Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91
To wypowiedz się coś na temat Roque xD
0
@Faro
No starego Diaza dość że droższy to jeszcze starszy ahahaha kolejny po Roque piękny transfer Deco xD xD
0
@darr0o
Pewnie Ferran + Araujo + Langlet i 20 baniek możliwe ???? Za Julianka ???
1
@baryn
Skrzydło to muus a co do Lewego mi się wydaje
to zagadka jaka forma i wgl będzie prezentował w następnym sezonie :/
0
@baryn
Ok ale czy nie uważasz że przydałby się jakiś obrońca który by obskoczyl obie strony obrony ??
I jakiś LO ???? który by odciążył LY żeby oba skrzydła tak funkcjonowały ? Jak teraz prawe na którym jest LY ???
0
Czyli jak zrobić nadzieję kibicom xD
Że będą transfery by potem stwierdzić że jednak nie potrzeba bo kadra dobrą a później placz .....
0
No piknie śmietankowi się wzmacnaiaj żeby później następny sezon nie wyszedl nam tak jak ten realowi bez wzmocnień
0
@ShawnC
XD xD xD
1
https://www.facebook.com/share/v/1AQryfiSX4/
XD ahahaha ale gdzie przecież oni zawsze uczciwie wygrywają wszystko xD
???? O to jak Real Madryt kradł ligę za sprawą Josè Plaza Pedraz przewodniczącego Narodowej Komisji Sędziowskiej Hiszpanii.
Sezon 1979-1980:
▫️ García Remón fauluje Serrata w polu karnym, a sędzia Fandos Hernández odgwizduje faul piłkarza Barcelony.
Ale bezczelnie będą mowic że Liga Negeiry a oni od zawsze mieli sprzyjających sędziów
0
Nie wiem czy się śmiać xD czy płakać ;.( .
kiedyś chyba był artykuł że Flick nie chce Diaza później że rezygnują z niego teraz znowu że cel nr jeden..... xD mam nadzieję że to Tylko dziennikarskie Farmazony które można później wrzucić do kosza xD
2
@agaFCB
campeone
campeone aeee aeee aoooo
campeone
campeone aeee aeeee aoooo
1
@John_Doe
Czyli spociły Ci się oczy xD ;D
0
@Zoker
Jeśli nie uda się Nico to Lookman jeśli chodzi o moje typowanie
0
@KacperVEB
Nico tylko Nico
A jeśli się nie uda
Nie obraziłbym się jakby wzięli Lookmana przebojowy szybki pokrętło w nodze też ma
0
@AlphaNumeric
Opcja nr 1 albo /2
1
@kazbychu
Wiadomo Wypisz wymaluj podobny faul miał miejsce w klasyku tylko wtedy sedzia nie mogl pozwolić żeby gracz śmietankowych wyleciał
1
@Messiah10
Obrzydliwy faworyzowany klubik z białej części madrytu.....
1
@BORO_12
Ter Statua ;D
2
https://www.facebook.com/share/r/1ELEHLUPT7/
I niech mi ktoś powie ze real nie jest faworyzowany przez sędziów
Wczorajszą czerwien dla gracza Sevilli
Wypisz wymaluj jak sytuacja w klasyku gdzie czułameni fauluje Ferrana
Także Kibice trzeba się uzbroić w stalowe nerwy na następny sezon
1
Na notatniku płacz xD że real nie potrafił strzelić grającej w 9 Sevilli bramki xD xD oj jej co tam się dzieje
0
@Criss18Barca
Ahhahahaha noo piękny taki nie za fajny ten puchar xD ale ważne że się z niego cieszą xD i posiedzieć na nim można xD lux
0
@Kasy
Ahaha Hmm czyli jak mam natłok ogrom myśli to co trzeba wyrwać;P żeby ja chwilę się od tego uwolnić xD
0
@Stinger_
To co ja mu napisałem to pikuś
Ale nie będę się licytował
Eee czyli Eto gdy to robił przed wielka publika ??? Też byś powiedział?? Ze to słaba mentalność???
Albo wczoraj jak Fermin podczas przejazdu autobus też to wykrzyczał do mikrofonu ;)
To są emocje nie słaba mentalność
;)
0
Piękny Sezon Piekna Feta ;) Barcelony
A jeszcze piękniejsze że śmietankowi
Ten sezon jeśli chodzi o klasyki to dostali lepe na Gębę w postaci
5 meczów na łeb Manita w klasykach xD
Mam znajomego [ fanatyk realu]
Jak Barca odpadła z interem oooo jej co to było że mam się schować do nory i wgl żem Barceloniarz wyzywanie pełna parą
Ale jak ja po wygranej z Espanyolem mu wysłałem cieszynke Yamalla z tego meczu później mu napisałem
"Madrid, cabron saluda el campeon"
Ahahah to mnie usunął z znajomych w sociajlmediach ahahahahhaa xD
ja to nie wiem ale chyba trzeba mieć dobrą odklejke xD i być dzieckiem 13 letnim żeby takie akcje odwalać
Ahahaha
1
@Bilon87
Masz rację to prawda jakby to śmietankowi wygrali to o jeju dla nich każdy mecz klasyk to jak o złoto....
nie no trzeba to mówić dostali Manite w klasykach w tym sezonie xD lepe na Gębę = dłoń z 5 palcami xD Manita xD ahahahhahaahahah
0
@Stinger_
Aahahaha tu w de przy granicy z nl od miesiąca ciepło błękitne niebo do 25 w słoneczku xD ;P
0
@Bilon87
5 Klasyków xD xD ahahah pre-sezon też dostali xD no i te 4 w lidze ;)
7
@KripeX
Dzięki;) wkoncu ktoś normalny po drugiej stronie ;)
1
@blakkudium
Ahaha nic tylko brakuje żeby się spłakał na żywo tak jak na tych animacjach xD
Męczennik xD
0
https://www.facebook.com/share/v/15pseFKPUn/
La rambla wczoraj po wygranej Barcelony xD i zdobyciu mistrzostwa ;D