1

@MesQueUnClub_87
Cos pieknego
Jak to Hansi mówił stworzył rodzinę każdy gracz za każdego pójdzie w ogień mental , atmosfera to też robi duża robote ;D

0

@Kubsoleon
Oo tak tu się zgadzam ale wrócił po kontuzji;) też trzeba mieć to na uwadze ;) ale fajnie by było jak by przegonił Mapetta na ostatniej prostej ahahahah ale by biala część piekły 4 litry xD

1

To co Lewemu w ostatnich 2 meczach
Włącza się Tryp " Sorloth "z poprzedniego sezonu i wyprzedza Mapetta xD xD xD ?????????

1

@Mario96w
No właśnie chodzi mi o Hype a obecnie największy jest na Yamallaa

0

@Bobo25 jeszcze final Ligi Narodów ahahahha o ile też to będzie Brane jakkolwiek pod uwagę xD

0

@Stinger_
No właśnie nad tym się zastanawiam bo LY jest tak mocno Hypowany że może przebić dembusa

0

@Stinger_
Aaa no tak zapomniałem o tym całkowicie;) czyli co dzbanbele ??? To bierze ????

0

Skoro sezon temu ZP wygrał Rodri
gdzie ManCity nie zagrał w finale CL
To czemu w tym sezonie nie miałby wygrać ktoś kto nie wygrał CL xD
Heheheh

0

Czy nie macie wrażenia że to co Barca zrobiła owszem przegrała ale te mecze półfinałowe te mecze z realem te remonatdy to jak grali jak wracali
Że To jakoś przycmilo ten zbliżający się final CL ludzie
I to jak HYPE JEST NA YAMALL
Eksperci dziennikarscy jeśli mieli by wybierać za magię za bramki za to jak w trudnych meczach się pokazywał coraz więcej osób uważa że LY kandydat do ZP a jak wy uważacie
Czy to co osiągnęła Barca wystarczy
Czy o ZP przesadzi CL ???
Dla mnie główna walka będzie między
Yamal , Dembele , Rapha

0

Przypominają mi się teraz przyśpiewka Samuela Eto xD aż napisałem do ziomka co jest fanem realu bo od wczoraj cisza xD ani mi nie odpisuje ani nic ahahaha

0

@Eto'o9 R10
Ahhahahahaahaha dobre dobre ;) xD ;D

0

@RoberDzik
No dokładnie;D nie było nic na ten temat ;)

8

NA notatniku od wczoraj placz że Liga Negeiery xD
XD korupcja dzwignie itd itp xD xD xD
Ale w następnym to już wrócą i wszystkich rozniosą xD z Xabim Alonso xD
¯⁠⁠\_⁠(⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)⁠_⁠/⁠¯

0

@RoberDzik
Jestem za ;)

1

@barcelonaLM
Noooo wiesz to jest ta sama narracja jak przed meczem z Arsenalem xD xD

1

@Arcybiskup
I czy poleciał gdzieś do Dubaju albo emiratów arabskich szukać sponsorów;)

1

@barcelonaLM
Na śmietankowej odklejeni się śmieją ze nazywamy te 3 puchary krajowym trypletem tam to Tak Dupa piecze że pocieszaja się tym że Barca nie wygrała CL
że mappet ma pichichi
I że może wygrają KMSxD
XD xD

0

Dobrze mowia w studiu polać im
Nie można się cieszyć z tego z cały sezon chorowałeś żeby wygrać mistrza chore i te zraszacze

0

@Bakafc
No ten sezon to z tymi powrotami to jak te remontady w meczach ;D

0

Mistrza dzis mamy Za chu........A go nie oddamy dziś mistrza mamy za ch........a go nie oddamy !!!!!!

0

@Chucky
Uczą się na błędach;)

0

Bydlo totalne bydlo
Zamknąć stadion

0

Goooooooll Yamalllll ale ściągnął pajęczyne

0

XD Araujo trzyma się za kolano znowu kontuzja = Umtity

2

Okropne są te kluby które stawiają autobus i nic pięknego nie pokazują a przecież o to chodzi w piłce eh.....

0

Czuje w kościach że tu będzie remis :/
Autobus espanyolu narazie ciezko

0

@Gaucho
Ja bym tu jeszcze dopisał Leo Romana z Mallorca;)

0

@Krzysztof1987 było 7 ale że śmietankowi wczoraj wygrali jest znowu 4

0

@Starrk
wybory ? No weź xD to tylko Iluzja byś myślał że masz jakiś wpływ na politykę ;D ;)

0

@SeWo77
U mnie już po wynik 5:1
XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?