2

@MessiForeverTheBest
Magiczna kula AI
źle mu pokazała xD

0

@adi7adi8
Ni - Co nie pamiętam xD
Żeby u Nas grał pamiętam że było parcie Żeby go kupić a wyszło jak wyszło;D

Coutinho pamiętam xD
Czyli porównujesz Cou do Gordona
?
W sensie że będzie nie wypał ?

Myślę że to Flick Decyduje zapewne z Deco analizują zawodnika pod kontem gry w Barcy ? Czy się mylę skoro faktycznie ocenił jego walory pod swoją taktyke pressing i cała resztę to teraz tylko kwestia finansowa zostaje

Czyli uważasz że znasz się lepiej od Flicka ? ;D
I wiesz który zawodnik się nadaje ?
Czemu nie złożyłeś papierów na trenera Barcy ??
Albo do sztabu trenerskiego ?? ;P

1

@Zbyszard
To od tego momentu początek sezonu co Yamall i Rapha się wyglądało jak by nabijali ze nie obecny zwiększony może sprawy Sercowe ? :/

0

@Hasszz
poprawione zeby nie było *****
A pamiętasz jak nie każdy ale byli tacy co narzekali na Diaza ? Że placek po co itd a teraz po sezonie nagle kom że szkoda ze po niego barca nie poszła więc Ufaj Flickowi i Deco

0

@Hasszz
Ja dobrze wybacz nie każdy ale dużo osób pisało że po co ten placek itd

3

@Kgorecki2500
Żeś smaka narobił xD

3

@cules_since95
Noo właśnie o tym piszę cały czas pamiętam jak ludzie pisali nie wszyscy ale było że po co taki placek itd a Teraz nagle po sezonie w bayernie że szkoda że nie przyszedł

0

@mokebe_bambo
A przypomnieć sytuacje z Diazem ?? Jak każdy psioczył ze placek i po co A teraz po sezonie w bayernie każdy że szkoda że do Barcy nie trafił

0

@Lordzi
A pamiętasz jak każdy narzekał na Diaza ? Że placek po co itd a teraz po sezonie nagle kom że szkoda ze po niego barca nie poszła więc Ufaj Flickowi i Deco

29

Skoro Flick go chce i Deco to coś w tym jest
Pamiętam jak wszyscy mówiło że Diaz to placek że po ch*** go brać
A po sezonie w Bayern Much nagle kom zajebisty itd więc
Jeśli jest możliwość finansowa i Flick go chce i Deco jestem za

0

@Rupert_Haubica
Fakt ;D

1

@Frimpong
Ahahahhaahaha xD pięknie się wydało ale to na chłopaków tak xD

2

@ka3fcb
Jestem za

1

XD każdy ma inny gust dla mnie spoczko ;D

0

@Aragorn33
XD z siłami nieczystymi xD demonicznymi xD
XD

0

@draxidox
Myślę że to jeden z tych wózków które same jeżdżą same karmią, usypiają dzieci xD xD bawią i wiele innych rzeczy xD

12

Jedziesz z nimi Papcio Lapcio xD
W kaftan i do Choroszczy dziadzia perezaxD

0

Jak obaj chce to żadnego nie będzie xD mi się przypomina telenowela z
Ni-cO

1

@July_6_BcN
Oj tam o tam ;D trzeba być Pewnym Siebie ;D
;P tym bardziej na starcie ;)
Ja się zajmie jego Dziewczyna a wtedy Ty robisz wjazd cała w barwach Barcy xD

1

@July_6_BcN
Ahahaha odrazu suknia Ślubna w barwach Barcy xD

1

@maroon
Kto wie xD
Są na tym świecie rzeczy, o których się fizjologom nie śniło”
XD " Ferdek Kiepski"

1

@KamQiX
Chyba wódę xd

0

@urbipl
Reptylianie atakują xD raz albo pokazują w tv dziwne jaszczurze
Oczy
Jakieś maski
dziwna mimika twarzy xD
Już nie długo ściągną maski xD jak dojdzie do ujawnienia xD xD
XD
Ktoś pamięta ten film??

" ONI ŻYJA "


https://www.filmweb.pl/film/Oni+%C5%BCyj%C4%85-1988-8370

1

@PatrychoO
KEBSA
Nieee mi to się marzy Rolada wołowa kluski śląskie i czerwona kapustka xD ;D

1

@Kapitan hawk
Ahhahaa i co się cieszysz jak za 2 dni
Het is bijna maandag xD xD ;P
Dobrego weekendu

1

@Criss18Barca
Wina Tebasq zamiast placic godnie temu kto wygra LL to pewnie sobie kieszenie napycha xD

7

Ledwo co telenowela ucichła i znowu się dziennikarzyny nakręcają xD xD i tak aż do zamknięcia okna transferowego xD

1

@Lanosss
@Lanosss
Nie wykluczone xD xD xD
Brakuje tego elementu układanki w nazwie zespołu [ "Villa" ].
XD xD

1

@PatrychoO
To jest pewnie unikatowal taca na której pewnie Lapcio Zajada wykwintne białe kokosy xD ..... xD
Myślicie czemu on ma tyle energi na Imprezkach xD

3

Emery umie wygrać Ligę Europy z każdym klubem który ma w nazwie "Villa"
Sevilla, Villareal, Aston Villa..
XD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?