Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@ACRAB95
Nie sądzę xD xD coś ostatnio za często im sędziuje
1
@budel17
Ta już jeden mecz im sędziował xD teraz kolejny xD
0
@Lucyffffer1922
Wysłałem próbkę moje początki jak zacząłem ;) się uczyć programu i wgl
6
Bardghji i Garcia coś czuję że to będą jedyne transfery mało wcale mnie nie zdziw jeśli go będą próbować na LS jeśli wypali
0
@ranger3120
Kiedy???
Tylko nie pisz że zawsze xD
0
@Pawlusek
To wcale niewykluczone że mógł siedzieć na Varze
Wcale by mnie to nie zdziwiło xD
1
@Lucyffffer1922
I Masz rację teraz każdy może iść do studia zaspiewac z autotune lub inne poprawki i tak cudownie to wygląda ale gdy już przychodzi śpiewać na żywo hmmm no właśnie już nie jest tak pięknie jak poprawiona wersja w studio po korektach autotune i innych dodatkach. Owszem są artyści co mają glos piękny i nie potrzebują tego ale ilu ich jest tak naprawdę teraz? I zgodzę się tekst musi mieć sens musi mieć przekaz coś co Cię poniesie da energie
A nie jakieś teksty o dupach cyckach czy inne tego typu eh.... :/
1
@Lucyffffer1922
Dziękuję za te słowa;)
Hmm myślę że każdy z nas ma własny talent moge sie zalozyc ze tez go masz czasami wydaje się to blisko ale tego nie dostrzegamy
Ja od dziecka muzyka jak byłem mały cymbalki organy gitarki i zawsze mnie ciągnęło do tego w sumie w rodzinie też mamy muzykow.
tylko tylko że też człowiek kierował się czymś innym nie dostrzegałem tego i to zawsze odstawiał na boczny tor ale gdy było ciężko to co mnie ratowało to znowu była muzyka ;) była zawsze źle chwile dobre
także teraz już w to poszedłem na całość tworzenie uczenie się produkcji muzyki następny cel to nauka dj konsoli marzenie wyjść kiedyś na scenę festiwalu i zagrac swój kawałek wiem że do tego długa droga ale nie poddam się kawałek który przyprawi ludzi o ciarki ale i też poniesie poztywna energia;)
0
@FCB24
Hmm może tak być :/ bo co będą chcieli robić transfer wtedy wkroczy do akcji on na białym koniu Yebaas xD i powie ze jesteśmy na dobrej drodze ale dalej nie jesteśmy w zasadzie 1:1 xD
Potem wleci Lapcio [ nie wiem na czym wejdzie ale wyjdzie i powie już jestemy xD dostaliśmy zgodę
XD ahaha by następnego dnia znowu wjechał Yebass ..... I tak wkoło xD aż do zamknięcia okienka
0
@Lucyffffer1922
Dziękuję milo słyszeć takie slowa bo to mnie motywuje jeszcze bardziej ;D wiem że jestem na dobrej drodze
Jak masz zajawkę i chcesz się uczyć Pobierasz BandLab darmowo zakladasz konto wchodzisz masz kilkanaście ścieżek gdzie możesz łączyć układać sample i wgl
Hm z miłą chęcią podeślę jak tylko utworek będzie skończony obecnie jeszcze układam coś na zakończenie później mixing / mastering wiesz chce żeby to brzmiało sztos nie chce lipy nie lubię chodzic droga na skróty
;) ale napewno podeślę hehe z zastrzeżeniem praw autorskich ;) mam znajomego co też siedzi w de tylko on bity pod niemiecki Hip Hop robi i mówił żeby uważać na to co i komu się wysyła mam nadzieję że rozumiesz ;)
Chcesz na fb mogę krótką mała probke która na początku wymyśliłem;) Ci wysłać tylko że ona już jestem zmieniana po kilkanaście razy bo dodaję odejmuje i tak za każdym razem brzmi coraz lepiej
0
@Lucyffffer1922
Nie ksiądz proboszcz ..... :/
Tak ja od kilku miesięcy tekściki
Jak i tworzenie muzyki czasem jak mnie najdzie to potrafię coś w kilka min wymyślę teraz troszkę hajsiku muszę odłożyć bo buduje swoje studio słuchawki studyjne mam mikro z rode 1 muzyczne interfejs też teraz tylko Dobry komp
Abelton i serum i wiele innych wtyczkę programów obecnie w darmowym BandLab już mam 3min swój kawałek ale jeszcze go dopracowywuje :) jeśli ktoś lubi pobawić się ma zajawkę do muzyki pasję to polecam BandLab na początek można się spoczko uczyć w tym bity podkłady albo i nawet cały kawałek jest wiele instrumentów można budować progresje akorodow z pianina perskuje i wiele innych rzeczy wokale no jest Sztosik
Obecnie muzyka elektroniczna deep house , trence
2
@xvcWinterSoldier
Wow hmmm.......
Miałem w sobie ogień, ale gasił go ten szum,
Każdy mówił: „Musisz”, nikt nie pytał: „Czego chcesz tu?”
Biegłem w cudze strony, by zasłużyć, żeby trwać,
Aż poczułem, że się gubię, gdy nie słucham własnych prawd.
Nie ma jednej prawdy, każdy niesie inny cień,
Nie chcę więcej grać w ich grę, chcę oddychać tak jak wiem.
