1

@Hosh
XD xD xD xD xD spokojnie za nim do tego dojdzie pewnie zrobi sobie magiczne zaklecie i stanie sie biały
Czarny kolor to kamuflaż xD

0

@HypeR
Oby Nie xd

2

@ZwyklyCuler48
Niestety wróci bo juz pisał juz dementował to xD czyli znowu przekreci bayern jak go wybiora na seddziiwanie meczu z realem

1

@Wojtek84

„Krytyka i wskazywanie hipokryzji to nie jest mowa nienawiści. Nie obrażałem konkretnej osoby, tylko skomentowałem sposób działania. Usuwanie takich opinii to raczej unikanie niewygodnych głosów niż ochrona prawa.


Dzięki za lekcję prawa! Tylko mały szczegół: krytykowałem działania Real Madrid TV, nie zniesławiałem nikogo osobiście. Ale nie martw się jeśli Twoim celem było poczuć się ważnym, misja wykonana

3

Nie ladnie redakacja tak usowac komenatrze ktore glosza prawde ....
Czy słowo ŚCIERWA ? To przekleństwo ? Mocny wulgaryzm ? Slucham ? Prosze o argumenty Czekam.....
I wgl no bez przesady jeszcze jakbym rzucał nie wiadomo jakimi przeklenstwami!!!
Nawet wlasnej opini nie można wyrazić gdzie " WOLNOŚĆ SŁOWA??? ???????????????? A no tak zapomnialem ...... widziałem gorsze kom ktore tu wisialy i nie byly usówane !!! I bylo ok

1

XD wiele szumu a bedzie jak zawsze....... xD czyli sami sobie dopowiedzcie xD
Cukierek albo psikus xD
Maszyna losujaca ruszyła xD
Ciekawe ile nazwisk sie jeszcze przewinie jesli chodzi o Barce xD
A na koniec okaze sie ze dalej Barca nie ma zasady 1/1 i Deco ściagnie jakiegoś placka Noo name xD ale obym sie mylił....
Wszyscy mówia tak xD Barcelonie pytanie czy tak wyświetla sie w kasie klubowej xD Lapcio otworzy sejf a tam Pustki xD xD jak u mnie w lodówce po weekendzie xD xD

0

@Patryk1899
Nie to nie mógł być Dr Strange napewno by go wyleczyl tą swoja magią w sumie był też chirurgiem wiec napewno lepszy niz lekarze z madrytuxD

2

A może Mappeta badał
Dr. Oetker ????? Albo jakiś znachor ze wsi xD

¯⁠⁠\_⁠(⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)⁠_⁠/⁠¯

0

A może Mappeta badał
Dr. Oetker ?????

¯⁠⁠\_⁠(⁠ ͡⁠°⁠ ͜⁠ʖ⁠ ͡⁠°⁠)⁠_⁠/⁠¯

3

I teraz powinien wyjśc AA xD i powiedziec Mea culpa, mea culpa, mea maxima culpa xD

0

@VeB 1899 .o tototo własnie

0

Ahhaha dobra ściema przecież jak sie robi badanie MRI na skierowaniu pisze czy to lewa czy prawa xD mało radiolog pyta sie o kontuzjowana czesc ciala gdzie boli co sie stalo utd itp wiec co to za PIEERDOŁY bylem na MRI wiec wiem jak to wyglada ;)

2

@Hadim
Komuś z kibiców w sztanii pewnie zakladaja kłódki xD przed nim xD

8

Pieknie odklejeni chorzy ludzie
ja sie dziwie że jeszcze ich nie zamkneli na odziale zamknietym w psychiatryku xD xD xD xD
Ekipy z calej LL powinny sie zebrać złożyć skarge albo zrobić protest
Im dłużej będa pozwalać na to tym Patusom
Co sezon bedzie gorzej do momentu aż ich ktoś nie ukruci

3

@Hadim
XD nie wracaj do domu dopuki komuś nie zrobisz krzywdy xD i nie pokażesz swojej zwierzecej natury

14

@Peciak
Reaktywuje sie jak kiedyś Flick odejdzie ;D xD przejmie Barce po Flicku xD

5

Myśle że ktoś powinnien sie zabrać za ten mierdowski ściek i zrobić z nimi porządek :/

1

@wyrek
Nie rzut karny
Tylko tak jak Leszek mowi
Łut kałny xd teła bedzie

0

@majkiii
Ahahhahahhahah xD Lesiu ma ploblem cięsko powiedziec litełe R
XD

0

@piasqnfcb
XD stawiaj..... nie zapomnij postawic temu Troglodycie xD rudiemu ;D


2

@ShawnC
Zgadzam sie a jak kucał przy lini to już całkowicie dodawał swoim zawodnikom ;) mocy mentalnej
" żarcik oczywiscie "

1

@SenoX
Może masz na to smaka ;D i twój umysł Ci podsunał motyw salcesonu ;D

2

@RobertNieLewandowski
W Toalecie xD

3

@ElRuso
I przewiezie TRAKTOREM cała repke wraz z Pucharem MŚ xD

3

@waletpl
XD xD xD na to wyglada

2

@FCB24
Wiesz trzeba też patrzeć na to że Barca jest ich pracodawca wiec potencjalne kontuzje kto potem płacic jesli doznaja konty na zgrupowaniu ?
To tak jakbyś szedl do pracy w pracy tez masz zapier..... czasami nadgodziny wyciska jak cytryne bo za to placi ale nagle firma godzi sie byś pojechal robic cos dla Panstwa bo jestes jakims dobrym specjalista tam doznajesz jakiegos urazu wracasz chory myslisz ze Twoj pracodawca bylby zadowolony gdyz musi pokryc twoja wyplate oraz placic za leczenie i rehabilitacje a od panstwa dostal tylko czesc jakas rekompensate za To co sie wydarzylo gdy byles w delegacji panstwowej ?
Pracodawca placic ale nie moze korzystaf z twoich uslug
Owszen Repka to Duma Przywilej i wgl ale to dalej Barca jest pracodawca

0

@wielofish
Ze mna slabo bo zażartowałem ?????? :O to co Jest z Tobą ? W takim razie ? Aczkolwiek Nie oceniam nie osądzam i tak wgl
Po co te nerwy po co ta spina wygłupiam sie a Ty bierzesz na powaznie żarty.....
oj ludzie ludzie troche pogody ducha wiecej....

2

@szela1899
Na głeboki olej go xD

0

@wielofish
Deco napewno zobaczy xD wrzuci w google translator i przeczyta Twóǰ komenatrz z La rambli ;D

0

@Sulimo z ta różnica ze im te padolinho gwizdaja xD a potem taki mappeciarz idzie na rekord w pedaltittos

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?