1

@AnalizaTV
Oni żyją w swojej bańce niech sobie gadają wyją pięknie niech wyją u dupa piecze powinni się zająć swoim podwórkiem gdzie pełno konfliktów bójek tokstycznej atmosfery ale lepiej odwracać uwagę od tego co się i nich dzieje i płakać jak to bywa na sędziów xD

0

Uuu Nico kontuzja ....

2

@kamil1984
Jestem za xD ;D

1

@luka1995
Tak oczywiście wiem co masz na myśli xD xD ahahah
Nie wykluczone że taka opcja też możliwa xD
Kylianek musiał się relaksować xD więc uciekł do Włoch xD myślą że tam go nie znajdą xD

0

@slayer
Myślę że rudiger by się sprawdził w fammemma xD i dać mu " Daltona " niech walczą xD

0

@Vince37 chyba właśnie po to ;D .....
Żebyś mógł zapytać xD xD

1

@Greenalley
Ja myślę że z jego mózgiem to zapomniał zamknąć pieści xD

3

@BORO_12 hm może by ograneli ale dziadzia perez musiał by dać wolna rękę trenerowi i zapewne pozbyć się kilku gwiazd wietrzenie szatnii tak jak zrobił to Luis Enrique pozbywając się mappeciarza gdzie chyba sam powiedział że jak odejdzie mappet to będą lepiej atakować i bronić??
Dlatego cieszmy się tym burdelem który jest u największego rywala karma ich dosięgła za te wszystkie lata gdzie się ślizgali w CL dzięki błędom sędziów? O ile To były błędy xD a nie coś innego [ biala koperta ] xD

0

@luka1995
Partnerem ? Będzie lepiej? może tak laska to była przykrywką

0

@th@les
Widocznie są skoro Carreras potwierdził że coś było xD tylko że nie powie ten psychol wyjebał mi liście bo to by było za mocne

1

@Dari0G
Arbeloa by powiedział że to jego wina że Vini zesrał mu się na głowę a później jeszcze by to zjadł xd

3

@bary
Otóż to xD

3

Ja się zastanawiam gdzie jest scouting czemu Barca nie może jakieś perełki wyszukać we Francji
Przykłady : Olise , Doue , Cherki,
Akliouche i można by wymieniać tylko Deco ciągle Brazylia.... Nie rozumiem tego

1

@VinDiesel
Nawet tego PK nie wygrali
0 tituli

1

@PJ777
A arsenal gra piękna piłkę?? XD

3

@Lukas_88
No gdzie prześcieradła w 15 wychodzą
XD sędziowie + Var

2

Czyli moi drodze środki uspakajające będą potrzebne na to widowisko xD
Według mnie szykuje nam się nie el clasicco ale
El Cyrkus xD Śmietanki będą grać w 15 xD na 11

1

Ahahahaha no to ktoś pięknie wytypował xD na larambla że dostaniemy Hernandez-Hernandez na klasyk xD

0

@Wiktor91
Oby bo prawie oczy wydłubałem sobie widelcem jak dziś oglądałem ten mecz

0

@addept
Jestem za

1

@ShawnC więcej więcej niech ich pokarze za tą obrzydliwa grę antyfutboll aresnalu

0

@Gibbon_FCB
Z taką ochydna gra ?? No proszę Cię

0

Teraz się cieszę w finale będę płakać jak przyjmią murarze z UK na dekiel z 5;0 xD

0

Wszystko przez tego negreire
Dymają Barcę w CL dymają w LL
I nie zapowiada się by było inaczej....

1

@MariusGajusMaximus
Tylko dla graczy Barcy

0

Komentarz usunięty

0

@Korsain
Dokładnie Bllleeeeeeeeee ja już rzygam tym bardziej po tej akcji gdzie Pubil przegrywa pozycje łapie w pasie chłopa i żółtko Jakby to byli gracze Barcy Var i Czerwo j***** uefalona mafia

2

@Johnson
Erick albo Cubarsi by mieli już czerwo xD

1

Wgl ten mecz to moglby być mecz o 3 miejsce xD a jutro moglby być final ;D

0

@MsBarca też lipę grają xD ale obecnie to dostaja na cymbał 1-0 i chyba to się nie zmieni więc na te chwile murarze z UK są w finale ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?