0

@Piotr,1985
Jakiś Trolll xD

0

@Roobo
2 - fioletowo - czarna
3 - niebieska
4- z krzyżem

0

@Derpowsky
Sprawdziłem faktycznie tak jest po usunięciu pinezki xD xD

5

Spr potwierdozne jak wpiszecie w mapę santiago bernabeu i usunięcie potem pinezke jest
Knockout de Tchouameni xD

1

@PeterK Dziekuje za tą wstawkę komentarza teraz każdy będzie wiedział że stadion mierd zmienił nazwę xD xD ahahahhaa i w sumie też nawet jest jakaś strona że bilety można kupić i pisze
Mbbape Dictator xD

Jak co @PeterK pierwszy to widział ja spr i potwierdzone hahaha poszło dalej xD ciekawe czy na notatniku wiedza że nazwa stadionu im się zmieniła xD

0

@Derpowsky
Ahahahahaja o k****a dobrze się tam bawią xD

2

@Derpowsky
Zmienili nazwę stadionu ahahahajjajaa xD xD

1

@vangoor
Fajnie się bawią w bialej części madrytu xD xD
Wiec oficjalnie mierdy maja nowa nazwę stadionu xD

6

@July_6_BcN
Ahahahaha wszędzie to jest spr inne przeglądarki i wyszukiwarki i to samo ahahahah xD

0

@PeterK
Ahahahahahha
"Mbappe Dictador"

Bez kitu strona się ładuje a za chwilę to
"Mbappe Dictador" ahahahah chyba jakieś haksy albo ch**** wie ahahaha dobre
Ale nie tylko gooogle inne wyszukiwarki inne przeglądarki to samo pokazują xD

1

Kilka meczy jesli zagra na MŚ i .....
To co wraca temat Neya w Barcy za 3...2...1 xD będzie grzany aż do końca mistrzostw coś czuję albo i dłużej xD

1

@Agrafka
XD ale by były jaja xD

3

Widzę że tylko Jedna gazeta dała wzmiankę " Mundo Deportivo" =
"Sprawa Negreiry: urząd skarbowy stwierdza, że płatności nie służyły kupowaniu sędziów".

Reszta nagle cisza pasuje im narracja że byli kupowani sędziowie??

4

Nie wiem ale ja mam wrażenie że tam zarył kreta i wgl lewą nogą jak mu się podwija xD jakoś to takie dziwne wszystko xD

0

@tribo
Tak ktoś kradnie do wiaderka xD
I nie tylko xD

1

@czar007 spokojnie Panowie
Flick pokaże miejsce w szeregu Mu... także myślę że mu skończy jak poprzednicy i kolejny do kolekcji zwolninych trenerów za kadencji FLICKA ;D

1

@Elvisek
XD albo jak gaszenie pożaru benzyna xD

1

XD trzeba listę robić ile nazwisk się przewinie jeśli chodzi o transfery xD bo liczba się zwiększa może padnie rekord xD xD piłkarzy których Barca chce itd itp xD
A tak ogólnie ja wychodzę z założenia że dopóki nie ma officjalki to nie wierzę;D chcieć to nie znaczy mieć;D
Realnie patrząc jeśli nie będzie w lato 1:1 to raczej nie będę się napałał na fajerwerki jeśli chodzi o transfery

0

Lapcio zgarnął $$$ za ten mecz alaves ładnie zapłaciło xD więc w lato wracamy do 1:1 i przychodzą Basstoni
Alvarez , OshimenxD xD

0

@Agrafka
XD La Liga w Pigułce wcale bym się nie zdziwił jakby puszczali to żeby alaves się utrzymało

2

Może mi to ktoś wytłumaczyć dlaczego pchnięcie to nie karny zmieniły się jakieś zasady ?

0

Ahahaha gość widać ruch ręką popycha Rasha i co ? XD xD ahahaha

1

To by było na tyle jesli chodzi o Wyrównanie rekordu 100pkt ;)
Wakacyjna forma
Do tego pewnie grają na kacu xD
Nie ma co się dziwić

0

Dziwne nudna ta pierwsza połowa a tak szybko zleciała xD

1

Bobuś na kacu gra leje się z niego jak by z pod prysznica wyszedł xD

1

Oni chyba jeszcze na kacu xD także nie ma co się dziwić xD

0

Narazie to taki piknikowy mecz ale nie ma co się dziwić xD

1

@Gibbon_FCB
Tak zrobili

10

@Rupert_Haubica
Pamiętaj Tym co mają od chuja zawsze będzie mało

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?