0

@FCB_dimiC
No Troglodyta Rudiger wczoraj to z czerwem powinnien zakończyć
Wejście w lydke
Uderzenie z głowy
Albo To jak nazdebnal na brzuch zawodnika Arsenalu

0

Obawiam się że teraz to już całkowicie w LL mogą przepychać śmietankowych żeby cokolwiek wygrali w LL czy pucharze króla :/
Ale obym się mylił

1

@insp1re
Dokładnie;) w punkt

0

Piękny poranek Barca ma pólfinal
Paskudne śmietankowe mierdy odpadły
Jak mowil Flick trzeba się cieszyć;)
a co będzie to będzie
Niech wygra lepszy i tak Szacun za to jak daleko chłopaki doszli w CL
Jeszcze tylko dobić trzymające się lin Śmietanki w LL i pucharze krola co by się już w tym sezonie nie podnieśli Dokończyć dzieła zrobić K.O potem liczenie i Bayo

0

@Gaucho
Aaaaa panie sedzio tak mnie ciągnął tak XD on to on mnie ciągnął xD

0

@Rewolucja123
Czekaj czekaj może ten Troglodyta dopiero się rozkręca XD

0

https://www.facebook.com/share/r/18gyHQus5Z/

Kibice śmietankowych po wczorajszym xD

0

@Tridente2015
Ahaha albo robi sobie dobrze [ zobacz wyraz twarzy ] xD xD

1

@13th
Ahahahahaahaha xD no luz ale to będą nie małe zapasy xD

0

@KmN
Się nie śmiej bo są info ze ponoć Klopp ma wrócić do trenerki
i ponoć tylko 2 opcje bierze albo śmietankowych albo repr Brazyli

0

@13th
Jak pijesz % to mi tez możesz polać xD

1

@Andi18
To nie zorza to Kibice śmietankowych pala świeczki na znak żałoby xD

0

@Jarek_psikuta
No ta dwuplet napewno jak w szatni Troglodyta z meczenikiem sobie ściągną nawzajem XD xD

1

@dominox1998
No jak to z kim? XD XD z p$g XD
W FIFIE na PS5

1

@VinDiesel
Pięknie odklejeni XD nie ma co
Ale jak sezon temu postawili Autokar albo pociąg ahahai się bronili z City to było ok? XD

0

Komentarz usunięty

1

@Andi18
Sympatyczny myślę że jeśli miałby dołączyć zarazili albo raczej zepsuli by go mentalnością śmietankowych xD

1

@GTBTP
No wiadomo że Klopp wybitny trener i przy tej kadrze co mają śmietankowi może ich nieźle poukładać i do tego też niemiecka szkoła przygotowanie fizyczne więc no no nie dobre nowinki

0

@Andi18
No to by było ciekawie Flick vs Kloop

0

Czy ktoś wie czy to potwierdzone? Info
Że ponoć Klopp chce wrócić do trenerki i tylko rozważa 2 opcje albo trenerka śmietankowych albo Repke Brazyli

10

Karma za ten faul i to że tylko jeden mecz dostał zawieszenia więc Dopełniło się karma go dosięgła

4

No i mamy Barca- Inter czyli rewanz za poprzednie mecze gdzie sedzia był ślepy i nie widział ręki dumfrisa

0

Troglodyta coś dziś zażył że taki agresywny xD

2

Ale piękny autobus xD Interu xD prawie jak katletico

0

Grubo już 2 bramki przewagi Interu

1

1-1 inter - Bayern
Dawać tego Lutaro do Barcy ;D

0

Inter 0-1 bayern [ kane ]

0

@Sebolinho
Szatni sedziow czy piłkarzy???? Xd

19

Rudiger to jest taki Troglodyta że to masakra :/

0

No i pięknie teraz tylko Arsenal musi strzelić karniaczka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?