14

Araujo podobno dalej W Anglii za Linia Bramkową boiska dalej sie wslizguje xd xD

0

@Szymemdymek
Ahahha mea culpa xD

2

Pachołek , Popychacz sie wypowiedział xD xD xD

4

@Czyhrynski
Inteligentna Szpilka z klasa pokazal że nie bedzie wyjawial to co gadali w Przeciwieństwie do żalącego sie Xaviego

2

Co myslicie o tym wywiadzie z Xavim ? Oby to nie wpłyneło jakos na pilkarzy uwazacie ze to prawda ? ? Czy bardziej lanie wody pod wybory
Jak można wgl w takim momencie sezonu takie cos wyjebać ciekawi mnie czy tym wywiadem teraz bedzie mial wiecej wrogów ??

0

I ciul Celta metr przed kiblem xD

0

@wyrek
W 120 min
I Penalty a favor del Real Madrid"

0

Czas sie przygotować na
Doliczonych z jakies 20 min xD xD i......

Penalty a favor del Real Madrid"

1

@Bareth_Gale aż oczy bolą xd

0

Na śmietankowej płacz xD szlochy xD z powodu gry vadritu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

I tak dalej " Kradną " xd

0

@Guess
Kolego artykul jest na stronie ;) tam jest pokazane ...

0

@Aequlibre
A dajcie juz spokój ;D obaj małe konflikty o glupoty ludzie a potem dziwicie sie ze wszedzie wojny itd itp :/ eh....
Swiat byłby piekniejszy gdyby ludzie byli dla siebie mili :/ szacunek wyrozumiałosc :/ eh...

1

@Coveta
W punkt ;D otóż to

4

@Ronad10
O to , to wlasnie jakoś on nie dostal meczu zawieszenia xD na poczatku badania sprawy xD podwójne standardy

3

@Siwy88
Tez xD prawda
W meczu niech gracze benfiki lataja do sedziego ze placzek i wyzywa od bialych

5

XD eh pizdeczka Vini sie poskarżył i kazdy uwierzył na słowo :/ ale tak naprawde skąd wiadomo ze to powiedział :/ Presstani skoro zaslonił usta koszulka :/ slow przeciwko slowu
jak to uefa mafia zbada co na wykrywacz klamstw go wezma xD czyli jak placzek kogos wyzywa od najgorszych jest ok? Kurde w tym meczy to kazdy zawodnik Benfiki powinnien latac do siedziego ze Vini ich wyzywa od bialych xD ciekawe co by wtedy placzek zrobil

6

@draxidox
Wytrenowane do perfekcji symulki i nurkowanie
XD jak nic z 1,5 h na treningu poświecaja na ulepszanie tych obrzydliwych PADOLIINHO xD

1

@erwimkloss
Żadnych ;)

0

Cóż można powiedzieć napisać
Jeszcze żeby to było 1 raz xD ale który to już mecz że Barcelonie zabieraja bramke ??? Po spalonym którego nie bylo ????????????????
XD

5

Zagrali gówno bezsprzeczny FAKT !!!! Zostali w szatni.
Ale ale który to juz mecz??? Który ???? Z tymi spalonymi ???? Gdzie nie uznaja bramki ? Albo problem z pół autom.. spalonym albo zle dobrana klatka Rozumiem gdy to sie dzieje RAZ NA jakis Czas
ALE nie kilka meczy pod rzad Który mecz gdzie przeciwnicy dopuszczaja sie faulu a nie ma kartek ? ? ??? Nawet ta jedna bramka by dała jakieś nadzieje na rewanż tak samo Guliano S mysle ze czerwo jak nic tam powinno być
Czy Ten Faul na Yamall nie powinno być karnego? Pytam z ciekawosci opinie znajomy uwaza ze Np mappet w takiej sytuacji dostaje 11 wiec coż zostawim to do przemyslenia


0

@VamoSBarca88
On ma specjalne treningi mentalne oglada filmiki z Kriszcziano i sie uczy xD

0

@europejczyk
Testuja sędziego

0

@capricornusjrk
Gdzie jutro rano xD

0

@esem91
XD ahahhahah tam nie tylko on Vini tez juz ma gotowy strój nurka xD
80 min i przy stanie 0:0 to sie dopiero zacznie pokaz xD w nurkowaniu który najlepiej i najgłebiej xD

3

Jeszcze troche juz za chwile za moment w drugiej połowie

"Penalty a favor del Real Madrid"

XD xD

0

@RanDiFCB
Nie wykluczone xD albo całkowicie zniknie xD

2

@Andromega
Gol , asysta , i kilka 100 zmarnowanych ale gazicho ma niezłe szkoda że Barcy nie udało sie go pozyskac

1

@RanDiFCB
Cicho sza ważne ze kasa sie zgadzaaxDxD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?