Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Casado za dużo strat :/
0
@Michas_13
02.12 Atletico xD kolejny test xd
1
@MessiForeverTheBest
A moze potrzebuje sie odkrecić od tych kułeczek xdxd xd
1
@Kaisuj przecież to po tym ataku Sanceta z Bilbao :/ tylko pytanie czemu grał z chelsea skoro mial problem po meczy z bilbao
0
https://www.cda.pl/video/16769632fd
Chore .... :O powiedz prawde a ludzie i tak nie uwierza .... cos w tym jest mocny wywiad z Żydowskim Rabinem ktory wypowiad sie o ze biala Rasa Goi to bydlo :O i wiele innych rzeczy np mieso z Macdonald :O
0
Ahahahah prześcieradla juz w cymbał
0
@ZwyklyKibicBarcy04
Teraz beda robic ale pod śmietankowych xdxdxd
0
@RoberDzik
Noo nie ma co narzekać ;) został tylko 1pkt do odrobienia
35
Wszyscy sie czepiali Yamalla a on Szczerą prawdę powiedział " KRADNĄ "
Wiadomo Prawda w oczy kole dlatego śmietany sie tak rzucali .....
0
@Kris_OK .
Tak samo jak Almeriia
0
@halfnolife ewidentna kradzież ;) przeciez nie od dzis to wiadomo za kim sa sedziowie
0
@Ronad10
Taaaa ten sam ;)
1
Przepychaja i jeszcze sie z tym nie kryją :/
3
Pisalem że sedzia założył koszulke białych
Bramka po rece hama
Bramka po faulu na Peni
Obrzydliwe Jest to jak pchaja śmietany byle by ttlko nie przegrali
5
Oooo sedzia już zaczyna xdxDxD już zalozyl koszulke śmietankowych
3
Goooooooool Elche Alvaro
0
Śmietany gówno graja i remisuja ..... o.m.g
0
@RoberDzik
Sie zestarzało xDxD
0
Ahahha przyznać sie kto właczył xDxD
0
@BHAFCB ja to bym powiedział ze wszyscy bogowie Olimpu xDxDxD
0
Gooooooooool Elche !!!!!!
0
Czyżby sie chlop sprzedał
Dziadowi perezowi xD ze tak ta akcje wykończył
1
Jaaaaaaaa Pier....... czemu on nie strzelał !!!!
1
Ta ta ta tarrra ta ra ra ra Elche ;D
0
@kejdzi
Chyba taaa ale te 2 małe miedzy nogami xDxDxDxDcD
0
@damian16161212
Hahahahahahhah dobre dobre nawet na wymiociny po libacji %% też sie nada
0
@damian16161212
I nie tylko kibla xD
3
@norbi77
Dobra namówileś mnie
0
@ranger3120
Ahahahhah no tak masz racje ona tam pod stołem sie bedzie zabawiał cale szczescie ze nie ma Labogi xDxDxD
1
@Lionel_Messi10
Yeeeeaaah Vamos Elche vamos
Pena Vamos Fort