Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Wyjątkowo trzeba Berkowiczowi zwrócić resztki honoru w tej sprawie.
Z tego co czytam to faktycznie tak jest.
0
@Safrani Podobno już dzwonił do Jarka i pytał jak się miesięcznicę organizuje.
0
@Comentateiro Muszę jakąś imprezę zrobić z tej okazji.
14
Mam nadzieję że będzie cierpiał przed śmiercią.
0
@D10SLEO Z ta perfekcją się nie zgodzę.
13
Biedny TVN
0
Dla mnie zdecydowanie
Prime Christensena> Prime Inigo.
Jak Duńczyk wróci do najlepszej formy i ja ustabilizuje to Flick będzie miał ból głowy.
1
@clyde To musisz rybe filet kupować,ona ości prawie nie ma xD
1
@michal26 Dorada jedna z moich ulubionych ryb.
Kiedyś ciężko było dostać w Polsce a teraz widzę że się moda na nią zrobiła.
Pierwszy raz ją jadłem z 10 lat temu jak nie więcej na Chorwacji jeszcze za czasów nastoletnich, własnoręcznie złowiona smażona na grillu,cudo.
1
@Commando Myślę że jakby tam wysłać Janusza Kowalskiego albo Szczerbe to by Europa lepsze warunki miała.
2
@Walpiano Chcesz mi tego słabiaka do mojego Hutnika wciskać?
1
@Comentateiro Nie tym razem , najpierw reparacje a potem ewentualnie follow.
0
Dosyć zabawne.
1
@JaneKOS To cienko z twoim językiem.
Wymawiać nazwisko z małej litery...
3
@Comentateiro Chyba że jest się trenerem reprezentacji Polski.
0
@BorzyKrzys Podobno nie będzie brany pod uwagę.
0
Kawasaki króciutko z Yamalem
1
Lepszy ten komentarz japoński niż jakiś arabski czy niemiecki.
Nie kłuje w uszy i nie zwracam na niego uwagi.
0
Pierwsza minuta a tu nadal 0-0.
Flick do grudnia!!!
1
@Transu96 Tez mam taką łazienke do generalnego remontu, wymiary podobne.
Było dwóch chłopów na wycenę jeden powiedział 22k xD drugi powiedział 11k.
Oczywiście to sama robocizna.
I bądź tu mądrym.
1
@ViscaelBarca2007 Nie zgodzę się.
Uważam że w peaku formy jest tak duża różnica że Suarez to najlepsza 9 XXI wieku bez dyskusji.
Lewandowski bez drużyny praktycznie nic nie gra natomiast indywidualne popisy Suareza gdzie prezentował swoje umiejętności to coś wspaniałego.
Luis był po prostu zawodnikiem kompletnym, potrafił wszystko i prezentował to przed długi okres.
Wykończenie, wizja gry i przegląd pola,gra kombinacyjna, strzały z nietypowych pozycji, gra tyłem do bramki, drybling, strzały z dystansu a to wszystko robione w przepięknym stylu
Lewandowski to "typowa 9 "gdzie jego głównym zadaniem jest wykończenie akcji w polu karnym na 5-10 metrze.
Inne aspekty u niego wypadają przeciętnie.
Indywidualnie to Luis Suarez był zdecydowanie półkę wyżej dla mnie.
1
@NeroTFP1 Warto zaznaczyć że Suarez wcześniej wszedł na wysoki poziom.
Jak zamiatał ligę holenderską i już wchodził do Liverpoolu jako topowy napastnik to Lewy grał w ekstraklasie i chwilę później raczkował dopiero w BVB.
Suarez odpadł już dawno z poważnej gry głównie przez ogromne problemy z kolanami,to cud że jeszcze gra i może się zemścić na nim w przyszłości.
1
@Kondziubarca Aktualnie wszystkie sondaże są dla mnie z dupy.
Razem 6% xD Braun 5% xD PSL 4% xD
Jeszcze jestem skory uwierzyć w ten PSL chociaż moim zdaniem to jest 2% to wynik Razem i Brauna na tą chwile jest niemożliwy.
Partie kompletnie bez struktur nie mają prawa mieć powyżej 3%
7
Memik z wyższej półki.
Ja rozumiem że posłowie mogą cisnąć bekę z tego co gadają w sejmie w szczególności z tego co mówił Ćwik na mównicy i nie mam o to pretensji ale powinno to być mniej wylewne i żenujące.
Nie jest to jakiś wielki zarzut ale w tym wypadku Berkowiczowi się zbiera głównie za popisy na Twitterze i zaczyna co raz bardziej irytować. Idzie w złym kierunku.
0
@gumaz Boję się spytać co mi da za tą stówe.
0
Są tu eksperci od materacy do spania?
Znajdę coś dobrego o wym. 90x200 do 1200zł ?
Nie musi być konkretny model ale polećcie jakąś markę.
8
@Barca_Big_Moment To chyba pomyliłes osoby.
Nowacka ma syna i córkę że swoim facetem które wspólnie wychowują.
Po za tym podobno Nowacka była kiedyś z Zandbergiem.
7
@Barca_Big_Moment Ale wiesz co oznacza biseksualizm?
xD
1
@michal26 No tak dlatego dziwie się że tak luźno o tym mówią.
13
Zostawienie Nowackiej w rządzie to była największa niespodzianka.
Z całą pewnością najgorszy minister a jednak zachowała stanowisko.
Posłowie mają jakieś podejrzenia xD