0

A co to Repr Niemiec Czy śmietankowych śmieszny klubik xD

0

busiarzy to powinni odrazu degradować a ten sedzia to już nie powinnien więcej sędziować

0

Jechać z gnojami

0

Remontada Looding ;D

0

Bramka piękna co nie zmienia faktu że wcześniej była taka sama nabita ręką zawodnika levante

0

Ahaha ręką była masakra ten sedzia cwel

2

@Cules69
Przecież ten zolnierz od Pereza z gwizdkiem specjalnie został oddelegowany na ten mecz

0

@Croocers
Pamiętaj ze ten sam szmaciarz nie dał karnego sezon temu gdy czulameni został nabity

0

@Szmulek
Z Barca Flicka ;D wcześniej czy później musi paść gol

1

Ahahahaha atletico znowu strata punktów ahahahq xD

0

Uuuu Kunde 2 mecz ławka

1

@aldewir
To nie wiedziałem hehe ale dzięki teraz wiem dlaczego miał orgazmy podczas komentowania śmietankowych

0

Ahaha tak patrzę na mecz betis vs deportowo alaves i hehe Laboga już nie komentuje z takimi emocjami jak mecz śmietankowych ostatnio gdzie co chwila chyba miał orgazm xD xD

0

https://vm.tiktok.com/ZGdakdJKd/

XD xD Po ulewnych deszczach.....
Chyba jakies nie dociągnięcia przy Tej budowie są xD

5

To jest jakiś dramat oni nie potrafią ani sprzedać zbędnych zawodników ani kupić porządnie xD bo nie ma za co ani Nic
Cyrk , Kabaret "Monty Deco& Laporta" xD stadion nie gotowy obietnice zapewnienia " W klubie panuje OPTYMIZM " xD xD przez wielkie " O"

0

@bezalkoholowy
Dokładnie nie ucieknie

0

@Gaucho
Czysto bo biale koszulki xD

0

@fafera
Ahahaha wiem widziałem i beka totalna xD xD

3

Ahahahaahaha z ciekawości wchodzę popatrzeć pośmiać się i się nie myliłem na notatniku odklejka na całego już po 1 połowie włączył im się temat Negiery xD xD xD ahahaha

0

Ahaha ale paździerz xD xD Ale oni w tym studiu przeżywają ją tu prawie zasypiam a oni tam zaraz dojdą xD

4

Jaka ta osasuna bezpłciową xD xD obrona Częstochowy xD xD oni wgl jakaś akcje stworzyli xD xD

0

@Salchent
Ahaha ta Boss Ibiza xD

17

XD xD xD xD ahahah Julek uciekaj z tego atletico xD do Barcy

0

Ahahahaha stare dobre Atietico już w cymboł xD xD

3

@SuperPatsonFCB
Noo żeby nie było że Flick się tak wkur..... że będzie myślą o odejściu! Laporta bierz się do roboty !!!

0

Ahaha stare dobre atletico madryt xD xD ciekawe czy to wyciągną czy skończy się remisem xD xD

3

Rash i Garcia zarejestrowani niech teraz łyso będzie Pewnemu graczowi który nie wierzył

A tak dla Humoru wyobraźcie sobie graczy Barcy mówiących tak do Nico



3

@Values
Srac na niego.....
Zawodnicy Barcy do Nico xD xD xD


1

@Azi l
Aaaaa no tak zapomniałem o tym.... ich coroczny Slogan xD
" W klubie PANUJE OPTYMIZM " Xd

1

Laporta to niech rejestruje tych graczy bo już to nawet Her Flickowi się przestaję to podobac

-Dla mnie to sytuacja, z której nie jestem zadowolony, jednak ufam klubowi. Musimy poczekać do jutra. W zeszłym sezonie też tak było. Skupiamy się na tym, co jest w naszych rękach - wyznał Flick na konferencji

Ja bym nie ufał XD Ani Lapciowi Ani Deco jutro mecz a dalej nic xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?