Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Giwera
No fakt wyszło nie korzystnie xD
14
Lapcio wariacik się rozkręca ;D
Kung/fu Panda atakuje xD
1
@Kidd
W każdym bądź razie jest ciekawie myślę że takie szybkie działania są związane z mundialem gdzie później wartość każdego z zawodników może wzrosnąć jeśli zagra spektakularny mundial albo w jakimś sensie się pokaże na mundialu
0
Jeśli powtarzam jeśli wypali to robi się ciekawie jak to Flick ustawi ;)
I co z transferem obrońcy?
1
@Kidd
A nie było pogłosek że Almany jest za Olmo ?
1
@Danny Gaucho
Dobra panowie to na jaki adres zawitać bo widzę szykują się grube balety ;D
0
@Kidd
Wczoraj coś było pisane o spotkaniu z Agentem Olmo wiec może coś na rzeczy może chce Zrobić wymianę z dopłatą Olmo + $$$ i Alvarez do Barcy Olmo do Madryt tylko czy to możliwe? ;)
3
@LAMC_10
Zapomniałeś dodać czy lubi zapach SPOCONYCH STÓPEK NA TWARZY Xd
XD xD xD ;P
2
@gumaz
Piła nożna xD zawsze leciało się do nauczyciela zeby tylko grać na hali albo na dworze jak było ciepło xD jak nie dało się przekonać xD i brał na siatkę albo kosza to się siedziało na ławce rezerwowych xD
0
@adi7adi8
Czy ja wiem czy teksty z przedszkola raczej pytałem poważnie czytam kom... i wielu Tutaj expertow że ja się zastanawiam dlaczego siedzą na La Rambla zamiast pracować w jakimś klubie skoro taka wiedza mają na temat zawodników;)
0
https://kwejk.pl/obrazek/3733907/panoramix.html
Aż strach iść spać co ugotuje Deco w Nocy xD xD
Pewnie jakiś miksturę Panoramixa xDxD
2
23:03 teraz do spania
Rano pobudka i Ciekawe co Dalej Flick
Deco i Lapcio ugotują xD ;D
0
Kupuja przed MŚ później to wiadomo ceny mogą jeszcze bardziej wystrzelić i taki Gordon po MŚ mógłby nie kosztować 70+ zmienne tylko że 100 i zmienne xD
1
@Aequlibre
To wtedy przyznam rację że nie wypał ;) przyjmę to na klate
0
@Aequlibre robię screena
Najwyżej później ładnie powiesz ze sorki ale się myliłem;)
Jak chłop odpali w układance Flicka ;)
3
@Lukas_88 zapomniałeś dodać Placek xD xD
2
@Don_Padree
Rób rób później będziesz wklejał dla tych co pisza że placek i wieczne narzekanie
XD
Alvarez placek drugi ferran nie potrzebny
Muriqi nie za stary a po co
João Pedro placek a po co nam on lepszy Hallland za chwilę Hallland w ważnych meczach znika xD xD
Ahahahaha nie dogodzisz ludziom
2
@Dejmet
Wiesz tak to już jest ludziom nie dogodzisz xD zawsze będą narzekać i marudzić;)
1
@Aequlibre
Z chatgpt to wziąłeś?? ;)
0
@grzechu1999
Dobrze poprawiam się byli tacy co psioczyli a byli tacy co go chcieli ;D
Ja tam Ufam Skoro Flick go chce i Deco to jestem za
1
@mekston
XD widziałeś to foto xD w linku xD
???
0
@ka3fcb może kto wie ;D
6
Ostatnie zdanie po aktualizacji
"oczekuje się, że Barça złoży formalną ofertę " ...
To sobie chyba poczekamy z tą formalną ofertą
O ile taką wystosują .....
2
@Luciano99
Fujjjj bleeeee zaraz zwrócę obiad xD
2
Czyżby
- Gordon ?
- kawior ?
- muriqi ?
????????
Ciekawe co tam gotują w Barcelonie
I jak się to wszystko potoczy ;)
A może
Gordon
Kawior
Cancelo
Albo
Gordon
Kawior
Cancelo
Rash?
2
@MessiForeverTheBest
Magiczna kula AI
źle mu pokazała xD
0
@adi7adi8
Ni - Co nie pamiętam xD
Żeby u Nas grał pamiętam że było parcie Żeby go kupić a wyszło jak wyszło;D
Coutinho pamiętam xD
Czyli porównujesz Cou do Gordona
?
W sensie że będzie nie wypał ?
Myślę że to Flick Decyduje zapewne z Deco analizują zawodnika pod kontem gry w Barcy ? Czy się mylę skoro faktycznie ocenił jego walory pod swoją taktyke pressing i cała resztę to teraz tylko kwestia finansowa zostaje
Czyli uważasz że znasz się lepiej od Flicka ? ;D
I wiesz który zawodnik się nadaje ?
Czemu nie złożyłeś papierów na trenera Barcy ??
Albo do sztabu trenerskiego ?? ;P
1
@Zbyszard
To od tego momentu początek sezonu co Yamall i Rapha się wyglądało jak by nabijali ze nie obecny zwiększony może sprawy Sercowe ? :/
0
@Hasszz
poprawione zeby nie było *****
A pamiętasz jak nie każdy ale byli tacy co narzekali na Diaza ? Że placek po co itd a teraz po sezonie nagle kom że szkoda ze po niego barca nie poszła więc Ufaj Flickowi i Deco
0
@Hasszz
Ja dobrze wybacz nie każdy ale dużo osób pisało że po co ten placek itd