Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
To jest Kipina !
0
Ona odstaje to jest Karny No do cholery !!!!!
1
Co za gnuj ona nie była przy ciele
6
Nie była przy ciele...... pięknie sedzia
0
Sami pomagamy śmietankowym tymi błędami
0
Christiansen niech zostanie Araujo OUT tak to widzę ja nie wiem jak reszta kobicow ale to są te detale ....
2
Kurcze szkoda że Christiansen nie wszelkie z interem zamiast Araujo eeeehhh
0
@Cvzx
Wkurwiony , smutny XD xD
0
Nooo już " Archivo Var " dało opinie odnośnie bramki śmietankowych na 0:2 powinna być anulowana wszystko i na temat ...... sedziowiowie jak mogą próbują pomoc śmietankowym
0
@Pedri16Future
Też zadaje sobie to pytanie jak każdy kibic Barcy ale chyba wiem
Rmtv i krytyka sędziów
2
To jest stempel ja Rafhiny kartka dla Łukaszka
0
J....... jeb........y real i sedziow i nurka Mappeta gdzie jest kartkę za symulowanie
0
Ja nie wiem ja tam nie było czerwonej czy jakby to był zawodnik Barcy czy nie było by Varu ?
0
@Xxxbarca4ever
Bo to biali grają a przeciwko nim się karnych nie gwizda
0
@malicinho
Ahahaha no jedynie niech se Mapet tego pichichi zdobędzie ale Barca niech tu wygra to będzie good
1
Ehhhhh...... teraz znowu Qurtuła mecz życia i pp zawodach
1
Chciałbym zobaczyć powtórkę czy był spalony ??? Czy pokażą to????
0
Gdzie powtórka czy był spalony ???
1
Ehh...... znowu :/ to samo znowu gonić wynik
0
@BORO_12
Ahahahah ikks/de
XD
XD
8
@Fermin no to wiadomo jeszcze żeś młody xD xD wcale się nie dziwię
0
...... Dobrze że z tym Diazem to jest tylko jako przykład podane ;D xD xD
1
@Bulbazaur17
Dokładnie ludzie czasami maja terapię po 3 albo więcej lat a i tak ciężko wyjść z tego stanu:/
1
@Bulbazaur17
Wiesz najgorsze jest to jeszcze jak mówisz tłumaczysz bliskim a słyszysz Frazesy Typu
" a wez jesteś mężczyzna "
" Wszystko będzie dobrze "
" przestan przeżywać "
Wiesz taki pierdo ..... na odczepne
Depresja to jednak ciężka sprawa
Depresja to jak ciemny pokój bez drzwi – z zewnątrz wszystko może wyglądać normalnie, nawet wesoło, ale w środku czujesz się pusty, zgaszony, jakby życie powoli gasło w tobie. To nie tylko smutek, ale poczucie bezsilności, samotności, ciężar, który przygniata każdy dzień. Uśmiechasz się, bo tak trzeba – ale to tylko maska, za którą dusza woła o ratunek, chociaż nie zawsze potrafi wydać dźwięk
0
@Ricardinio14
Eh.... Depresja ???????
2
@Bulbazaur17
Tak prawda ale w dzisiejszych czasach ludzie też nie dostrzegają
tego co siedzi w człowieku
ktoś może być uśmiechnięty, być pogodnym a w środku toczy walkę sam ze sobą a wiadomo mężczyźni przeważnie nie są skłonni mówić o problemach bo potem uważają Nas Mężczyzn za słabych.....
0
Czytam artykul odnośnie " DJ HEJZEL"
44 lata i chłop odebrał sobie życie ....
Eh..... masakra
2
@Emial22
Coś pięknego;D
Nic dodać nic ująć
Można się rozpłynąć od tych słów
Dlatego trzeba było to dodać
JUTRO PO ZWYCIĘSTWO
VISCA EL BARCA !!!!!!!!!!!
6
„Powiem Wam prawdę, ;)
Finał CL przegrał Barcelonę, a nie Barcelona przegrała finał, dlatego ze nie awansowala do niego.....
to najbardziej rozrywkowy zespół świata, w 56 meczach strzelili 163 gole. Kto to zrobił? Nikt. Barcelona zrobiłaby z finału legendarne widowisko, widowisko godne nazwy Ligi Mistrzów! Ale niestety zmierzyła się z drużyną, która zdecydowała się grać w starą piłkę nożną, przestraszyła piłkę nożną, bezduszną piłkę nożną! Yamall? Byłby niekwestionowaną gwiazdą finału! Ale piłka nożna jest czasem niesprawiedliwa, bardzo niesprawiedliwa! Finał będzie zwykłym meczem, bo Barcelony nie ma! Wszyscy to wiedzą, nawet jeśli się do tego nie przyznają! Barcelona to jedyna drużyna, która sprawia, że piłka nożna jest sztuką, a sztuka zostala utracona! "
Dziekuje Dobranoc ;)
0
No to Grubo się tam bawią w tej Hiszpanie śmietankowi maja zebrania z LL i sędziami:/ a gdzie inne kluby??
jak to było??? Liga niegeiry ???