0

@Bobo25 ahahahahahah
A ja Twoja to dzielimy na 3 ??? XD ;D

0

@Tuc
No lux to mi się podoba ;D

6

Dziś po zwycięstwo;D pozwólcie że coś napisze o tym sezonie o tej Barcelonie

Barça Flicka: "Futbol Na Krawędzi. Między Geniuszem a Szaleństwem”

Jeśli jeszcze nie poczułeś ognia, to znaczy, że nie widziałeś tej Barcelony. Nie tej z przeszłości, nie tej z nostalgicznych wspomnień o tiki-tace. Ta nowa Barça to coś zupełnie innego. To ogień i ryzyko. To samobójcza linia defensywy, która czasem przypomina szarżę szaleńców i właśnie dlatego działa. Bo tylko ci, którzy nie boją się upaść, mają szansę sięgnąć nieba.
Hansi Flick nie przyszedł do Katalonii, żeby poprawiać, łatać dziury po Xavim, czy przyklejać plastry. Przyszedł z dynamitem. Rozmontował Barcelonę do rdzenia i zbudował ją od nowa. A może nie zbudował może ją uwolnił. Bo to, co widzimy, to nie jest zespół pod linijkę, to żywy organizm bijący, pulsujący adrenaliną i determinacją.

Flickball? . To wojna nerwów.
Gdy rywale łapią się na spalonych jak dzieci we mgle, a bramkarze widzą więcej pleców własnych obrońców niż piłki, wiadomo, że coś jest nie tak... albo właśnie wszystko jest tak, jak trzeba. Bo ten system nie jest przypadkiem. To nie chaos to kontrolowany wybuch. Flick zbudował system, który balansuje na cienkiej linii między perfekcją a katastrofą. Ale ilekroć się przechyla, zwykle kończy się nokautem dla przeciwnika.
Wysoka linia? Tak wysoka, że możesz dostać zawrotów głowy. Pressing? Taki, że przeciwnik nie ma czasu oddychać. Przejście z obrony do ataku? Błyskawiczne. A gdy działa – działa jak niemiecki silnik V12 z katalońskim temperamentem.
A jeśli się nie uda? No cóż…
To nie system dla każdego. To nie system dla asekurantów. Każdy metr w dół to zdrada filozofii. Flick to wie, jego piłkarze też. Ryzykują wszystko i właśnie dlatego są tak niebezpieczni. Ale zapłacili cenę. Ten jeden raz, w tej ostatnich 2 minutach , kiedy zabrakło koncentracji… marzenie o finale Champions League uleciało jak dym po ostatnim gwizdku. Ale czyż nie tak powstają legendy? Z bólu, porażek i wielkich powrotów?

Nie tiki-taka. Nie gegenpressing. Flickball.
Nie da się już porównać tej Barcelony do czegokolwiek, co znamy. To nie kopia Guardioli, to nie rekonstrukcja Cruyffa. To nowy rozdział. To rebelia. Flick zburzył świątynię i stworzył z niej święty chaos. Futbol, który się kocha albo nienawidzi. Ale obojętnie? Nie da się być.
Barcelona znów daje emocje. A może to już nie Barcelona. Może to coś więcej symbol odwagi w świecie, który boi się ryzykować. Piłka nożna to gra błędów. Flick o tym wie. Ale w jego świecie błąd to tylko punkt wyjścia do następnego ataku. Błąd to nie koniec. To preludium do czegoś większego.
A co, jeśli w przyszłym sezonie to się nie uda?
To nie ma znaczenia. Bo w czasach, gdy wszyscy boją się porażki, Flick przypomniał nam, co to znaczy grać, by zwyciężać. A jeśli się sparzy? To przynajmniej w ogniu, który sam rozpalił.

0

@Messiah10
Zajebioza Dodaj jeszcze statystyki bramek asyst
I będzie good xD ;D

2

No to co Lewus dziś wzbija się na wyżyny goni mappeta i w 9 min wbija 5 bramek espanyolu tak jak kiedyś
Vfl wolsburgowi xD xD
Kto jest za ręką do góry xD

3

@Marusek
Jestem za ;D najlepiej niech załaduje 5 bramek tak jak kiedyś vfl wolsburgowi w 9 min strzelil 5 bramek xD

0

@messi33
Policz sobie dokładnie;) wczoraj śmietankowi wygrali więc z -7 zrobiło się -4 tak ;)
Dziś gra Barca jeśli będzie remis
To -5 a jeśli Barca wygra to na dwa ostatnie mecze przewaga pkt wynosi znów -7
I każdej drużynie zostają po 2 mecze teraz już kumasz ??
Czyli albo potrzebujemy
Dwa razy zremisować
Albo jedno zwycięstwo

