Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A co to Repr Niemiec Czy śmietankowych śmieszny klubik xD
0
busiarzy to powinni odrazu degradować a ten sedzia to już nie powinnien więcej sędziować
0
Jechać z gnojami
0
Remontada Looding ;D
0
Bramka piękna co nie zmienia faktu że wcześniej była taka sama nabita ręką zawodnika levante
0
Ahaha ręką była masakra ten sedzia cwel
2
@Cules69
Przecież ten zolnierz od Pereza z gwizdkiem specjalnie został oddelegowany na ten mecz
0
@Croocers
Pamiętaj ze ten sam szmaciarz nie dał karnego sezon temu gdy czulameni został nabity
0
@Szmulek
Z Barca Flicka ;D wcześniej czy później musi paść gol
1
Ahahahaha atletico znowu strata punktów ahahahq xD
0
Uuuu Kunde 2 mecz ławka
1
@aldewir
To nie wiedziałem hehe ale dzięki teraz wiem dlaczego miał orgazmy podczas komentowania śmietankowych
0
Ahaha tak patrzę na mecz betis vs deportowo alaves i hehe Laboga już nie komentuje z takimi emocjami jak mecz śmietankowych ostatnio gdzie co chwila chyba miał orgazm xD xD
0
https://vm.tiktok.com/ZGdakdJKd/
XD xD Po ulewnych deszczach.....
Chyba jakies nie dociągnięcia przy Tej budowie są xD
5
To jest jakiś dramat oni nie potrafią ani sprzedać zbędnych zawodników ani kupić porządnie xD bo nie ma za co ani Nic
Cyrk , Kabaret "Monty Deco& Laporta" xD stadion nie gotowy obietnice zapewnienia " W klubie panuje OPTYMIZM " xD xD przez wielkie " O"
0
@bezalkoholowy
Dokładnie nie ucieknie
0
@Gaucho
Czysto bo biale koszulki xD
0
@fafera
Ahahaha wiem widziałem i beka totalna xD xD
3
Ahahahaahaha z ciekawości wchodzę popatrzeć pośmiać się i się nie myliłem na notatniku odklejka na całego już po 1 połowie włączył im się temat Negiery xD xD xD ahahaha
0
Ahaha ale paździerz xD xD Ale oni w tym studiu przeżywają ją tu prawie zasypiam a oni tam zaraz dojdą xD
4
Jaka ta osasuna bezpłciową xD xD obrona Częstochowy xD xD oni wgl jakaś akcje stworzyli xD xD
0
@Salchent
Ahaha ta Boss Ibiza xD
17
XD xD xD xD ahahah Julek uciekaj z tego atletico xD do Barcy
0
Ahahahaha stare dobre Atietico już w cymboł xD xD
3
@SuperPatsonFCB
Noo żeby nie było że Flick się tak wkur..... że będzie myślą o odejściu! Laporta bierz się do roboty !!!
0
Ahaha stare dobre atletico madryt xD xD ciekawe czy to wyciągną czy skończy się remisem xD xD
3
Rash i Garcia zarejestrowani niech teraz łyso będzie Pewnemu graczowi który nie wierzył
A tak dla Humoru wyobraźcie sobie graczy Barcy mówiących tak do Nico
3
@Values
Srac na niego.....
Zawodnicy Barcy do Nico xD xD xD
1
@Azi l
Aaaaa no tak zapomniałem o tym.... ich coroczny Slogan xD
" W klubie PANUJE OPTYMIZM " Xd
1
Laporta to niech rejestruje tych graczy bo już to nawet Her Flickowi się przestaję to podobac
-Dla mnie to sytuacja, z której nie jestem zadowolony, jednak ufam klubowi. Musimy poczekać do jutra. W zeszłym sezonie też tak było. Skupiamy się na tym, co jest w naszych rękach - wyznał Flick na konferencji
Ja bym nie ufał XD Ani Lapciowi Ani Deco jutro mecz a dalej nic xD