Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@TheProdigy
Dokładnie ja myśle ze mogli by sobie darować i podarowac im juz ten puchar bo to jak ich ciagną za uszy jak im sedziowie pomagaja w kazdym meczu to jest cyrk
Ile juz takich meczy bylo ze drukowali i pomagali bialym scierą
1
@The Game 10
Najlepiej nie ogladac tego cyrku i Drukowania szkoda nerwów
4
Gdzie madryt nie może Tam " Sedzia pomoże "
0
@ACMaldini3
AA xD xD
0
@bartulek98
No to prawda ahahha xD jakby popatrzec ile doliczyl w meczu z sociedad xD
0
@BulaKG
Słuchom Cia xD bardzo dokladnie i wyraznie ;D ;)
0
@ProMILs
D@iekuuje xD
0
@BulaKG ahaha rob co chcesz xD twoja decyzja xD bierz za nia odpowiedzialnosc
Jak do Wc bd szedl tez bedziesz sie pytac czy mozesz isc xD xD ; P
1
@brd42 Poczekaj spokojnie ;D na 2wó mecz z Benfica ;)
W LL maja farta jak nic heheh rayo przy wiekszym szczesciu moglo miec bramke w pierwszych min meczu gdy chlop obejżdzal tampony jak tyczki xD
0
@FcPortoFan1999
XD wiec działaj xD nie ma co czekać ;D
2
@FcPortoFan1999 nie chce Cie podpuszczac ale mozesz spróbować xD jestem ciekawy rezultatów xD
2
@czarnyMS
Bo kazdy wie ze Barca xD ma problemy finansowe
0
Ciekawe czy opadna z sil w drugiej połowie tampony xd
0
@mekston
XD wygraja ale chyba utrzymanie w lidze xD
1
Czyli co po meczu spartanin wyjdzie i powie " to moja wina ze Beliham ma kontuzje xD xD
0
@Piatus98
Ja myslmem ze specjalnie zeby nie pokazywać gwizdów
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@majkiii
XD xd xD xd
0
To ile razy dzis zanukruje Mappet xD ? Opinie xD
Ciekawe czy dzis znowu bede biale chusteczki xD oraz gwizdy
8
@wyrek
Otóż to teraz razem z Del cero Grande odpoczywaja za swietnie wykonane zadanie xD a wroca za jakis czas gdy znowu przyjdzie sedziować mecz Barcy xD
16
Zrobiłi swoje to teraz odpoczywaja żeby sprawa ucichła xDxD
1
Flick - " Nie wydajemy - i też nie mamy pieniędzy, by wydawać dużo....."
No to ;D co w lato chyba też bedzie licho z transferami ....
" Jesteśmy Biedni"
3
@redman83
I całego madridismo xD xD
0
@Frimpong xD ahhahaha żeby tylko to był pressing xD xD
0
@Chimera
Za wszystko co sie dzieje na świecie
" moja wina moja wina , moja bardzo wielka wina xD xD xD ponoć od wczorajszego wieczoru zostal na stadionie i sie uderza w pierś xD
7
@Frimpong
Tańczą razem z vinim teraz xD cała noc pewnie płakali i tańczyli xD
2
@Coveta
Nie dogodzisz ludziom zawsze sie znajdzie motyw do narzekania i krytyki
1
@Rupert_Haubica
Tak bedzie niestety bedzie płacz ale to zawsze po fakcie ...
0
Co to to sie odwaliło Erick zszedł ? Kontuzja ? Czy o co chodzi bo zglupiałem :O
0
@Mow_mi_Douglas
Nie no nie gdzie On w takich meczach właśnie sie spalał gdzie jest Presja ..... p$g , chelsea , inter gdzie nie pokrył w koncówce Acerbiego nie no lepiej nie ryzykować czerwonej kartki albo zeby znowu cos odwalił xd