Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@lucca87
W CL
To masz
Włoska Mafijjja vs Brudne Katarskie dolary xD
CL nie oglądam bojkot
LE też nie ma co oglądać angielsk final xD
LK nie będę ogadal ale niech Betis wygra swoją gra zasługują;)
0
@Tasde
Noo to wcale by źle nie było ;D
Fajne myślę że przy takiej karze napewno nie byłyby tworzone filmiki szkoda tylko że My sobie możemy podyskutować
Niestety Yebas nie ma jaj żeby takie coś wprowadzić żeby karać swój klub -1 pkt za każdy wypuszczony filmik o sędziach jak by miał jaja i nie był by kibicem śmietankowych to kto wie może inaczej by to wyglądało a tak widać jak na tacy że daje przyzwolenie na to co robią
No i oczywiście już wyciekły kolejne filmiki o głównym który ma sędziować El classico w niedzielę o tym co zasiądzie na Var
Już się powołują że główny to
To od dziecka fan Barcelony xD
0
@Tasde no to prawda cała liga ma ponieść konsekwencje bo nie potrafią zrobić porządku z tą Reżimowa tv
No karą sportowa jak uważasz za stosowną i odpowiednią do tego co wyprawia rmtv??
1
@Messibestplayerintheworld
Niewykluczone jeszcze jak w tym sezonie nic nie ugrają to następny to ich pewnie będą pchać od początku kolejki xD
2
Uzgodniono, że w następnym sezonie sędziowie w La Lidze po interwencjach VAR-u będą ogłaszać przez mikrofon stadionowi i widzom telewizyjnym powody podjęcia danej decyzji. Tego typu rozwiązanie oglądaliśmy na przykład w grudniowym finale Pucharu Interkontynentalnego i obejrzymy także na Klubowym Mundialu
No to będzie ciekawie mało do tego szykują się zmiany
Sędziowie mają plan na zneutralizowanie filmików real madrid TV xd
filmiki real madrid TV to największy problem hiszpańskiego sędziowania i wszyscy razem (kluby, La Liga i Federacja) szukają sposobu, by je zneutralizować. Fouto podaje, że powstał pomysł, by obsadę sędziowską na dany mecz podawać na wzór składów obu zespołów, czyli około godzinę przed spotkaniem. Wcześniej byłaby ona nieznana, co oczywiście uniemożliwiałoby telewizji realu madryt publikowanie filmików na sędziów, przynajmniej do ostatniej godziny przed meczem.
OPINIE ? :
0
@Eto'o9 R10 ooo to to to właśnie otóż to ;) ;D
2
@poskus
na wypożyczenie ?????eśli nie uda się np Nico czy kogoś innego to czemu nie Flick go ogranie że pewnie by chodził jak przecinak ;D
1
@dzefrej234
No taaa bo jak by wygrali jak to tak
Że takiej ekipy nie ma w KMS
2
Ahahhaha
Gdyby grali w latach 80-tych
https://www.facebook.com/share/16XVGTkN6u/
0
@Luciano99
Skąd wiesz ze tylko cycki xD xD może nie tylko cycki xD xD xD
0
@Tp69
A Pan tu widzę od nie dawna
;D czyżby kolejny z białej części madrytu ????
3
Piekne zdjęcie z tym Inigo pod ten artykuł Brawo Redakacja ;D hehehe
XD xD xD pasuje idealnie
0
@Danny Gaucho
Pala Jointa toć to wiatraki xD
1
@CLS63AMG
Oo to to to dokładnie;D
1
@CLS63AMG
Włoska Mafijja Ojciec Chrzestny i wszystko wiadomo......
Dlaczego Barca miała odpaść;) ;D
0
@esem91
Nie no trzeba o tym mówić czy Barca to robi co Tydzień? Nie
Czy została wydymana ?? Przez zespół sędziowski???? Niewykluczone .......
Czy więcej winy tutaj Marciniaka Czy Zespołu z kraju Wiatraków ??? Może oni byli na Var tak ślepi bo może Jarali Jointa ???????? W tej budzie
Może Szymcio przed też sobie pociągnął Buszka kto ich tam wie xD xD xD
0
@Beztroskii
Dlatego to jest chore poj..........e
ze sedziowej sobie mogą interpretować
I teraz tak co nie zdecydujesz się obroni
ale teraz patrzeć na to z strony takie ktoś tam lubi jakoś ekipę bardziej tam zinterpretuje ze da karnego inny ze nie lubię albo nie jest fanem nie da!!!
Powinno być czysto ręką to ręką I ciulll karny a nie jakieś interpretacje eh....
0
@Beztroskii
Aahaha hmmmm Hmmm hmmm....
gosc się kładzie rozkłada rece jak Jezus na ostatniej wieczerzy dotyka ręką pomaga sobie ale co tam te przepisy są tak pojebane z tą interpretacja że az szkoda to komentować
Ręką to powinna być ręką i koniec proste.
