Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde
Trzeba bylo po pytaniu odgwizadać faul i dać żółtko xDxD a za 2 x jak coś cisnał to czerwień xD
3
@RozowaPantera
Bagno xd xd
0
Xd Deco działa pełna para xd xd szukajac wzmocnień xd xdxd
4
Xd takowe tez sa rownież sporzadzane w Atleticu xdxd xd
11
@Azazel_Pazuzu nie zapomnij ze żona ów tego ich delegata zasiada w CTA xd
0
@Tasde
No coś w tym jest xD ale to przecież brudna liga Negreiry prawda Śmietany nie maja nic do ukrycia
1
@Messiah10
Nic a nic nie Łozumie
Pewnie dzis złobi Łapołt xd xD
1
Ale ich kartkuje xD wkoncu nasz sedzia
0
Ahahahah 2 czerwien ahahahha
0
@Messiah10 xD xD xD xD
0
@Technik
Dogrywka i karne xD
0
Ciekawe ile doliczy xd
0
Celta sie zesra ? Metr przed?????
czy dzis Bedzie Klątwa Klozeta z bernabeu? XD i smietany nie wyciagna tego ?
1
Juz jutro po dzisiejszym meczu przy takim wyniku Bd grzany temat NEGRIERIA...... Xd xD
1
@VinDiesel
No gdzie on to nie ma podjazdu
Do Pieknej Nocy Listopadowej xdxd
1
@majkiii
Oo to to tak
PENALTI A FAVOR DEL RRREAL MADRIT! Xd
0
@CurryTheGoat30
Cały czas gra
PENALTI A FAVOR DEL RRREAL MADRIT! XdxD xD
0
Ale ten komentator OLŁowski odklejony xDxDxD
1
@TR3YWAY xD no dla Ciebie napewno ;P Ja na L4 po złamaniu na robicie juz teraz moge zaczynać świeta xD
2
@VinDiesel
XD bezterminowe zwolnienie psychologiczne xD
0
@kinioo ta Deco xd on ma tyle planów xd on to powinnien już dawno polecieć sabotażysta
1
Z rekina zrobi sie " NEMO " można zadać sobie pytanie " Gdzie jest" xD
1
@norbi77 ahahhahahah
XD xD xD O.M.G xdxdxd
1
Ahaha i ten Press Lewego xD truchtem xd
0
Olmo do sprzedaży xD nie dlugo sie okienko transferowe otworzy wiec jak najszybciej spienieżyć może ktoś sie jeszcze nabierze xD
2
Ahaha Olmo strata xD
1
Jules PREDATOR Kunde sie rozgrzewa xD
2
Casado zjazd do Bazy .....
5
Nie róbmy jaj przecież było widać kontakt czy miekki karny czy nie kontakt był wszedl kolanem w Yamalla
1
No i wkońcu doczekaliśmy sie bramkarza który daje coś EXTRA