Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Barceloniarz987
No przecież tebas mówił że będzie białym pomagał xD ahaha
2
No to się zaczyna .... xD ahahha komedia
3
Ooooo patrzcie no kto śmietankowym sędziuje mecz xD César Soto Grado xD można wyłączyć zaraz będzie " penality a favor del real madrit xD
2
@SeWo77
No dokladnie Nawet niech przepchną to kolanem 1-0 ale przepchną i już będzie mniej stresu ;)
3
@Maker0
Będzie taki dobry że sam się wykupi xD
0
@SeWo77
Hm
getafe [ w
osasuna [w
real xD d
deportivi alaves w
betis d
valencia w
Jakie przewidywania ? No chyba nie mogą tego zjebac ??
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@SeWo77
A nie Osasunie ??
1
@adukla
Zbierają na zasadę 1:1 i transfery ;D
7
My będziemy wyzywać się wk**** a dalej z tym nic nie zrobią i dalej będą krzywdzić Barcę
Końcówka sezonu teraz to się dopiero zacznie wały żeby tylko Śmietanki zbliżyły się do Barcy ...
0
@rrradziowy otóż to
0
@szonik94
Obecnie nie p$g leci i narazie działa sprawnie
1
Dro widzę w 1 składzie pyka w p$g w ligowym meczu
0
Żeby nie było z Bastonim tak jak xD z Ni...Co xD wiele szumu a zostanie w Interze albo przejdzie gdzie indziej
0
@turhiay
Hahahaha xd
1
@Bernard777
Przyjmuje do wiadomosci ;)
Szacunek za taka wiedze ;)
1
@Kapitan hawk
XD ahahahhahaha You Made my day XD ahahhahaha
0
@jacobFCB
I jeszcze UFC o 23 jak dobrze pamietam ;D
0
Mogli by spr te ich 15 CL ile bylo wygranych uczciwie xD xD ? Jak myślicie ? Panie/ Panowie ;D
2
@Joe_Pesci
Taaa i te ich 15 CL xD ło panie ciekawe ile wygranych uczciwie xD
0
@MessiForeverTheBest
I jak nie bylo
"""Penalti a Favor del Real Madrid’"" xD xD
0
@Filipem nie zapominaj o
""Penalti a Favor del Real Madrid’""
0
Jakoś wcale mnie to nie dziwi xD xD ale mierdy będą sie wypowiadać ze nie no gdzie oni sa pokrzywdzeni zawsze i wszedzie
Obrzydliwe .....
0
Ahaha na odział zamkniety wszystkich xD do footrolla xD
0
@VinDiesel przeviez wygrali z smietankami xD
0
@sokot
Ahahahah
XD xD xD hahaha wczoraj sie smiali z Nas xD a dzis sami maja nauczke xD
2
@ZwyklyCuler48
Otoz to ruch rekami ....
0
@Fog_W_1899
Co by nie bylo mam nadzieje ze zostana wyjasnieni ;D
Przypominam tak apropo ze w fazie ligowej przyjeli na dekiel od arsenalu 4:0 ;D
2
Teraz sie nabijaja a w pólfinale arsenal ich rozjedzie no chyba ze tez dzis arsenal sie zesra metr przed wc to bedzie musial ich sporting wyjasnic i tyle bedzie z ich radosci
Niech maja swoj moment betoniarze i murarze xD i ta wypowiedz wczoraj Koke ze mieli mecz pod kontrola xD błazen mieli wiecej szczescia niz rozumu bo gdyby byla lepsza skutecznosc i to co miala barca wszyystko by weszlo to dzis nie byli by tacy cwani sytuacje Olmo Fermina glowa pozniej jeszcze 2 sytuacje ferrana glowa araujo ale niestety ....
1
@Bossmantoja
Dokladnie ja pamietam jak 1 x fsulowal nic za drugim albo za 3 dostal żoltko i potem znowu go ostrzegal znowu faul i nic a powinnien wyleciec
Wczoraj z Olmo chlop tez widac pcha obiema rekami wniosek wytracil z rytmu wedlug mnie
Kotlety padaja jak muchy po lekkim kontakcie czerwo .... tam sa za duze $$$$ w bukmacherce zeby nie bylo przekretow pod stolem ....