Dobrze mowia w studiu polać im
Nie można się cieszyć z tego z cały sezon chorowałeś żeby wygrać mistrza chore i te zraszacze
0
@Bakafc
No ten sezon to z tymi powrotami to jak te remontady w meczach ;D
0
Mistrza dzis mamy Za chu........A go nie oddamy dziś mistrza mamy za ch........a go nie oddamy !!!!!!
0
@Chucky
Uczą się na błędach;)
0
Bydlo totalne bydlo
Zamknąć stadion
0
Goooooooll Yamalllll ale ściągnął pajęczyne
0
XD Araujo trzyma się za kolano znowu kontuzja = Umtity
2
Okropne są te kluby które stawiają autobus i nic pięknego nie pokazują a przecież o to chodzi w piłce eh.....
0
Czuje w kościach że tu będzie remis :/
Autobus espanyolu narazie ciezko
0
@Gaucho
Ja bym tu jeszcze dopisał Leo Romana z Mallorca;)
0
@Krzysztof1987 było 7 ale że śmietankowi wczoraj wygrali jest znowu 4
0
@Starrk
wybory ? No weź xD to tylko Iluzja byś myślał że masz jakiś wpływ na politykę ;D ;)
0
@SeWo77
U mnie już po wynik 5:1
XD