Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Comentateiro jutro my bedziemy sie cieszyć jak bayern ich pograży tak jak oni sezon temu cieszyli sie ze inter nas pokonał w pólfinale
1
@kubix05 .ooo Nico to ten co w koszykówke ostatnio grał xD w meczu z Barca xD
3
@Vegeta88
Bo tylko w jedną strone zawiewa wiatr xD
1
@Luciano99
Ale Pieknie żeś to ujał miód malina ;)
1
@fotohobby
Zaznaczam wszystko ;)
0
@CurryTheGoat30
To napewno ;) ale dalej ten sedzia jakoś dobrze mi sie nie kojarzy
3
Nie tylko nie on:/
0
@mercurial2000 dokladnie masz racje teraz madryckie psy beda ujadac mimo ze oni co mecz maja cyrki i sedziowie ich pchaja
0
@mercurial2000
Dokladnie mieszaja mieszaja w tych przepisach a potem wychodzi gowno tak samo jak z tymi zagraniami reka sedzia ibterpretuje jak chce
0
@tbas tak na to wychodzi xD
0
@FCB_dimiC
Pytaj komitetu nie mnie ;) bo oni to tam tez pieknie odklejeni dlatego uwazam ze teraz bedzie placz i raban przez rmtv
1
@tbas
Komitet Arbitrów nie zmienia kryterium, które miał w tej akcji w przypadku meczu Betisu z Rayo. Komitet Arbitrów uważa, że akcja Gerarda Martína z Almadą to nie jest akcja dla VAR-u. Komitet Arbitrów uważa, że to jest akcja, która już została zinterpretowana przez sędziego boiskowego
Tu chodzi o akcję na skraju pola karnego, w której zawodnik Betisu dopada do piłki spornej razem z graczem ataku Rayo. Po walce o piłkę obrońca Betisu, po tym jak zagrał piłkę, uderza rywala w sposób rażący i z wyraźnym ryzykiem kontuzji. Komitet Arbitrów kwalifikuje to uderzenie jako poważny, rażący faul, przypominając, że nie ma decydującego znaczenia to, kto wcześniej dotyka piłki, ponieważ chodzi o piłkę sporną, przy której obaj zawodnicy ruszają do niej na równych warunkach
Szkoda że tak ochoczo nie wypowiadaja sie o wszystkich błedach na korzyść smietankowych ;)
0
COPE: Komitet Arbitrów uznaje cofnięcie kartki Martína oraz interwencję VAR-u za błędy
To sie teraz zacznie płacz bialych śmietanek i rmtv xD
0
@Esteban_
Dokładnie była Genialna i jak zwykle Nike zjebalo musieli zmienić....
5
No i jak zwykle musieli
Z*****ć
A tak pieknie sie zapowiadały :/
Wcześniejsze wizualizacje przedstawiajace fiolet u góry i czerń na dole:/
1
@Mateuszek2199
Masz wyrok ??? Skazujacy ?? Ze tak zapytam ? Do chwili dopuki nie ma wyroku skoncz szczekac i wracaj na notatnik
Won do siebie c.......lu
3
@kanver_
Dupa , jajkami , ch....m cyckiem wazne zeby strzelał i zeby te gole dawały zwycieństwa;D
2
@Mateuszek2199
Martin 1 byl przy pilce wybijal legalnie pilke gdzie mial dac ta ? Noge wytlumacz mi ? Jak mial to zrobic uciac sobie stope
Jakby bylo to bez wybicia pilki owszem czerwo.... zreszta tam juz sedzuiwue sie wypowiadali ze wgl gra powinna byc puszczona i nawet zoltej nie powinno byc w studiu po meczu nawet mowili o tym
Dla mnie zolta Martin 1 przy pilce wybija i ladujac nie mial jak zabrac nogi dkatego wjezdza w zawodnika atletico tam nie ma zlych intencji w sesnie ze nie wpierdala sie chamsko w chlooopa i chce mu zlamac noge .... w przeciwienstwie do Troglodyty rudigera gdzie kolanem specjalnie chce zrobic gosciowi krzywde
2
@RobertNieLewandowski
I to i to ;D
2
Ahaha juz poczasie xD sedzia robi co może xD
0
@cymanski15
+20 albo do momentu az nie strzelą
0
@addept
Faze skoków do Basenu i pieknych piruetów i pieknych nurkowan
2
@Rupert_Haubica
Chopie oni do jutra beda grać xD
0
@La Pulgaa
No gdzie będą grać aż do meczu Barcy xD
0
Spokojnie sędzia doliczy dogrywke xD i bede grać do momentu aż tampony nie strzelą xD i dopuki Clown nie zanurkuje do Basenu i sedzia wystawi note 10 + 11 metr xD
0
@novy1899
Nie Clown jeszcze nie zanurkował do Basenu xD
14
Spokojnie Nurek wejdzie i Clown bedzie piruety skoki do Basenu robil sedziego znowu nabierze ;) dostana z 2 karne i tyle bedzie z meczu xD xD
0
@Walker
Ja bym nawet 2 obstawiał bo pewnie Clown [ nurek ] wara ob......ra wejdzie i bedzie wskakiwał do basenu co rusz xD xD xD
0
@Bernard777
Dodaj Lewego , Bernala , Yamalla , Pedriego ;D
A Muriqi dzis Hatricka laduje Tamponiarzą
0
@Faro
Ja reklamy i nie przyjemne rzeczy 31 xD xD ;P