0
@Values
Ahahaahahahaha dobre dobre
Kabaret to był i tyle ale co zrobić kto wie co tam się tak naprawdę dzieje najwyżej jeśli chodzi i piłkę czy nie ma odgórnie nakazane kto ma przejść komu trzeba pomóc bardziej lub mniej nie wiem ale wiadomo pilka to biznes ;) $$$$$$$$ ehh.....
1
@Wojtazsoo no wkoncu brawo dziękuję Ci że też to zauważyłeś że polskich Varowców dali do przysłowiowej zamrażarki ;D bo o tym cisza wszędzie że po tym meczu atletico vs real 2 dotknięcia Alvareza się zrobiło tak głośno że ich odsunęli xD
13
@ShawnC
Sam sobie chłop zaprzeczył??? XD
Czyli no cóż jak kolega niżej napisał- cytuje
VAR: Łysy, ty gwizdałeś pierwszy kontakt czy drugi?
Łysy: pierwszy
VAR: a to nie ma karnego, bo gdybyś gwizdał ten drugi kontakt to wtedy karny
Łysy: OK, OK, nie ma karnego, super
Ahahahaahahahahah
0
@Azi
Nie wiem dlatego pytam dlatego dałem znaki zapytania bo patrzę teraz jaki był skład sedziwo na real vs atletioc i tam było tak:
W rewanżu Szymon Marciniak będzie pracować razem z sędziami asystentami Tomaszem Listkiewiczem i Adamem Kupsikiem. Sędzią technicznym będzie Paweł Raczkowski. W roli sędziego VAR UEFA zatrudniła Tomasza Kwiatkowskiego
0
Teraz mnie tak naszło ją wiem już kilka dni po meczu ale tak z ciekawości czy skład sędziowski nie powinien się składać z sędziów z tego samego kraju????
Dlaczego wiatraki byli na Var ??A nie Polacy????
Czyżby za tą sytuację gdzie było głośno o tym że Alvarez dotyka piłki 2 razy i Var przekazał to Marciniakowi dostali się do Zamrażarki Kara ???? Od Uefalony ????????????????????
0
@Conradxc
Nie no jedynie co mnie zaskoczyło to mówienie że nie mówimy o sędziach a potem jest uprawiana ta sama narracja więc można by pomyśleć słabe jeśli chodzi o zawodników czy trenerów po prezesów
Jednie chyba usprawiedliwienie to chyba emocje z tym związane i że było tak blisko .
Jedna rzecz mnie zastanawia dlaczego na Var dali wiatraków ????
To nie jest tak że cały skład sędziowski jest z jednego kraju ?????
Jak to było w meczu w CL
Atletico madryt vs real madryt ?????
Tam cały skład sędziowski to Polacy
Czy oni nie dostali zamrażarki za tą decyzję z tym po 2dwojnym dotknięciem Alvareza ?????
XD
0
@GoLem bo tam musieli by go przywołać do monitora:/ a wiatrak tego ślepa pala nie zrobiła
2
Już po meczu wiadomo przykre to jest ale nie bez przyczyny dali taki skład sędziowski przecież na Var sedzial ten sam wiatrak Ślepy co nie widział ręki Dumfrisa :/
Także patrząc na chłodno to chyba chyba Var przywołał Marciniaka jeśli chodzi o ten Faul Cubarsiego ona tam tego nie gwizdnal tylko puścił akcje jak dobrze pamiętam
Pozniej Yamall 1 decyzja Karny dopiero pieprzony Wiatrak Cofnął decyzję Ręką Accerbiego w polu karnym ????idzie się pogubić w tych przepisach ja już nie wiem co jest ręką a co nie powinno być dotyka ręki w polu karnym to karny i tyle a nie pełno interpretacji ze każdy sedzia może to po swojemu zinterpretować aczkolwiek były sytuacje gdzie Yamall też był ciągany za koszulkę i Marciniak tez swoje dołożył albo oszczędzanie graczy interu gdzie faulowali mało była też sytuacja z Pedrim w polu karnym gdzie tego TV nie pokazali chłop go trzyma a później 2 razy popycha liniowy się patrzy i chyba ślepego udawal zamiast zasygnalizować faul ......
Faul na Martinie powinnien zagwizdać i jak nie ma pewności idzie do monitora proste chociaż żeby zobaczył to akcje także swoje też dołożył.......
0
"Wczorajszy wynik był trochę dziwny."
Dzięki nic dodać nic ująć ;D
Podsumował ;D
0
@Conradxc
Kolego przypomnę że wasz Reżimowa TV co mecz napierdala na sędziów mało tego zamiast pokazywać walki pokazują akcje prawidłowe ale zmieniają Narracje tak że jest to źle sędziowanie dla Realu
Przekręcenie chodzi mi o takie mecz jak z Celta ;D i można by tak wiele wymieniać coś jeszcze??
0
@turhiay
Dokładnie
0
@AbelKabel w punkt