1

Mam nadzieję że co najwyżej remisem xd a najlepiej jakby przegrali

0

Dobra to trzymamy kciuki za deportiwo alaves;D

0

@FcPortoFan1999
Prawie robi wielka różnice xd ;D

0

@FcPortoFan1999
Arnau no może być hehe

0

@FcPortoFan1999
Wiktor Cyhankow?
Danjuma?

1

Komentarz usunięty

0

Czy jak by się okazało że gironie nie uda się utrzymać i by mieli spadek do 2 ligi i dało by się kogoś od nich wyciągnąć to jest tam ktoś warty uwagi ? Xdxdxd

1

@AxelF
Tak to jest jak co nie którym włączy się wybujałe Ego xdxd chłop odleciał totalnie

0

@antymadrista1
Owszem Na PO cały sezon jak dobrze pamiętam

0

Komentarz usunięty

0

@damian16161212
No patrzę na tabele i nieciekawie to wygląda z girona jeszcze teraz po 45 min w pompkę z osasuna na chwilę obecną 16 miejsce jeśli taki się utrzyma wynik końcowy

1

Girona już w pompkę 1-0 z osasuna jak tak dalej pójdzie widmo spadku jak najbardziej realne ....

0

@BulaKG Wstaw obiad żeby się gotował xd
Zjedz sniadanie napij się kawy
A po śniadaniu Yebni sobie piwko xdxd I ciesz się chwila xd

1

Na canal+360 leci "Ligomistrzowe historie pokazują jak Śmietanki przez kilka seznowu odpaldali z CL na etapie 1/8 CL klątwa 7 sezonow xd ahaha

0

@Czajka90
A dzien dobry w ta Pochmurną - deszczową xdxd niedzielę
Pozdr z de

19

-W graniu na czas
- wiecznym Upadaniu przy lekkim dotknięciu
- symulowaniu
- brzydkiej grze
- aktorstwie piłkarskim [ padolino ]

To to tak byliście w tym rewelacyjni

A teraz wypad z swoim wybujałym ego do 2 ligi ;D

1

Dziś trzeba kibicować deportiwo alaves co by to napsuli krwi śmietankowym a i przy dobrych wiatrach urwali jakieś punkty xdxd

1

@Czarny_ck
Popatrz na powtórki ;D jak tam było tak podlane ze ta pilka jakby zwalniała w tej wodzie i tego tego nie była odpowiednio przycięta

1

@tbas
Nie wiem możliwe że przytaczali ta state wiem że się wkurwiałem że każdy kontakt z nimi to leżeli i się zwijali gdzie tak naprawdę nie byli ich zawodnicy faulowalni ale ten co padolino zrobił w pierwszej połowie to nadawał by się na aktora się zastanawiam czy im później nie jest wstyd jak oglądają powtórki xdxdx mnie by było wyobraz sobje że ileś tysięcy Cię oglada przed tv masakra

2

@tbas
Tak grają brudna masz racje nawet chyba gdzieś któryś z ich piłkarzy się wypowiadał ze nie będę pozwalać na piękną grę tylko pot i krew ale No ciągle leżenie lekkie dotknięcie i upadali takie wybijanie z rytmu by nie pozwolić by przeciwnik się rozkręcił
No wiesz ktoś kto nie grał w piłkę będzie krytykował ja dawno temu grałem ale to dawno więc faktycznie jak boisko nie jest dobrze przygotowane czyli trawa nie skoszona woda na murawie nie ma bata ze ekipa grajaca szybką techniczna piłkę będzie jej się łatwo grać na takim kartoflisku xdxdxd

3

@tbas
Jakby dobrze się przyjrzeć komentarz w punkt kolega spostrzegawczy.
faktycznie boisko było tak zalane wodą że gdy byly pokazywane z bliska ujęcia kamery przybliżenia to tam ładnie wody było wiadomo jeśli chcesz grać szybką piłke to musi być dywanik podlane a nie zalane a widczonie przygotowali tak murawę by nie można było szybko operować pilką
A temu ich trenerowi bycie lepszym to kojarzy się z czym z tym żeby postawić autobus Laga do przodu i na aferę niech się dzieje albo wieczne upadanie zawodników symulowanie kontuzji albo Piękne Padolino chłop chyba naprawdę coś bierze jeśli dla niego byli lepsi nie nie byli to Barca miała słabszy dzień niech spadną bo rodzi się drugie Getafe czyli zabójcy ładnej dla oka gry a przecież chyba o to chodzi w piłce by te mecze chciało się ogladac
Ekipy co preferują antyfutbol to niech sobie grają ale na zapleczu xd
Dlatego trzeba szanować taką ekipę jak Valencia wychodzą i chcą grać do przodu a nie stawić busa dlatego jak Getafe czy Leganes eh

1

Dziś ważne 3 pkt jutro trzymac kciuki za deportowo alaves co by im się udało urwać pkt w meczu z śmietankowymi

0

Yeeeah takimi meczami wygrywa się Ligę

1

@KrychaFCB
W punkt

0

Chłopakom brakuje dziś pary bynajmniej tak to wygląda za łatwo dopuszczają do tych sytuacji

0

@Gibbon_FCB
Wez wypluj to odpukaj w nie malowane

4

Najbardziej to bawi mnie ten ich śmieszny trener ogórków on tam się zaraz zesra przy tej lini biega jak opętany ciągle tylko pretensje ze nie dają ogórkom Karnego masakra typ

0

Dobra jedna przepchnęli to jeszcze jedna

0

@Messiah10
No nagle przestali upadać xdxd nic im nie jest

1

@Keson
Gavi i ding dong muszą wejść

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?