Romario87
Dołączył/a: sierpień 2019
<Deutschland
3 obserwujących
4 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FCB_dimiC
No Troglodyta Rudiger wczoraj to z czerwem powinnien zakończyć
Wejście w lydke
Uderzenie z głowy
Albo To jak nazdebnal na brzuch zawodnika Arsenalu
0
Obawiam się że teraz to już całkowicie w LL mogą przepychać śmietankowych żeby cokolwiek wygrali w LL czy pucharze króla :/
Ale obym się mylił
1
@insp1re
Dokładnie;) w punkt
0
Piękny poranek Barca ma pólfinal
Paskudne śmietankowe mierdy odpadły
Jak mowil Flick trzeba się cieszyć;)
a co będzie to będzie
Niech wygra lepszy i tak Szacun za to jak daleko chłopaki doszli w CL
Jeszcze tylko dobić trzymające się lin Śmietanki w LL i pucharze krola co by się już w tym sezonie nie podnieśli Dokończyć dzieła zrobić K.O potem liczenie i Bayo
0
@Gaucho
Aaaaa panie sedzio tak mnie ciągnął tak XD on to on mnie ciągnął xD
0
@Rewolucja123
Czekaj czekaj może ten Troglodyta dopiero się rozkręca XD
0
https://www.facebook.com/share/r/18gyHQus5Z/
Kibice śmietankowych po wczorajszym xD
0
@Tridente2015
Ahaha albo robi sobie dobrze [ zobacz wyraz twarzy ] xD xD
1
@13th
Ahahahahaahaha xD no luz ale to będą nie małe zapasy xD
0
@KmN
Się nie śmiej bo są info ze ponoć Klopp ma wrócić do trenerki
i ponoć tylko 2 opcje bierze albo śmietankowych albo repr Brazyli
0
@13th
Jak pijesz % to mi tez możesz polać xD
1
@Andi18
To nie zorza to Kibice śmietankowych pala świeczki na znak żałoby xD
0
@Jarek_psikuta
No ta dwuplet napewno jak w szatni Troglodyta z meczenikiem sobie ściągną nawzajem XD xD
1
@dominox1998
No jak to z kim? XD XD z p$g XD
W FIFIE na PS5
1
@VinDiesel
Pięknie odklejeni XD nie ma co
Ale jak sezon temu postawili Autokar albo pociąg ahahai się bronili z City to było ok? XD
0
Komentarz usunięty
1
@Andi18
Sympatyczny myślę że jeśli miałby dołączyć zarazili albo raczej zepsuli by go mentalnością śmietankowych xD
1
@GTBTP
No wiadomo że Klopp wybitny trener i przy tej kadrze co mają śmietankowi może ich nieźle poukładać i do tego też niemiecka szkoła przygotowanie fizyczne więc no no nie dobre nowinki
0
@Andi18
No to by było ciekawie Flick vs Kloop
0
Czy ktoś wie czy to potwierdzone? Info
Że ponoć Klopp chce wrócić do trenerki i tylko rozważa 2 opcje albo trenerka śmietankowych albo Repke Brazyli
10
Karma za ten faul i to że tylko jeden mecz dostał zawieszenia więc Dopełniło się karma go dosięgła
4
No i mamy Barca- Inter czyli rewanz za poprzednie mecze gdzie sedzia był ślepy i nie widział ręki dumfrisa
0
Troglodyta coś dziś zażył że taki agresywny xD
2
Ale piękny autobus xD Interu xD prawie jak katletico
0
Grubo już 2 bramki przewagi Interu
1
1-1 inter - Bayern
Dawać tego Lutaro do Barcy ;D
0
Inter 0-1 bayern [ kane ]
0
@Sebolinho
Szatni sedziow czy piłkarzy???? Xd
19
Rudiger to jest taki Troglodyta że to masakra :/
0
No i pięknie teraz tylko Arsenal musi strzelić karniaczka