2

@partymaker
Sa Tyci Tyci

0

@Wojtek84
Zapewne tak bedzie

7

@MessiForeverTheBest
Po co Eto jesteśmy My kibice wszyscy razem
Madrid cabron saluda el Campeon"

0

@Barca_Big_Moment
Ok dziekuje wujku dobra rada ;D

0

@Barca_Big_Moment
Dzieki za rade ;) naprawde doceniam będę robił więcej minek zastosuje sie do Twoich rad kolego ;D :*
XP
XD ;D


0

@DamianBarcaCule
Żeby tyylko to była kontuzja głowy xD xD

0

@Barca_Big_Moment
No widzisz dzieccino ktoś poucza innych a sam zapomniał odrobić lekcji
Kolega "Oskarrooo" właśnie
Ci wyjasnił ;)
Stąd moje zdziwienie jak napisaleś ze Maresca jest trenerm chelsea
Nie już nie jest Odswież komputer ;)

0

@Barca_Big_Moment
Ahaha co ??? Kogo ma chelsea ? XD xD xP xP

0

@LionelM95
Ja no herbate z cytryna i miodem ;D

0

Co byscie przyjeli lepiej wygrana w Superpucharze Hiszpani albo porażka ale w zamian wygranie CL xD
?????

1

@macio_944
W niedziele xD :D se Zobaczysz

1

@1LY0
A co tam ważne że $$$ zgadza sie na koncie xD xD xD

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

4

Piecze Dupa hehe xD
Dobrze niech piecze xD śmietankowych i basków

1

@KamQiX
XD xD ale weszło ale splyneło xDxD mało brakło a by zęby zjadł xD

0

@AlexDark00
Ja myśle że oba te aspekty który to już sezon ? Gdzie Barca ma te problemy z FFP i zasada 1;1
3 sezon ??? Czy dluzej ??

0

@malypuzon

Powiem na to Tylko tak:
XD xD xD

3

XD aaah te pismaki ja tam nie wierze w kasie świeci pustkami nie bedzie nikogo xD teraz w zimowym okienku to napewno lato hmm tez bedzie ciezko xD no chyba ze Lapcio ma jakiegoś królika schowanego w kapeluszu xD i wystrzeli aczkolowiek coraz bardziej obstawiam że bedzie szukanie jak najtańszej opcji xD przy tych pustakch w klubowej kasie xD

1

@Kapitan hawk
Pozdrawiam tez ogladam to studio xD masakra doslownie masakra madryckie ELEVEN Xd

1

@Kapitan hawk
XD AHAHAHA DOBRE Czyli wszystko wiadomo xD tez ogladam to studio ani słowa o Betisie tylko zachwyty nad śmietankowymi xd

0

@Lanosss
Ogladaja betis xd bo kazdy liczy ze wygraja z śmietankowymi ;D tym miernym malym klubem xD

2

Narazie betis OBSRANY :/ Śmietanki to wezmą coś mi sie wydaje przy takiej grze betisu

0

@adi7adi8
Nic innego mu nie zostało xD przed każdym meczem pewnie ćwiczy xD padanie nurkowanie itd itp

1

Ahahaha sevilla obecnie dostaje na łeb 0-1 z Levante xD
Z Barca ta wygrana to był chyba wypadek w pracy xD wrocili na swoja scieżke ?

0

@luka1995
GARCIA
KURTUŁA
? KTO 3? OBLAK?

2




Piękna Patologia :/ nie ma co

1

XD ale pustki Pustki xD w klubowej kasie xD jak to było xD Barca już miała być w 1:1 xD który to juz sezon ? Kiedy dalej nie ma 1:1 ? Ale wiecznie jest obiecywane kibicom już tuż tuż xD juz za rogiem czeka 1:1 xD

1

@clyde
Świadomośc jest dusza jest
Czemu małe dzieci pamietaja i wspominaja o poprzednich życiach?? Albo miejsca ktore pamietaja z poprzedniego życia ? ;D
Jest kilka Teori albo nasza
Dusza sama chce zapomnieć zeby tu sie rozwijać
- albo nasze dusze sa w pułapce reinkarnacyjnej gdzie sa przechwytywane wymazywane wspomnienia i kolejny raz reinkarnowane ;D
Teori jesst pełno ....

8

@MessiForeverTheBest
Pewnie ktoś dla Beki xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?