1

@Comentateiro jutro my bedziemy sie cieszyć jak bayern ich pograży tak jak oni sezon temu cieszyli sie ze inter nas pokonał w pólfinale

1

@kubix05 .ooo Nico to ten co w koszykówke ostatnio grał xD w meczu z Barca xD

3

@Vegeta88
Bo tylko w jedną strone zawiewa wiatr xD

1

@Luciano99
Ale Pieknie żeś to ujał miód malina ;)

1

@fotohobby
Zaznaczam wszystko ;)

0

@CurryTheGoat30
To napewno ;) ale dalej ten sedzia jakoś dobrze mi sie nie kojarzy

3

Nie tylko nie on:/

0

@mercurial2000 dokladnie masz racje teraz madryckie psy beda ujadac mimo ze oni co mecz maja cyrki i sedziowie ich pchaja

0

@mercurial2000
Dokladnie mieszaja mieszaja w tych przepisach a potem wychodzi gowno tak samo jak z tymi zagraniami reka sedzia ibterpretuje jak chce

0

@tbas tak na to wychodzi xD

0

@FCB_dimiC
Pytaj komitetu nie mnie ;) bo oni to tam tez pieknie odklejeni dlatego uwazam ze teraz bedzie placz i raban przez rmtv

1

@tbas
Komitet Arbitrów nie zmienia kryterium, które miał w tej akcji w przypadku meczu Betisu z Rayo. Komitet Arbitrów uważa, że akcja Gerarda Martína z Almadą to nie jest akcja dla VAR-u. Komitet Arbitrów uważa, że to jest akcja, która już została zinterpretowana przez sędziego boiskowego

Tu chodzi o akcję na skraju pola karnego, w której zawodnik Betisu dopada do piłki spornej razem z graczem ataku Rayo. Po walce o piłkę obrońca Betisu, po tym jak zagrał piłkę, uderza rywala w sposób rażący i z wyraźnym ryzykiem kontuzji. Komitet Arbitrów kwalifikuje to uderzenie jako poważny, rażący faul, przypominając, że nie ma decydującego znaczenia to, kto wcześniej dotyka piłki, ponieważ chodzi o piłkę sporną, przy której obaj zawodnicy ruszają do niej na równych warunkach


Szkoda że tak ochoczo nie wypowiadaja sie o wszystkich błedach na korzyść smietankowych ;)

0

COPE: Komitet Arbitrów uznaje cofnięcie kartki Martína oraz interwencję VAR-u za błędy

To sie teraz zacznie płacz bialych śmietanek i rmtv xD

0

@Esteban_
Dokładnie była Genialna i jak zwykle Nike zjebalo musieli zmienić....

5

No i jak zwykle musieli
Z*****ć
A tak pieknie sie zapowiadały :/
Wcześniejsze wizualizacje przedstawiajace fiolet u góry i czerń na dole:/

1

@Mateuszek2199
Masz wyrok ??? Skazujacy ?? Ze tak zapytam ? Do chwili dopuki nie ma wyroku skoncz szczekac i wracaj na notatnik
Won do siebie c.......lu

3

@kanver_
Dupa , jajkami , ch....m cyckiem wazne zeby strzelał i zeby te gole dawały zwycieństwa;D

2

@Mateuszek2199
Martin 1 byl przy pilce wybijal legalnie pilke gdzie mial dac ta ? Noge wytlumacz mi ? Jak mial to zrobic uciac sobie stope
Jakby bylo to bez wybicia pilki owszem czerwo.... zreszta tam juz sedzuiwue sie wypowiadali ze wgl gra powinna byc puszczona i nawet zoltej nie powinno byc w studiu po meczu nawet mowili o tym
Dla mnie zolta Martin 1 przy pilce wybija i ladujac nie mial jak zabrac nogi dkatego wjezdza w zawodnika atletico tam nie ma zlych intencji w sesnie ze nie wpierdala sie chamsko w chlooopa i chce mu zlamac noge .... w przeciwienstwie do Troglodyty rudigera gdzie kolanem specjalnie chce zrobic gosciowi krzywde

2

@RobertNieLewandowski
I to i to ;D

2

Ahaha juz poczasie xD sedzia robi co może xD

0

@cymanski15
+20 albo do momentu az nie strzelą

0

@addept
Faze skoków do Basenu i pieknych piruetów i pieknych nurkowan

2

@Rupert_Haubica
Chopie oni do jutra beda grać xD

0

@La Pulgaa
No gdzie będą grać aż do meczu Barcy xD

0

Spokojnie sędzia doliczy dogrywke xD i bede grać do momentu aż tampony nie strzelą xD i dopuki Clown nie zanurkuje do Basenu i sedzia wystawi note 10 + 11 metr xD

0

@novy1899
Nie Clown jeszcze nie zanurkował do Basenu xD

14

Spokojnie Nurek wejdzie i Clown bedzie piruety skoki do Basenu robil sedziego znowu nabierze ;) dostana z 2 karne i tyle bedzie z meczu xD xD

0

@Walker
Ja bym nawet 2 obstawiał bo pewnie Clown [ nurek ] wara ob......ra wejdzie i bedzie wskakiwał do basenu co rusz xD xD xD

0

@Bernard777
Dodaj Lewego , Bernala , Yamalla , Pedriego ;D
A Muriqi dzis Hatricka laduje Tamponiarzą

0

@Faro
Ja reklamy i nie przyjemne rzeczy 31 xD xD ;P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?