Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@KrwawiaceoczyVEB
Dokładnie obie ekipy siebie warte xD
1
Sedzia wie że to madryt gra xD więc pomaga
Zapomniał tylko że to atletico xD
A nie realxD
2
Jaki rzadki ten Arsenal xD
1 strzał celny xD xD xD
3
@tarantino10
Już jest;D
0
Piękny rarytasik dla koneserów szachów;D
0
@Qba2312
Biega xD
1
@qbsonFCBarca
Dziś Szachy ;D
1
@Piotr,1985
Bd wiało i śmierdzało starym ch***
0
@Esteban_ niech zostawią piłkę na środku i obie niech się zabetonuja na 16 m xD ;D i tak samo w rewanżu aż do karnych xD
0
@clyde .o to to to właśnie;) dobrze napisane ;)
0
@TR3YWAY
Zadz zapytaj xD
2
Uuu do 20:00 przedłużają
2
Ahahaha jest telefon a jednak Tede dziwnie do Rycha
0
@Kozinho.
Chyba nie xD
0
Gosia wleci w kartony xD po raz 2 xD
0
@malypuzon
I Vini płacze i skarży się na stream i go ściągają xD
0
@killabee
Już 152 czekamy na Yamalla
7
Dobra Tek dzwoń do Yamala
0
@PietrasCoelho
Ok wiesz najważniejsze żeby wszystko poszło na dzieciaki to jest najważniejsze
0
@PietrasCoelho
A to sprawdzone
0
@norbi77
Do przewidzenia ;D
0
@BarcaKings965212
Polecam nie czytać;D dopiero jak wyskoczy officjalka wtedy to co innego ;D
1
@VeVoS ta a z Barca mecz życia xD
0
Dobra można wyłączyć xD
betis dziś nie da rady ...
1
@Virusk3 pilkarze realu grają w piłę ręczna xD ;D
1
Mielismy lage na Robercika to i mamy xD xD xD Laga na mappecika xD xD
1
@KamQiX
Bo sędziowie mają odgórnie przykazne ze real może grać i dotykać piłki czym chce xD
1
@qbsonFCBarca
Żeby tylko ręka xD
1
@Barceloniarz987
No przecież tebas mówił że będzie białym pomagał xD ahaha
2
No to się zaczyna .... xD ahahha komedia