0

@clyde
Trzeba bylo po pytaniu odgwizadać faul i dać żółtko xDxD a za 2 x jak coś cisnał to czerwień xD

3

@RozowaPantera
Bagno xd xd

0

Xd Deco działa pełna para xd xd szukajac wzmocnień xd xdxd

4

Xd takowe tez sa rownież sporzadzane w Atleticu xdxd xd

11

@Azazel_Pazuzu nie zapomnij ze żona ów tego ich delegata zasiada w CTA xd

0

@Tasde
No coś w tym jest xD ale to przecież brudna liga Negreiry prawda Śmietany nie maja nic do ukrycia

1

@Messiah10
Nic a nic nie Łozumie
Pewnie dzis złobi Łapołt xd xD

1

Ale ich kartkuje xD wkoncu nasz sedzia

0

Ahahahah 2 czerwien ahahahha

0

@Messiah10 xD xD xD xD

0

@Technik
Dogrywka i karne xD

0

Ciekawe ile doliczy xd

0

Celta sie zesra ? Metr przed?????
czy dzis Bedzie Klątwa Klozeta z bernabeu? XD i smietany nie wyciagna tego ?

1

Juz jutro po dzisiejszym meczu przy takim wyniku Bd grzany temat NEGRIERIA...... Xd xD

1

@VinDiesel
No gdzie on to nie ma podjazdu
Do Pieknej Nocy Listopadowej xdxd

1

@majkiii
Oo to to tak
PENALTI A FAVOR DEL RRREAL MADRIT! Xd

0

@CurryTheGoat30
Cały czas gra
PENALTI A FAVOR DEL RRREAL MADRIT! XdxD xD

0

Ale ten komentator OLŁowski odklejony xDxDxD

1

@TR3YWAY xD no dla Ciebie napewno ;P Ja na L4 po złamaniu na robicie juz teraz moge zaczynać świeta xD

2

@VinDiesel
XD bezterminowe zwolnienie psychologiczne xD

0

@kinioo ta Deco xd on ma tyle planów xd on to powinnien już dawno polecieć sabotażysta

1

Z rekina zrobi sie " NEMO " można zadać sobie pytanie " Gdzie jest" xD

1

@norbi77 ahahhahahah
XD xD xD O.M.G xdxdxd

1

Ahaha i ten Press Lewego xD truchtem xd

0

Olmo do sprzedaży xD nie dlugo sie okienko transferowe otworzy wiec jak najszybciej spienieżyć może ktoś sie jeszcze nabierze xD

2

Ahaha Olmo strata xD

1

Jules PREDATOR Kunde sie rozgrzewa xD

2

Casado zjazd do Bazy .....

5

Nie róbmy jaj przecież było widać kontakt czy miekki karny czy nie kontakt był wszedl kolanem w Yamalla

1

No i wkońcu doczekaliśmy sie bramkarza który daje coś EXTRA

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?