Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Merton
Marciniak i Varowcy byli tylko pacholakmi wykonawcami a pewnie tam gdzieś odgórnie poszło
Pewnie Obsrali się w Uefalona czy fifalona ze Barca ze swoja szalona gra może wygrać final
I wtedy trzeba by było im dać miejsce w KSM bo jak to tak finalista CL nie zagra na KSM
1
Czyli co w biurach panuje
Legendarny " OPTYMIZM "
= czytaj między wierszami xD Czyli Dupa z tego będzie xD
1
@piterheh86
Ojej w Paryżu to będzie niezapomnianą noc jak dziś p$g w sumie to w całej Francji pewnie jutro będzie gorąco w mediach
1
@Marcelinho132
To prawda ;D Fakt
1
@Barcaa12 no inter nie zasłużył oni to są w tym finale dzięki pomocy sędziów proste trzeba mówić o tym a nie milczeć
0
@MsBarca
No jest darmeny bo nie zasłużyli na Final proste jakby nie przekręcili Barcy to FINAL BYL BY PIEKNY DWIE OFENSYWNE EKIPY A TAK mamy dominację p$g inter nie istnieje
2
Mappet to pewnie płacze oglądając ten mecz xD xD ahaha odszedl z p$g żeby wygrać CL a Tu psikus ahahaha
1
Ahahaha dobra już
Mamy kilka nazwisk
- Leao
- Diaz
- Rashford
- Eliesse Ben Seghir
- Maghnes Akliouche
-Garcia
..... czekamy na następne xD ciekawe ile się ich nazbiera xD
Karuzela się rozkręca mimo że okienko jeszcze nie otwarte xD
3
Poprostu byłeś za słaby xD
0
Czyli co otwieramy już??? Sezon na hasło
" W biurach panuje OPTYMIZM czy jeszcze się wstrzymać??? XD
0
@MateS
Już Ci odpowiadam xD " Traktor z przyczepa xD xD
0
@nosiu95
A to Tebas nie poluzowal tego FFP ?
Kiedyś był artykuł że jednak coś tam poluzuje mam nadzieję że nie chodziło o gumę w majtach xD
0
Tak cofnąłem sobie kilka artykułów wstecz ja to się nie dziwie ze prowadzą rozmowy i chcą włączyć do pomocy dla Deco "Timem Steidtenem"
Tam pewnie Flick widzi że Deco nie ogrania xD albo że mu chce placków wcisnąć xD
5
Za 3.... 2..... 1 Karuzele transferowa uważam za otwarta xD no to lecimy ciekawe ile w tym sezonie się przewinie tych nazwisk
Kto przyjdzie kto nie
W biurach panuje Optymizm xD
3
Ooo jej jak się tak ten Diaz podoba Deco to niech się z nim umówi na randkę xD
0
@lajcior
Ahahahah xD całkowicie oddany barwą pracujący wytrwale ;D w pocie czoła xD
0
@Eto'o9 R10
Brawo wkońcu ktoś mądry ;) Kto dostrzega prawdę;) taka jaka jest
0
@lajcior
Ten który tańczył z Yamallem?? XD
4
Co za żałośny klubik ahhaha dostali w papę od Barcy i teraz kombinują jakim to trzeba być słabym żeby zamiast na boisku szukać punktów to szukają składając pisma jak trzeba nisko upaść żeby takie techniki stosować......
Obrzydliwe , żałośne mam nadzieję że nic nie wskórają!!!! Pampeluniarze i oby za to w papę w każdym meczu dostawali !
1
@norbi77
Ahahaha Driny przy niedzieli xD ;P
????
Ahahaahaha ja to dziś się leczę cały dzień po balowaniu sobotnim i powrocie o 7 rano na chate xD w niedziele
3
No to Osasuna może possssac niech sobie jeszcze tak przez rok składają te odwołania xD
1
@norbi77
Nie chłopie xD chłopie trochę luzu ;D
0
Będzie ooo proszę heheh dal karnego ahahah xD a myślałem że zaś wydrukuje xD
0
@norbi77
Jest artykuł na stronie ;) ;D
1
@norbi77
44-latek nie będzie już prowadził spotkań LaLigi, ale ma pracować przy wideoweryfikacji ;D
Kończy jako główny ale na VAR będzie pracować tylko xD
2
Dobra Lewy dawaj jeszcze te 5 bramek w 9 min xD w drugiej połowie xD
0
@noface
Dokładnie Karuzela jak się zacznie to takie Nazwiska będą podawane że ullaaa laa laaaa najlepsze to czekać na officjalki i zamknięcie okna transferowego;)
0
@MaFCB
Nie bierz tych wypocin dziennikarskich na poważnie już się przekonaliśmy o tym jak ktoś pisał o Kunde że był na jakimś party A potem Kunde pięknie wyprostował dziennikarza żeby nie pisał kłamstwa także no
Lepiej czekać aż się zamknie okno transferowe albo Officjalki inaczej to o kant Dupy to można......
1
Hmm chyba najlepiej to:
Nie czytać tych wypocin dziennikarzy kto przyjdzie kto nie a tego chcą napewno a tego nie xD xD toć to zaraz się zacznie taka KARUZELA nazwisk że co jedni to będzie Lepsze coś czuję więc chyba najlepsze rozwiązanie nie brać tego na poważnie a poprostu czekać do zakończenia okna transferowego;)
2
I cyk : policja podaję że sprawcami byli
Florek Perez wraz ze swoimi współpracownikami: Mappet , VeneViniVici oraz Bellim
Motywem przestępców było pokazanie się na paradzie z okazji zdobycia Pucharu xD xD xD xd