1

@KrwawiaceoczyVEB
Dokładnie obie ekipy siebie warte xD

1

Sedzia wie że to madryt gra xD więc pomaga
Zapomniał tylko że to atletico xD
A nie realxD

2

Jaki rzadki ten Arsenal xD
1 strzał celny xD xD xD

3

@tarantino10
Już jest;D

0

Piękny rarytasik dla koneserów szachów;D

0

@Qba2312
Biega xD

1

@qbsonFCBarca
Dziś Szachy ;D

1

@Piotr,1985
Bd wiało i śmierdzało starym ch***

0

@Esteban_ niech zostawią piłkę na środku i obie niech się zabetonuja na 16 m xD ;D i tak samo w rewanżu aż do karnych xD

0

@clyde .o to to to właśnie;) dobrze napisane ;)

0

@TR3YWAY
Zadz zapytaj xD

2

Uuu do 20:00 przedłużają

2

Ahahaha jest telefon a jednak Tede dziwnie do Rycha

0

@Kozinho.
Chyba nie xD

0

Gosia wleci w kartony xD po raz 2 xD

0

@malypuzon
I Vini płacze i skarży się na stream i go ściągają xD

0

@killabee
Już 152 czekamy na Yamalla

7

Dobra Tek dzwoń do Yamala

0

@PietrasCoelho
Ok wiesz najważniejsze żeby wszystko poszło na dzieciaki to jest najważniejsze

0

@PietrasCoelho
A to sprawdzone

0

@norbi77
Do przewidzenia ;D

0

@BarcaKings965212
Polecam nie czytać;D dopiero jak wyskoczy officjalka wtedy to co innego ;D

1

@VeVoS ta a z Barca mecz życia xD

0

Dobra można wyłączyć xD
betis dziś nie da rady ...

1

@Virusk3 pilkarze realu grają w piłę ręczna xD ;D

1

Mielismy lage na Robercika to i mamy xD xD xD Laga na mappecika xD xD

1

@KamQiX
Bo sędziowie mają odgórnie przykazne ze real może grać i dotykać piłki czym chce xD

1

@qbsonFCBarca
Żeby tylko ręka xD

1

@Barceloniarz987
No przecież tebas mówił że będzie białym pomagał xD ahaha

2

No to się zaczyna .... xD ahahha komedia

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?