Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde
Nooo twórcy zapewnili nam taka zabawę emocjami że to się w głowie nie mieści;) w sumie 1 czesc przeszedłem pół roku temu któryś już raz z kolei to teraz czas chyba by znowu odpalić 2 i zagrac kolejny raz;D
1
@malicinho
Szkoda.... bo ponoć nie będzie kontynuacji 3 część gry pamiętam że się skończyło tak że Ellie wróciła ale w domu nie zastała Diny wraz z dzieckiem
1
@malicinho wez mi nawet nie mów ja pamiętam tak się zzylem z postacią Joela i Ellie ze jak zacząłem grać w drugą część i doszedłem do tego przykrego momentu dość że się poryczałem jak dziecko to potem patrzę a Tu mam grać Abby byłem taki wściekły ze na 2 tygodnie zrezygnowałem z grania w 2 część później jak emocje opadły dopiero wtedy odpaliłem grę i już tak na chłodno i później znowu na koniec rollercoster emocji....
1
@Mario96w
No było mi się aż oczy znowu spociły
0
@Seledynowy
No mogli dac inna aktorkę starsza bynajmniej tak jak było w grze
1
@Mario96w
A jak tak to oglądaj warto
nie zepsujesz sobie tego świata ja się poczułem i zaraz mi się przypomniało jak grałem jak przeżyłem to co się stało z Joel ;(
0
@Mario96w
Można się poryczeć....
0
@Mario96w
Nie najpierw zagraj i wczuj się w grę potem dopiero oglądaj
0
@bartekvisca
Mnie też:( rozwaliło mnie tak samo jak podczas gdy grałem ;(
4
Ahahaha no pięknie łysy na Var to będzie wesoło XD
Pablo González Fuertes najgorszy sedzia w lidze xD to już widzę to jak siedzi na VAr w ciemnych okularach xD z takim filtrem ze nic nie widać xD
Ahahaha
0
@ViscaelBarca2007
No wszystkie siły zostawiają ją polfinal z Manutd
1
@ka3fcb
Liczę na to
0
Nic pozostaje dalej wygrywać mecze a w klasykach się po nich przejechać jeszcze 2 razy co by się nie poczuli za pewnie
0
@barcelonaLM
Eee getafe tylko z Barcą gra jakby walczyli o zycie z śmietankowymi rozkładają nóżki ale obym się mylił
1
No i ciul ..... misterny plan padł...
0
@ali3gator
Wszystko jak leci xD
0
Dobrze wkoncu szczęście i Fart chyba opuścił Śmietankowych
Ćwiekała zaraz dojdzie z tym że powinnien być karny
1
Co z klaun przecież było wiadomo że spalony a Ćwiekaly to nie mogę słychać i tego jego komentarza co on wgl p.........
0
@SinMistico
Tal jest dokładnie
8
Ahaha on idzie ogladac czy był spalony ahahahaha
0
Teraz godzinę będą linie rysowac
0
@Jackazz ahaha to samo xD
0
Jak coś to sorrrki panowie właśnie skończyłem ogladac serial i włączyłem wiadomo ;D trzeba wspierać Bilbao żeby urwali jakieś punkty ;D śmietankowym
0
@Hasszz
Dokładnie;)
1
@Tigermaus
Polecam
0
Właśnie kończę oglądać ostatni odcinek "Dardevil : odrodzenie "
Rzadko kiedy oglądam seriale ale No ten jest sztos
0
@kingorbit
No właśnie Nico nie gra wgl chyba nie ma go w kadrze Iniaki nie wiadomo czy zagra więc coś czuję że śmietankowi dziś wyciągną aczkolwiek miło by było na święta prezent jak by dziś stracili pkt
0
@kingorbit
Najlepiej by było właśnie tak jak piszesz
0
@gumaz
Prawda pytanie bo później maja też nie lekko grają z Getafe więc tam też mogą mieć ciężary
0
@MysticCat
No remis dziś śmietankowych był by też dobry wtedy +6 w zapasie
Ale może być ciężko nie ma Nico i też pytanie czy Iniaki zagra bo coś czytałem gdzieś że Atletic całe siły chce dać na polfinal LE