1

Ja się dziwię ze jeszcze co nie których tu dziwi że sedzia i Var gwiżdżą pod śmietankowych xD xD toć to od początku sezonu się to dzieje xD mi się już tego nawet nie chce komentować......
Bo doputy drużyny nie zaczną coś z tym robić to się nigdy nie zmieni
I zawsze będzie La PerezVadrit Ligą xD

4

@norbi77
Że Cie to jeszcze dziwi xD xD xD

0

@RumbleDelivery
No jak to o co przecież wszyscy wiemy xD ahahahahah o co chodzi xD jutro będą próbowali Barcę kręcić żeby tylko straciła pkt

0

Czyli albo jedno zwycięstwo albo 2 remisy tak ? XD i będzie mistrz

0

Tam był spalony ??? XD

0

@Aragorn33
Jeszcze 3 min xD

3

@Lewangoooolsky
No bardzo dobrze jego się nie ds słuchać

1

Dawać tego Leo Romana do Barcy co chłop wyciąga piłki

0

No do tego pełno kontuzji u śmietankowych meczennik nie gra Łukaszek też nie Rodrygo ten to już całkowicie do tego Czulameni zawieszony za kartki?????

1

@Lukasz999
Zadz do Lapcia oraz szwagrów i przekaz mu swoje Typy xD na LS xD

1

@Pin0chet
Nowe konto nowy Troll ;) wy dalej płaczecie o tą Chelsea? Eh..... no tak teraz przez wiele dekad jedyne co będzie to wypominanie meczu z Chelsea;)
Wybacz ale ten sezon dobitnie pokazuje czy w LL czy CL
Jak są dobierani sędziowie
I co odwalaja w meczach poprzednie to samo za Xaviego z interem czy bayernem ale co ja się będę rozpisywał przecież Ty wiesz lepiej ;) nie pozdrawiam cya

1

@turhiay
Tak patrząc na ten mecz to
-Marciniak nie odgwizdał karnego na Martinezie dopiero jak go zawołał ten wiatrak z Varu

- odgwizdał karny na Yamalu ale Var cofnął

- Ręką Acerbiego mnie już irytują te interpretacje ręki bo ileż można ręką to ręką I tyle

- Faul na Martinie

Także można powiedzieć że Ci z Varu odjeb.......I więcej ale Maricniak też nie jest bez winy

Więc dali mu odpocząć xD żeby sprawa ucichła bo się za głośno zrobiło o Mariciniaku ale chyba o to im chodziło
Skoro drukarzy z Varu dali na Final tylko teraz tak ktora Mafija wygra i której będą sprzyjać sędziowie

Czy włoski inter

Czy Brudne Katarskie dolary + romantyk Futbolu

Sami oceńcie ja po tej Drukarni z Barca nie kibicuje ani jednym ani drugim nie ważne czy tam jest LE trenerem nie będę tego gówna oglądał mało tego oby było więcej kibicow którzy nie obejrzą finału żeby im spadła oglądalność i kijjj im w oko


0

Może jak ludzie w większości nie obejrzą finału i spadnie im oglądalność to może wtedy by się nauczyli
Jedna wielka mafijjja
Ja napewno nie będę tego gównianej finału oglądał nie po tych przekrętach sędziowskich

1

@VinDiesel
Może nie mają ale czy nie ma układów układzików przecież obie organizacje to mafiije

1

@kuz przecież to każdy wiedzioł przed meczem ze będą cyrki się dzialy i mioł żem racja ;) xD xD
Poprostu odgórnie mieli narzucone na kogo korzyść gwizdać uefalona mafija

0

@KondiCules
Ahahahahaha xD xD raz ne dobre raz dobre xD xD ;P

1

@MagdJanko
No to tak wystarczy obejrzec wszystkie klasyki z tego sezonu ile tam było decyzji które były źle i na nie korzyść Barcy w każdym kontrowersje

0

@UriBoyka
Nie no lepiej spieniezyc niż żeby siedział za ten hajs co dostaje przecież nie można pozwolić żeby był luksusowym rezerwowym xD

2

@masa11
Nie który
a raczej bym pytal Ilu xD a ci co dociągną do końca czy się nie wyśpią na początku rozgrywek krajowych a później CL teraz już pełno jest grajków z kontuzjami a co dopiero później......

0

@BorzyKrzys
Niewykluczone xD xD

2

Hahah przypadek że dają sedziego na mecz w którym już w przypadku wygranej pieczętujemy mistrza ???
XD
Mierdy chyba dalej maja złudna nadzieję xD

1

@fart
Eee no jak dublet są 3 puchary więc;) Tryplet ligowy jest

1

@Vurt
NIE NIE SA ;)
ODKLEJKA TOTALNA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?