Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
Araujo podobno dalej W Anglii za Linia Bramkową boiska dalej sie wslizguje xd xD
0
@Szymemdymek
Ahahha mea culpa xD
2
Pachołek , Popychacz sie wypowiedział xD xD xD
4
@Czyhrynski
Inteligentna Szpilka z klasa pokazal że nie bedzie wyjawial to co gadali w Przeciwieństwie do żalącego sie Xaviego
2
Co myslicie o tym wywiadzie z Xavim ? Oby to nie wpłyneło jakos na pilkarzy uwazacie ze to prawda ? ? Czy bardziej lanie wody pod wybory
Jak można wgl w takim momencie sezonu takie cos wyjebać ciekawi mnie czy tym wywiadem teraz bedzie mial wiecej wrogów ??
0
I ciul Celta metr przed kiblem xD
0
@wyrek
W 120 min
I Penalty a favor del Real Madrid"
0
Czas sie przygotować na
Doliczonych z jakies 20 min xD xD i......
Penalty a favor del Real Madrid"
1
@Bareth_Gale aż oczy bolą xd
0
Na śmietankowej płacz xD szlochy xD z powodu gry vadritu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
I tak dalej " Kradną " xd
0
@Guess
Kolego artykul jest na stronie ;) tam jest pokazane ...
0
@Aequlibre
A dajcie juz spokój ;D obaj małe konflikty o glupoty ludzie a potem dziwicie sie ze wszedzie wojny itd itp :/ eh....
Swiat byłby piekniejszy gdyby ludzie byli dla siebie mili :/ szacunek wyrozumiałosc :/ eh...
1
@Coveta
W punkt ;D otóż to
4
@Ronad10
O to , to wlasnie jakoś on nie dostal meczu zawieszenia xD na poczatku badania sprawy xD podwójne standardy
3
@Siwy88
Tez xD prawda
W meczu niech gracze benfiki lataja do sedziego ze placzek i wyzywa od bialych
5
XD eh pizdeczka Vini sie poskarżył i kazdy uwierzył na słowo :/ ale tak naprawde skąd wiadomo ze to powiedział :/ Presstani skoro zaslonił usta koszulka :/ slow przeciwko slowu
jak to uefa mafia zbada co na wykrywacz klamstw go wezma xD czyli jak placzek kogos wyzywa od najgorszych jest ok? Kurde w tym meczy to kazdy zawodnik Benfiki powinnien latac do siedziego ze Vini ich wyzywa od bialych xD ciekawe co by wtedy placzek zrobil
6
@draxidox
Wytrenowane do perfekcji symulki i nurkowanie
XD jak nic z 1,5 h na treningu poświecaja na ulepszanie tych obrzydliwych PADOLIINHO xD
1
@erwimkloss
Żadnych ;)
0
Cóż można powiedzieć napisać
Jeszcze żeby to było 1 raz xD ale który to już mecz że Barcelonie zabieraja bramke ??? Po spalonym którego nie bylo ????????????????
XD
5
Zagrali gówno bezsprzeczny FAKT !!!! Zostali w szatni.
Ale ale który to juz mecz??? Który ???? Z tymi spalonymi ???? Gdzie nie uznaja bramki ? Albo problem z pół autom.. spalonym albo zle dobrana klatka Rozumiem gdy to sie dzieje RAZ NA jakis Czas
ALE nie kilka meczy pod rzad Który mecz gdzie przeciwnicy dopuszczaja sie faulu a nie ma kartek ? ? ??? Nawet ta jedna bramka by dała jakieś nadzieje na rewanż tak samo Guliano S mysle ze czerwo jak nic tam powinno być
Czy Ten Faul na Yamall nie powinno być karnego? Pytam z ciekawosci opinie znajomy uwaza ze Np mappet w takiej sytuacji dostaje 11 wiec coż zostawim to do przemyslenia
0
@VamoSBarca88
On ma specjalne treningi mentalne oglada filmiki z Kriszcziano i sie uczy xD
0
@europejczyk
Testuja sędziego
0
@capricornusjrk
Gdzie jutro rano xD
0
@esem91
XD ahahhahah tam nie tylko on Vini tez juz ma gotowy strój nurka xD
80 min i przy stanie 0:0 to sie dopiero zacznie pokaz xD w nurkowaniu który najlepiej i najgłebiej xD
3
Jeszcze troche juz za chwile za moment w drugiej połowie
"Penalty a favor del Real Madrid"
XD xD
0
@RanDiFCB
Nie wykluczone xD albo całkowicie zniknie xD
2
@Andromega
Gol , asysta , i kilka 100 zmarnowanych ale gazicho ma niezłe szkoda że Barcy nie udało sie go pozyskac
1
@RanDiFCB
Cicho sza ważne ze kasa sie zgadzaaxDxD