0

Casado za dużo strat :/

0

@Michas_13
02.12 Atletico xD kolejny test xd

1

@MessiForeverTheBest
A moze potrzebuje sie odkrecić od tych kułeczek xdxd xd

1

@Kaisuj przecież to po tym ataku Sanceta z Bilbao :/ tylko pytanie czemu grał z chelsea skoro mial problem po meczy z bilbao

0

https://www.cda.pl/video/16769632fd

Chore .... :O powiedz prawde a ludzie i tak nie uwierza .... cos w tym jest mocny wywiad z Żydowskim Rabinem ktory wypowiad sie o ze biala Rasa Goi to bydlo :O i wiele innych rzeczy np mieso z Macdonald :O

0

Ahahahah prześcieradla juz w cymbał

0

@ZwyklyKibicBarcy04
Teraz beda robic ale pod śmietankowych xdxdxd

0

@RoberDzik
Noo nie ma co narzekać ;) został tylko 1pkt do odrobienia

35

Wszyscy sie czepiali Yamalla a on Szczerą prawdę powiedział " KRADNĄ "
Wiadomo Prawda w oczy kole dlatego śmietany sie tak rzucali .....

0

@Kris_OK .
Tak samo jak Almeriia

0

@halfnolife ewidentna kradzież ;) przeciez nie od dzis to wiadomo za kim sa sedziowie

0

@Ronad10
Taaaa ten sam ;)

1

Przepychaja i jeszcze sie z tym nie kryją :/

3

Pisalem że sedzia założył koszulke białych
Bramka po rece hama
Bramka po faulu na Peni
Obrzydliwe Jest to jak pchaja śmietany byle by ttlko nie przegrali

5

Oooo sedzia już zaczyna xdxDxD już zalozyl koszulke śmietankowych

3

Goooooooool Elche Alvaro

0

Śmietany gówno graja i remisuja ..... o.m.g

0

@RoberDzik
Sie zestarzało xDxD

0

Ahahha przyznać sie kto właczył xDxD

0

@BHAFCB ja to bym powiedział ze wszyscy bogowie Olimpu xDxDxD

0

Gooooooooool Elche !!!!!!

0

Czyżby sie chlop sprzedał
Dziadowi perezowi xD ze tak ta akcje wykończył

1

Jaaaaaaaa Pier....... czemu on nie strzelał !!!!

1

Ta ta ta tarrra ta ra ra ra Elche ;D

0

@kejdzi
Chyba taaa ale te 2 małe miedzy nogami xDxDxDxDcD

0

@damian16161212
Hahahahahahhah dobre dobre nawet na wymiociny po libacji %% też sie nada

0

@damian16161212
I nie tylko kibla xD

3

@norbi77
Dobra namówileś mnie

0

@ranger3120
Ahahahhah no tak masz racje ona tam pod stołem sie bedzie zabawiał cale szczescie ze nie ma Labogi xDxDxD

1

@Lionel_Messi10
Yeeeeaaah Vamos Elche vamos
Pena Vamos Fort

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?