Teraz słyszę siebie, pierwszy raz od tylu lat…
I już wiem, że mogę wszystko, jeśli tylko robię tak:
;) ;D tak sobie siedzę i sobie pod to co napisałeś pije kawę i cyk
XD ahahah
1
Ahahaha potężny Bayern w przewadze xD xD traci gola xD
0
@Laminedependencia
Też na to liczę że wybroni coś Extra dzięki swojemu reflexowi coś czego ostatnio brakuje jeśli chodzi o naszych bramkarzy
[ mam na myśli to coś extra ] coś czego nie powinno się obronić a jednak hehe
1
@12Frost12
Jak to co ?
NI/COO
16
Skończy się tak że jedyne transfery w tym okienku to będzie Joan Garcia xD i
Roony Bardghji xD
Nie dziękujęcie można się rozejść xD
0
Pieprzona mafia Uefalona ja się pytam gdzie są kary dla city i p$g ??........
A no tak wróć zapomniałem te kluby mogą robić co im się podoba !!! Ich nic nie obowiązuje porażka
5
Ahaha romantyk Futbolu się odezwał klubik który szatasa na lewo i prawo hajsem żadne kary żadne FFP ich nie obowiązuje bo przecież khalafior i ceferinek to wielcy przyjaciele i do tego ten Koziarz zasiada w uefalona
0
@DanielPL
Bo mają dobre układy z mafija uefalony
0
Malo ponoć już nagrywał filmik pożegnalny pamiętam było coś wspominane co za Szczyl pięknie wydymał Barcę na podbicie stawki
0
Jeśli to prawda i Faktycznie Nico gral dla pobicia stawki niech tam gnije Szczyl
Czekamy na komunikat od Lapcia i Deco Ciekawe co powiedzą
1
@MsBarca
Wyjąłeś mi to z ust Dziękuję
Pozdrawiam
1
@Pnog37
Szkoda czasu energi nie warto są ludzie którzy nie rozumieją pewnych rzeczy tak jak piszesz taki mają styl może im to odpowiada niestety z tym się nic nie zrobi lepiej życzyć miłego dnia z kulturą i tyle
0
@Ignareks
to że ktos nie był mi bliski nie znaczy że nie
mogę poczuć smutku czy refleksji śmierć
młodego człowieka który tydzień wcześniej
brat ślub potrafi poruszyć nawet obcych sobie
ludzi nie chodzi o to czy go znałem tylko o
człowieczeństwo i moment zatrzymania się a
skoro to dla ciebie tylko produkowanie się to
życzę ci byś nigdy nie musiał się przekonać
jak bardzo liczy się zwykła ludzka empatia
0
@Pnog37
Dziękuje
0
@Ignareks
Wiem, że łatwo szydzić, gdy ktoś próbuje mówić od serca. Ale nie pisałem tego, by się popisywać – tylko by przypomnieć, że każdy z nas może zniknąć w jednej chwili. Jeśli dla Ciebie to nic nie znaczy OK. Dla mnie znaczy. I dla wielu ludzi, którzy kogoś stracili.
Nie trzeba znać kogoś osobiście, by poczuć żal, refleksję czy wzruszenie. Tak działa empatia i właśnie dlatego chciałem się tym podzielić. Jeśli to przeszkadza zignoruj. Ale nie depcz tego, co dla kogoś innego może być ważne.
0
@Ignareks
Szkoda mi energi na Ciebie tracić ....
Sadź zastanów się za nim kogoś zaatakujesz no chyba że lubisz wylewać jad na innych bo ktoś napisał co pomyślał
Trudno nie musisz tego akceptować rozumiem ale ten jadł też nie potrzebny nie podoba się nie czytaj pomiń przejdz dalej jak Cię to Bardzo Boli
A potem się dziwić czemu ten świata tak wygląda jak wygląda zwykły komentarz a zTwojej strony wysmieniwanie i atakowanie
Barwa dla Ciebie mam nadzieję że to podbudowało Twoje Ego
Miłego dnia mimo wszystko..
9
Dziś przeczytałem wiadomość, która zatrzymała czas.
Diego Jota – 28 lat, piłkarz Liverpoolu. Tydzień temu brał ślub… dziś już go nie ma.
Wypadek. Pożar. Cisza. Koniec.
Patrzę w niebo, oddycham i myślę:
Jak kruche jest życie.
Jak często gonimy za wszystkim – za pracą, za udowadnianiem czegoś światu – a nie zauważamy tego, co najważniejsze.
Czułość. Czas, który mamy tu i teraz.
Dopiero gdy ktoś odchodzi, budzi się w nas pytanie:
Czy powiedziałem „kocham”?
Czy przytuliłem, zanim wyszedłem?
Czy byłem naprawdę obecny – nie tylko fizycznie, ale sercem?
Dziś się zatrzymałem. Spojrzałem w niebo.
I obiecałem sobie jedno:
Nie milczeć, gdy serce chce mówić. Nie udawać, że mamy czas.
Bo prawda jest taka – nikt z nas nie zna dnia ani godziny.
Trzeba cieszyć się każdą chwilą. Tym, że oddychamy. Tym, że ktoś obok nas jeszcze jest.
Uśmiechem. Prostym „dziękuję”. Tą jedną minutą, która może być wszystkim.
Spoczywaj w pokoju, Diego.
Niech Twoje odejście przypomni nam, co naprawdę się liczy ....
1
@FCBMati10
;( ;( nawet mi nie mów;(
1
@FCBMati10
Życie jest tak kruche nigdy nie wiadomo co się wydarzy następnego dnia trzeba je brać garacściami zyc cieszyć się być pozytywnym bo dziś Jesteś a jutro już może Cię nie być i nie ważne czy jesteś bogaty czy biedny eh..... ;( ;(