0

@Merton
Marciniak i Varowcy byli tylko pacholakmi wykonawcami a pewnie tam gdzieś odgórnie poszło
Pewnie Obsrali się w Uefalona czy fifalona ze Barca ze swoja szalona gra może wygrać final
I wtedy trzeba by było im dać miejsce w KSM bo jak to tak finalista CL nie zagra na KSM

1

Czyli co w biurach panuje
Legendarny " OPTYMIZM "
= czytaj między wierszami xD Czyli Dupa z tego będzie xD

1

@piterheh86
Ojej w Paryżu to będzie niezapomnianą noc jak dziś p$g w sumie to w całej Francji pewnie jutro będzie gorąco w mediach

1

@Marcelinho132
To prawda ;D Fakt

1

@Barcaa12 no inter nie zasłużył oni to są w tym finale dzięki pomocy sędziów proste trzeba mówić o tym a nie milczeć

0

@MsBarca
No jest darmeny bo nie zasłużyli na Final proste jakby nie przekręcili Barcy to FINAL BYL BY PIEKNY DWIE OFENSYWNE EKIPY A TAK mamy dominację p$g inter nie istnieje

2

Mappet to pewnie płacze oglądając ten mecz xD xD ahaha odszedl z p$g żeby wygrać CL a Tu psikus ahahaha

1

Ahahaha dobra już
Mamy kilka nazwisk
- Leao
- Diaz
- Rashford
- Eliesse Ben Seghir
- Maghnes Akliouche
-Garcia
..... czekamy na następne xD ciekawe ile się ich nazbiera xD
Karuzela się rozkręca mimo że okienko jeszcze nie otwarte xD

3

Poprostu byłeś za słaby xD

0

Czyli co otwieramy już??? Sezon na hasło
" W biurach panuje OPTYMIZM czy jeszcze się wstrzymać??? XD

0

@MateS
Już Ci odpowiadam xD " Traktor z przyczepa xD xD

0

@nosiu95
A to Tebas nie poluzowal tego FFP ?
Kiedyś był artykuł że jednak coś tam poluzuje mam nadzieję że nie chodziło o gumę w majtach xD

0

Tak cofnąłem sobie kilka artykułów wstecz ja to się nie dziwie ze prowadzą rozmowy i chcą włączyć do pomocy dla Deco "Timem Steidtenem"
Tam pewnie Flick widzi że Deco nie ogrania xD albo że mu chce placków wcisnąć xD

5

Za 3.... 2..... 1 Karuzele transferowa uważam za otwarta xD no to lecimy ciekawe ile w tym sezonie się przewinie tych nazwisk
Kto przyjdzie kto nie
W biurach panuje Optymizm xD

3

Ooo jej jak się tak ten Diaz podoba Deco to niech się z nim umówi na randkę xD

0

@lajcior
Ahahahah xD całkowicie oddany barwą pracujący wytrwale ;D w pocie czoła xD

0

@Eto'o9 R10
Brawo wkońcu ktoś mądry ;) Kto dostrzega prawdę;) taka jaka jest

0

@lajcior
Ten który tańczył z Yamallem?? XD

4

Co za żałośny klubik ahhaha dostali w papę od Barcy i teraz kombinują jakim to trzeba być słabym żeby zamiast na boisku szukać punktów to szukają składając pisma jak trzeba nisko upaść żeby takie techniki stosować......
Obrzydliwe , żałośne mam nadzieję że nic nie wskórają!!!! Pampeluniarze i oby za to w papę w każdym meczu dostawali !

1

@norbi77
Ahahaha Driny przy niedzieli xD ;P
????
Ahahaahaha ja to dziś się leczę cały dzień po balowaniu sobotnim i powrocie o 7 rano na chate xD w niedziele

3

No to Osasuna może possssac niech sobie jeszcze tak przez rok składają te odwołania xD

1

@norbi77
Nie chłopie xD chłopie trochę luzu ;D

0

Będzie ooo proszę heheh dal karnego ahahah xD a myślałem że zaś wydrukuje xD

0

@norbi77
Jest artykuł na stronie ;) ;D

1

@norbi77
44-latek nie będzie już prowadził spotkań LaLigi, ale ma pracować przy wideoweryfikacji ;D
Kończy jako główny ale na VAR będzie pracować tylko xD

2

Dobra Lewy dawaj jeszcze te 5 bramek w 9 min xD w drugiej połowie xD

0

@noface
Dokładnie Karuzela jak się zacznie to takie Nazwiska będą podawane że ullaaa laa laaaa najlepsze to czekać na officjalki i zamknięcie okna transferowego;)

0

@MaFCB
Nie bierz tych wypocin dziennikarskich na poważnie już się przekonaliśmy o tym jak ktoś pisał o Kunde że był na jakimś party A potem Kunde pięknie wyprostował dziennikarza żeby nie pisał kłamstwa także no
Lepiej czekać aż się zamknie okno transferowe albo Officjalki inaczej to o kant Dupy to można......

1

Hmm chyba najlepiej to:
Nie czytać tych wypocin dziennikarzy kto przyjdzie kto nie a tego chcą napewno a tego nie xD xD toć to zaraz się zacznie taka KARUZELA nazwisk że co jedni to będzie Lepsze coś czuję więc chyba najlepsze rozwiązanie nie brać tego na poważnie a poprostu czekać do zakończenia okna transferowego;)

2

I cyk : policja podaję że sprawcami byli
Florek Perez wraz ze swoimi współpracownikami: Mappet , VeneViniVici oraz Bellim
Motywem przestępców było pokazanie się na paradzie z okazji zdobycia Pucharu xD xD xD xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?