0

@Giwera
No fakt wyszło nie korzystnie xD

14

Lapcio wariacik się rozkręca ;D
Kung/fu Panda atakuje xD

1

@Kidd
W każdym bądź razie jest ciekawie myślę że takie szybkie działania są związane z mundialem gdzie później wartość każdego z zawodników może wzrosnąć jeśli zagra spektakularny mundial albo w jakimś sensie się pokaże na mundialu

0

Jeśli powtarzam jeśli wypali to robi się ciekawie jak to Flick ustawi ;)
I co z transferem obrońcy?

1

@Kidd
A nie było pogłosek że Almany jest za Olmo ?

1

@Danny Gaucho
Dobra panowie to na jaki adres zawitać bo widzę szykują się grube balety ;D

0

@Kidd
Wczoraj coś było pisane o spotkaniu z Agentem Olmo wiec może coś na rzeczy może chce Zrobić wymianę z dopłatą Olmo + $$$ i Alvarez do Barcy Olmo do Madryt tylko czy to możliwe? ;)

3

@LAMC_10
Zapomniałeś dodać czy lubi zapach SPOCONYCH STÓPEK NA TWARZY Xd
XD xD xD ;P

2

@gumaz
Piła nożna xD zawsze leciało się do nauczyciela zeby tylko grać na hali albo na dworze jak było ciepło xD jak nie dało się przekonać xD i brał na siatkę albo kosza to się siedziało na ławce rezerwowych xD

0

@adi7adi8
Czy ja wiem czy teksty z przedszkola raczej pytałem poważnie czytam kom... i wielu Tutaj expertow że ja się zastanawiam dlaczego siedzą na La Rambla zamiast pracować w jakimś klubie skoro taka wiedza mają na temat zawodników;)

0

https://kwejk.pl/obrazek/3733907/panoramix.html


Aż strach iść spać co ugotuje Deco w Nocy xD xD
Pewnie jakiś miksturę Panoramixa xDxD

2

23:03 teraz do spania
Rano pobudka i Ciekawe co Dalej Flick
Deco i Lapcio ugotują xD ;D

0

Kupuja przed MŚ później to wiadomo ceny mogą jeszcze bardziej wystrzelić i taki Gordon po MŚ mógłby nie kosztować 70+ zmienne tylko że 100 i zmienne xD

1

@Aequlibre
To wtedy przyznam rację że nie wypał ;) przyjmę to na klate

0

@Aequlibre robię screena
Najwyżej później ładnie powiesz ze sorki ale się myliłem;)
Jak chłop odpali w układance Flicka ;)

3

@Lukas_88 zapomniałeś dodać Placek xD xD

2

@Don_Padree
Rób rób później będziesz wklejał dla tych co pisza że placek i wieczne narzekanie
XD
Alvarez placek drugi ferran nie potrzebny
Muriqi nie za stary a po co
João Pedro placek a po co nam on lepszy Hallland za chwilę Hallland w ważnych meczach znika xD xD
Ahahahaha nie dogodzisz ludziom

2

@Dejmet
Wiesz tak to już jest ludziom nie dogodzisz xD zawsze będą narzekać i marudzić;)

1

@Aequlibre
Z chatgpt to wziąłeś?? ;)

0

@grzechu1999
Dobrze poprawiam się byli tacy co psioczyli a byli tacy co go chcieli ;D
Ja tam Ufam Skoro Flick go chce i Deco to jestem za

1

@mekston
XD widziałeś to foto xD w linku xD
???

0

@ka3fcb może kto wie ;D

6

Ostatnie zdanie po aktualizacji

"oczekuje się, że Barça złoży formalną ofertę " ...

To sobie chyba poczekamy z tą formalną ofertą
O ile taką wystosują .....

2

@Luciano99
Fujjjj bleeeee zaraz zwrócę obiad xD

2

Czyżby
- Gordon ?
- kawior ?
- muriqi ?
????????
Ciekawe co tam gotują w Barcelonie
I jak się to wszystko potoczy ;)
A może
Gordon
Kawior
Cancelo

Albo
Gordon
Kawior
Cancelo
Rash?

2

@MessiForeverTheBest
Magiczna kula AI
źle mu pokazała xD

0

@adi7adi8
Ni - Co nie pamiętam xD
Żeby u Nas grał pamiętam że było parcie Żeby go kupić a wyszło jak wyszło;D

Coutinho pamiętam xD
Czyli porównujesz Cou do Gordona
?
W sensie że będzie nie wypał ?

Myślę że to Flick Decyduje zapewne z Deco analizują zawodnika pod kontem gry w Barcy ? Czy się mylę skoro faktycznie ocenił jego walory pod swoją taktyke pressing i cała resztę to teraz tylko kwestia finansowa zostaje

Czyli uważasz że znasz się lepiej od Flicka ? ;D
I wiesz który zawodnik się nadaje ?
Czemu nie złożyłeś papierów na trenera Barcy ??
Albo do sztabu trenerskiego ?? ;P

1

@Zbyszard
To od tego momentu początek sezonu co Yamall i Rapha się wyglądało jak by nabijali ze nie obecny zwiększony może sprawy Sercowe ? :/

0

@Hasszz
poprawione zeby nie było *****
A pamiętasz jak nie każdy ale byli tacy co narzekali na Diaza ? Że placek po co itd a teraz po sezonie nagle kom że szkoda ze po niego barca nie poszła więc Ufaj Flickowi i Deco

0

@Hasszz
Ja dobrze wybacz nie każdy ale dużo osób pisało że po co ten placek itd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?