0

@TheProdigy
Dokładnie ja myśle ze mogli by sobie darować i podarowac im juz ten puchar bo to jak ich ciagną za uszy jak im sedziowie pomagaja w kazdym meczu to jest cyrk
Ile juz takich meczy bylo ze drukowali i pomagali bialym scierą

1

@The Game 10
Najlepiej nie ogladac tego cyrku i Drukowania szkoda nerwów

4

Gdzie madryt nie może Tam " Sedzia pomoże "

0

@ACMaldini3
AA xD xD

0

@bartulek98
No to prawda ahahha xD jakby popatrzec ile doliczyl w meczu z sociedad xD

0

@BulaKG
Słuchom Cia xD bardzo dokladnie i wyraznie ;D ;)

0

@ProMILs
D@iekuuje xD

0

@BulaKG ahaha rob co chcesz xD twoja decyzja xD bierz za nia odpowiedzialnosc
Jak do Wc bd szedl tez bedziesz sie pytac czy mozesz isc xD xD ; P

1

@brd42 Poczekaj spokojnie ;D na 2wó mecz z Benfica ;)
W LL maja farta jak nic heheh rayo przy wiekszym szczesciu moglo miec bramke w pierwszych min meczu gdy chlop obejżdzal tampony jak tyczki xD

0

@FcPortoFan1999
XD wiec działaj xD nie ma co czekać ;D

2

@FcPortoFan1999 nie chce Cie podpuszczac ale mozesz spróbować xD jestem ciekawy rezultatów xD

2

@czarnyMS
Bo kazdy wie ze Barca xD ma problemy finansowe

0

Ciekawe czy opadna z sil w drugiej połowie tampony xd

0

@mekston
XD wygraja ale chyba utrzymanie w lidze xD

1

Czyli co po meczu spartanin wyjdzie i powie " to moja wina ze Beliham ma kontuzje xD xD

0

@Piatus98
Ja myslmem ze specjalnie zeby nie pokazywać gwizdów

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@majkiii
XD xd xD xd

0

To ile razy dzis zanukruje Mappet xD ? Opinie xD
Ciekawe czy dzis znowu bede biale chusteczki xD oraz gwizdy

8

@wyrek
Otóż to teraz razem z Del cero Grande odpoczywaja za swietnie wykonane zadanie xD a wroca za jakis czas gdy znowu przyjdzie sedziować mecz Barcy xD

16

Zrobiłi swoje to teraz odpoczywaja żeby sprawa ucichła xDxD

1

Flick - " Nie wydajemy - i też nie mamy pieniędzy, by wydawać dużo....."

No to ;D co w lato chyba też bedzie licho z transferami ....
" Jesteśmy Biedni"

3

@redman83
I całego madridismo xD xD

0

@Frimpong xD ahhahaha żeby tylko to był pressing xD xD

0

@Chimera
Za wszystko co sie dzieje na świecie
" moja wina moja wina , moja bardzo wielka wina xD xD xD ponoć od wczorajszego wieczoru zostal na stadionie i sie uderza w pierś xD

7

@Frimpong
Tańczą razem z vinim teraz xD cała noc pewnie płakali i tańczyli xD

2

@Coveta
Nie dogodzisz ludziom zawsze sie znajdzie motyw do narzekania i krytyki

1

@Rupert_Haubica
Tak bedzie niestety bedzie płacz ale to zawsze po fakcie ...

0

Co to to sie odwaliło Erick zszedł ? Kontuzja ? Czy o co chodzi bo zglupiałem :O

0

@Mow_mi_Douglas
Nie no nie gdzie On w takich meczach właśnie sie spalał gdzie jest Presja ..... p$g , chelsea , inter gdzie nie pokrył w koncówce Acerbiego nie no lepiej nie ryzykować czerwonej kartki albo zeby znowu cos odwalił xd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?