Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Piotr,1985
Jakiś Trolll xD
0
@Roobo
2 - fioletowo - czarna
3 - niebieska
4- z krzyżem
0
@Derpowsky
Sprawdziłem faktycznie tak jest po usunięciu pinezki xD xD
5
Spr potwierdozne jak wpiszecie w mapę santiago bernabeu i usunięcie potem pinezke jest
Knockout de Tchouameni xD
1
@PeterK Dziekuje za tą wstawkę komentarza teraz każdy będzie wiedział że stadion mierd zmienił nazwę xD xD ahahahhaa i w sumie też nawet jest jakaś strona że bilety można kupić i pisze
Mbbape Dictator xD
Jak co @PeterK pierwszy to widział ja spr i potwierdzone hahaha poszło dalej xD ciekawe czy na notatniku wiedza że nazwa stadionu im się zmieniła xD
0
@Derpowsky
Ahahahahaja o k****a dobrze się tam bawią xD
2
@Derpowsky
Zmienili nazwę stadionu ahahahajjajaa xD xD
1
@vangoor
Fajnie się bawią w bialej części madrytu xD xD
Wiec oficjalnie mierdy maja nowa nazwę stadionu xD
6
@July_6_BcN
Ahahahaha wszędzie to jest spr inne przeglądarki i wyszukiwarki i to samo ahahahah xD
8
Moi drodzy już jeden tu kolega spr i faktycznie ja też i teraz leje że śmiechu
Wpiszcie Santiago bernabeu w wyszukiwarce i zobaczcie czy wam też to wyskoczy czy to haksy jakieś xd xD
Wszędzie info dot. Pewnego francuza
https://www.google.com/search?q=santiago+bernabeu&client=ms-android-samsung-ss&hs=RxFV&sca_esv=a6c9456d4d009e8b&sxsrf=ANbL-n7b9XlyLndOWuDvV0VWa_3ljgT5Sg%3A1779262571706&ei=a2QNaprlKsyR9u8Pn4nM-A8&biw=360&bih=666&oq=santiago+bernabeu&gs_lp=EhNtb2JpbGUtZ3dzLXdpei1zZXJwIhFzYW50aWFnbyBiZXJuYWJldTIEECMYJzIQEC4YgAQYQxjHARiKBRivATIKEAAYgAQYQxiKBTIIEAAYgAQYywEyChAAGIAEGEMYigUyCBAuGIAEGMsBMggQABiABBjLATIIEAAYgAQYywFIjwpQ-gdY-gdwAXgBkAEAmAGPAaABjwGqAQMwLjG4AQPIAQD4AQGYAgKgAusBwgIHECMYsAMYJ8ICChAAGLADGNYEGEfCAhcQLhiwAxi4BhjYAhjIAxjaBhjcBtgBAZgDAIgGAZAGD7oGBAgBGBmSBwMxLjGgB7ELsgcDMC4xuAenAcIHBTQtMS4xyAdHgAgA&sclient=mobile-gws-wiz-serp
0
@PeterK
Ahahahahahha
"Mbappe Dictador"
Bez kitu strona się ładuje a za chwilę to
"Mbappe Dictador" ahahahah chyba jakieś haksy albo ch**** wie ahahaha dobre
Ale nie tylko gooogle inne wyszukiwarki inne przeglądarki to samo pokazują xD
1
Kilka meczy jesli zagra na MŚ i .....
To co wraca temat Neya w Barcy za 3...2...1 xD będzie grzany aż do końca mistrzostw coś czuję albo i dłużej xD
1
@Agrafka
XD ale by były jaja xD
3
Widzę że tylko Jedna gazeta dała wzmiankę " Mundo Deportivo" =
"Sprawa Negreiry: urząd skarbowy stwierdza, że płatności nie służyły kupowaniu sędziów".
Reszta nagle cisza pasuje im narracja że byli kupowani sędziowie??
4
Nie wiem ale ja mam wrażenie że tam zarył kreta i wgl lewą nogą jak mu się podwija xD jakoś to takie dziwne wszystko xD
0
@tribo
Tak ktoś kradnie do wiaderka xD
I nie tylko xD
1
@czar007 spokojnie Panowie
Flick pokaże miejsce w szeregu Mu... także myślę że mu skończy jak poprzednicy i kolejny do kolekcji zwolninych trenerów za kadencji FLICKA ;D
1
@Elvisek
XD albo jak gaszenie pożaru benzyna xD
1
XD trzeba listę robić ile nazwisk się przewinie jeśli chodzi o transfery xD bo liczba się zwiększa może padnie rekord xD xD piłkarzy których Barca chce itd itp xD
A tak ogólnie ja wychodzę z założenia że dopóki nie ma officjalki to nie wierzę;D chcieć to nie znaczy mieć;D
Realnie patrząc jeśli nie będzie w lato 1:1 to raczej nie będę się napałał na fajerwerki jeśli chodzi o transfery
0
Lapcio zgarnął $$$ za ten mecz alaves ładnie zapłaciło xD więc w lato wracamy do 1:1 i przychodzą Basstoni
Alvarez , OshimenxD xD
0
@Agrafka
XD La Liga w Pigułce wcale bym się nie zdziwił jakby puszczali to żeby alaves się utrzymało
2
Może mi to ktoś wytłumaczyć dlaczego pchnięcie to nie karny zmieniły się jakieś zasady ?
0
Ahahaha gość widać ruch ręką popycha Rasha i co ? XD xD ahahaha
1
To by było na tyle jesli chodzi o Wyrównanie rekordu 100pkt ;)
Wakacyjna forma
Do tego pewnie grają na kacu xD
Nie ma co się dziwić
0
Dziwne nudna ta pierwsza połowa a tak szybko zleciała xD
1
Bobuś na kacu gra leje się z niego jak by z pod prysznica wyszedł xD
1
Oni chyba jeszcze na kacu xD także nie ma co się dziwić xD
0
Narazie to taki piknikowy mecz ale nie ma co się dziwić xD
1
@Gibbon_FCB
Tak zrobili
10
@Rupert_Haubica
Pamiętaj Tym co mają od chuja zawsze będzie mało