0

@mientusek1407 .teegooo nie wie nikt ....

0

Gorzkie zwycienstwo.... szkoda ....

1

Ahahahaha no to Bayern Przekrecony xD xD

0

@severius
Spokojnie Panowie Flick juz pewnie ma plan i gada z kolejnym Niemcem z Pieknym usmiechem ;D ktory obejmie Barcelonke ;D

0

2

@dominox1998 mało powiedziane że żałosne

0

Komentarz usunięty

2

@AmigoBlancos
Czylibw 2012 byl koniec swiata moze jestemy ale podczas snu zostalismy podpieci i niby zyjemy a tak naprawde spimy w specjalnych komorach podtrzymujacych zycie xD

0

@David_Martin
Hej hej na na na na la la la la

0

@szymonekk
Nowe nie znałem xD xD

0

@Rupert_Haubica
Pachołek JR xD

1

@Lionel_Messi10
Leca leca bo nic innego nie potrafia

0

Nurek juz nurkuuje?? Piruety ?? Czas start?

1

@budel17
Co za placki ten Diaz i Kane kurcze Gnabry placek opaske niech poprawi graja piach xD xD

0

No i Pieknie ;) jeszcze z 3 poprosze ;D

1

Xd no i sie zaraz zacznie

0

@Alicja3500 xD Bo takie rzeczy Tylko w La Liga za wszystko inne zapłacisz karta mastercard xD

4

Wyjsc zagrać tak jak w rewanżu CDRL zdominowac tak żeby nie zrobili sztycha wbić 3 bramki i dziekujemy placzkom z drugiej strony madrytu....

6

@norbi77
Materacy i śmuetankowych to nie dotyczy ;D

0

@MariusGajusMaximus
Nie nie tak naprawde to przykrywka Deco juz prowadzi negocjacje z Dunczykiem na oddziale kontuzjowanych mowie wam tak bedzie transferw nowego / starego obroncy tuz tuzxD

0

@natia
Malo powiedziane wiesz Jest Raban bo -7 u mierd wiec im to nie na reke dopiero teraz beda jaja zobacz Var skorygowal blad sedziego wiec tylko patrzec jakie beda jaja w tych ostatnich kolejkach LL
Beda robic wszystko zeby Barca stracila pkt juz sam fakt ze pokazuja ze ostro pokarali sedziego Var za to ze poprawil blad glownego to jak myslisz co teraz bede robic sedziowie w nastepnych meczach

2

@PJ777
Juz tyle osob sie wypowiadalo nawet sedziowie ze wlasnie czerwonej nie powinno byc Maldini jest 1 przy pilce wybija ja i gdzie ma ta noge pozniej postawic powiedz mj gdzie ma sobie ja odciac w locie ? No bez przesady tu nie zamiaru zrobic krzywdy.... ok jest faul ale nie na czerwo...
Ja tylko sie zastaanawiam dlsczego takiego Rabanu nie robia jak madryciaki fauluja czy to
Carvajal czy czulameni albo inny gracz mierd tylko dziewnym trafem nagle cisza :/ ile bramka Viniegi gdzue kolanem wbija sie w glowe Peni strzela i gola uznaja gdzie tu logika trogladyta kolanem wjezdza z zamjarem zrobienia krzywdy nic

2

@Aragorn33
Oczywiscie ze graja jest Raban Bo Barca blizej mistrzostwa a to juz im nie na reke

2

@Donio
Bo to mierdy a po meczy mierd sprawy szybko sa zamiatane pod dywan

0

@Derean
Żeby tylko z głowa to teraz tylko patrzeć jak bede gwizdane kolejne mecze Barcy cos czuje ze te ostatnie kolejki to bedziemy sie wkurwiać co nie miara
Wystarczy popatrzeć poprawna decyzja i kara beda jaja na koniec .....

2

@lucca87
Nie ma sensu tlumaczyc przeciez tu tyle podszywek ze szkoda gadac .... przyjda pie*****ą swoje wypociny byle by tylko w**** ć kibiców Barcy

0

@Laminedependencia
Na to wychodzi szkoda że jak śmietankowych pchaja i sedziowie wypaczaja mecz a ile juz takich bylo gdzie mierdy powinny stracic pkt sedziowie im pomagali i nie bylo takiego rabanu.....

0

@maroon
Ciepłym moczem?? XD

1

@Comentateiro jutro my bedziemy sie cieszyć jak bayern ich pograży tak jak oni sezon temu cieszyli sie ze inter nas pokonał w pólfinale

1

@kubix05 .ooo Nico to ten co w koszykówke ostatnio grał xD w meczu z Barca xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?