Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@MessiForeverTheBest
Magiczna kula AI
źle mu pokazała xD
0
@adi7adi8
Ni - Co nie pamiętam xD
Żeby u Nas grał pamiętam że było parcie Żeby go kupić a wyszło jak wyszło;D
Coutinho pamiętam xD
Czyli porównujesz Cou do Gordona
?
W sensie że będzie nie wypał ?
Myślę że to Flick Decyduje zapewne z Deco analizują zawodnika pod kontem gry w Barcy ? Czy się mylę skoro faktycznie ocenił jego walory pod swoją taktyke pressing i cała resztę to teraz tylko kwestia finansowa zostaje
Czyli uważasz że znasz się lepiej od Flicka ? ;D
I wiesz który zawodnik się nadaje ?
Czemu nie złożyłeś papierów na trenera Barcy ??
Albo do sztabu trenerskiego ?? ;P
1
@Zbyszard
To od tego momentu początek sezonu co Yamall i Rapha się wyglądało jak by nabijali ze nie obecny zwiększony może sprawy Sercowe ? :/
0
@Hasszz
poprawione zeby nie było *****
A pamiętasz jak nie każdy ale byli tacy co narzekali na Diaza ? Że placek po co itd a teraz po sezonie nagle kom że szkoda ze po niego barca nie poszła więc Ufaj Flickowi i Deco
0
@Hasszz
Ja dobrze wybacz nie każdy ale dużo osób pisało że po co ten placek itd
3
@Kgorecki2500
Żeś smaka narobił xD
3
@cules_since95
Noo właśnie o tym piszę cały czas pamiętam jak ludzie pisali nie wszyscy ale było że po co taki placek itd a Teraz nagle po sezonie w bayernie że szkoda że nie przyszedł
0
@mokebe_bambo
A przypomnieć sytuacje z Diazem ?? Jak każdy psioczył ze placek i po co A teraz po sezonie w bayernie każdy że szkoda że do Barcy nie trafił
0
@Lordzi
A pamiętasz jak każdy narzekał na Diaza ? Że placek po co itd a teraz po sezonie nagle kom że szkoda ze po niego barca nie poszła więc Ufaj Flickowi i Deco
29
Skoro Flick go chce i Deco to coś w tym jest
Pamiętam jak wszyscy mówiło że Diaz to placek że po ch*** go brać
A po sezonie w Bayern Much nagle kom zajebisty itd więc
Jeśli jest możliwość finansowa i Flick go chce i Deco jestem za
0
@Rupert_Haubica
Fakt ;D
1
@Frimpong
Ahahahhaahaha xD pięknie się wydało ale to na chłopaków tak xD
2
@ka3fcb
Jestem za
1
XD każdy ma inny gust dla mnie spoczko ;D
0
@Aragorn33
XD z siłami nieczystymi xD demonicznymi xD
XD
0
@draxidox
Myślę że to jeden z tych wózków które same jeżdżą same karmią, usypiają dzieci xD xD bawią i wiele innych rzeczy xD
12
Jedziesz z nimi Papcio Lapcio xD
W kaftan i do Choroszczy dziadzia perezaxD
0
Jak obaj chce to żadnego nie będzie xD mi się przypomina telenowela z
Ni-cO
1
@July_6_BcN
Oj tam o tam ;D trzeba być Pewnym Siebie ;D
;P tym bardziej na starcie ;)
Ja się zajmie jego Dziewczyna a wtedy Ty robisz wjazd cała w barwach Barcy xD
1
@July_6_BcN
Ahahaha odrazu suknia Ślubna w barwach Barcy xD
1
@maroon
Kto wie xD
Są na tym świecie rzeczy, o których się fizjologom nie śniło”
XD " Ferdek Kiepski"
1
@KamQiX
Chyba wódę xd
0
@urbipl
Reptylianie atakują xD raz albo pokazują w tv dziwne jaszczurze
Oczy
Jakieś maski
dziwna mimika twarzy xD
Już nie długo ściągną maski xD jak dojdzie do ujawnienia xD xD
XD
Ktoś pamięta ten film??
" ONI ŻYJA "
https://www.filmweb.pl/film/Oni+%C5%BCyj%C4%85-1988-8370
1
@PatrychoO
KEBSA
Nieee mi to się marzy Rolada wołowa kluski śląskie i czerwona kapustka xD ;D
1
@Kapitan hawk
Ahhahaa i co się cieszysz jak za 2 dni
Het is bijna maandag xD xD ;P
Dobrego weekendu
1
@Criss18Barca
Wina Tebasq zamiast placic godnie temu kto wygra LL to pewnie sobie kieszenie napycha xD
7
Ledwo co telenowela ucichła i znowu się dziennikarzyny nakręcają xD xD i tak aż do zamknięcia okna transferowego xD
1
@Lanosss
@Lanosss
Nie wykluczone xD xD xD
Brakuje tego elementu układanki w nazwie zespołu [ "Villa" ].
XD xD
1
@PatrychoO
To jest pewnie unikatowal taca na której pewnie Lapcio Zajada wykwintne białe kokosy xD ..... xD
Myślicie czemu on ma tyle energi na Imprezkach xD
3
Emery umie wygrać Ligę Europy z każdym klubem który ma w nazwie "Villa"
Sevilla, Villareal, Aston Villa..
XD