0

@clyde
Nooo twórcy zapewnili nam taka zabawę emocjami że to się w głowie nie mieści;) w sumie 1 czesc przeszedłem pół roku temu któryś już raz z kolei to teraz czas chyba by znowu odpalić 2 i zagrac kolejny raz;D

1

@malicinho
Szkoda.... bo ponoć nie będzie kontynuacji 3 część gry pamiętam że się skończyło tak że Ellie wróciła ale w domu nie zastała Diny wraz z dzieckiem

1

@malicinho wez mi nawet nie mów ja pamiętam tak się zzylem z postacią Joela i Ellie ze jak zacząłem grać w drugą część i doszedłem do tego przykrego momentu dość że się poryczałem jak dziecko to potem patrzę a Tu mam grać Abby byłem taki wściekły ze na 2 tygodnie zrezygnowałem z grania w 2 część później jak emocje opadły dopiero wtedy odpaliłem grę i już tak na chłodno i później znowu na koniec rollercoster emocji....

1

@Mario96w
No było mi się aż oczy znowu spociły

0

@Seledynowy
No mogli dac inna aktorkę starsza bynajmniej tak jak było w grze

1

@Mario96w
A jak tak to oglądaj warto
nie zepsujesz sobie tego świata ja się poczułem i zaraz mi się przypomniało jak grałem jak przeżyłem to co się stało z Joel ;(

0

@Mario96w
Można się poryczeć....

0

@Mario96w
Nie najpierw zagraj i wczuj się w grę potem dopiero oglądaj

0

@bartekvisca
Mnie też:( rozwaliło mnie tak samo jak podczas gdy grałem ;(

4

Ahahaha no pięknie łysy na Var to będzie wesoło XD
Pablo González Fuertes najgorszy sedzia w lidze xD to już widzę to jak siedzi na VAr w ciemnych okularach xD z takim filtrem ze nic nie widać xD
Ahahaha

0

@ViscaelBarca2007
No wszystkie siły zostawiają ją polfinal z Manutd

1

@ka3fcb
Liczę na to

0

Nic pozostaje dalej wygrywać mecze a w klasykach się po nich przejechać jeszcze 2 razy co by się nie poczuli za pewnie

0

@barcelonaLM
Eee getafe tylko z Barcą gra jakby walczyli o zycie z śmietankowymi rozkładają nóżki ale obym się mylił

1

No i ciul ..... misterny plan padł...

0

@ali3gator
Wszystko jak leci xD

0

Dobrze wkoncu szczęście i Fart chyba opuścił Śmietankowych
Ćwiekała zaraz dojdzie z tym że powinnien być karny

1

Co z klaun przecież było wiadomo że spalony a Ćwiekaly to nie mogę słychać i tego jego komentarza co on wgl p.........

0

@SinMistico
Tal jest dokładnie

8

Ahaha on idzie ogladac czy był spalony ahahahaha

0

Teraz godzinę będą linie rysowac

0

@Jackazz ahaha to samo xD

0

Jak coś to sorrrki panowie właśnie skończyłem ogladac serial i włączyłem wiadomo ;D trzeba wspierać Bilbao żeby urwali jakieś punkty ;D śmietankowym

0

@Hasszz
Dokładnie;)

1

@Tigermaus
Polecam

0

Właśnie kończę oglądać ostatni odcinek "Dardevil : odrodzenie "
Rzadko kiedy oglądam seriale ale No ten jest sztos

0

@kingorbit
No właśnie Nico nie gra wgl chyba nie ma go w kadrze Iniaki nie wiadomo czy zagra więc coś czuję że śmietankowi dziś wyciągną aczkolwiek miło by było na święta prezent jak by dziś stracili pkt

0

@kingorbit
Najlepiej by było właśnie tak jak piszesz

0

@gumaz
Prawda pytanie bo później maja też nie lekko grają z Getafe więc tam też mogą mieć ciężary

0

@MysticCat
No remis dziś śmietankowych był by też dobry wtedy +6 w zapasie
Ale może być ciężko nie ma Nico i też pytanie czy Iniaki zagra bo coś czytałem gdzieś że Atletic całe siły chce dać na polfinal LE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?