5

Wyjątkowo trzeba Berkowiczowi zwrócić resztki honoru w tej sprawie.
Z tego co czytam to faktycznie tak jest.



0

@Safrani Podobno już dzwonił do Jarka i pytał jak się miesięcznicę organizuje.

0

@Comentateiro Muszę jakąś imprezę zrobić z tej okazji.

14

Mam nadzieję że będzie cierpiał przed śmiercią.


0

@D10SLEO Z ta perfekcją się nie zgodzę.

13

Biedny TVN


0

Dla mnie zdecydowanie
Prime Christensena> Prime Inigo.
Jak Duńczyk wróci do najlepszej formy i ja ustabilizuje to Flick będzie miał ból głowy.

1

@clyde To musisz rybe filet kupować,ona ości prawie nie ma xD

1

@michal26 Dorada jedna z moich ulubionych ryb.
Kiedyś ciężko było dostać w Polsce a teraz widzę że się moda na nią zrobiła.
Pierwszy raz ją jadłem z 10 lat temu jak nie więcej na Chorwacji jeszcze za czasów nastoletnich, własnoręcznie złowiona smażona na grillu,cudo.

1

@Commando Myślę że jakby tam wysłać Janusza Kowalskiego albo Szczerbe to by Europa lepsze warunki miała.

2

@Walpiano Chcesz mi tego słabiaka do mojego Hutnika wciskać?

1

@Comentateiro Nie tym razem , najpierw reparacje a potem ewentualnie follow.

0

Dosyć zabawne.


1

@JaneKOS To cienko z twoim językiem.
Wymawiać nazwisko z małej litery...

3

@Comentateiro Chyba że jest się trenerem reprezentacji Polski.

0

@BorzyKrzys Podobno nie będzie brany pod uwagę.

0

Kawasaki króciutko z Yamalem

1

Lepszy ten komentarz japoński niż jakiś arabski czy niemiecki.
Nie kłuje w uszy i nie zwracam na niego uwagi.

0

Pierwsza minuta a tu nadal 0-0.

Flick do grudnia!!!

1

@Transu96 Tez mam taką łazienke do generalnego remontu, wymiary podobne.
Było dwóch chłopów na wycenę jeden powiedział 22k xD drugi powiedział 11k.
Oczywiście to sama robocizna.
I bądź tu mądrym.

1

@ViscaelBarca2007 Nie zgodzę się.
Uważam że w peaku formy jest tak duża różnica że Suarez to najlepsza 9 XXI wieku bez dyskusji.
Lewandowski bez drużyny praktycznie nic nie gra natomiast indywidualne popisy Suareza gdzie prezentował swoje umiejętności to coś wspaniałego.
Luis był po prostu zawodnikiem kompletnym, potrafił wszystko i prezentował to przed długi okres.
Wykończenie, wizja gry i przegląd pola,gra kombinacyjna, strzały z nietypowych pozycji, gra tyłem do bramki, drybling, strzały z dystansu a to wszystko robione w przepięknym stylu
Lewandowski to "typowa 9 "gdzie jego głównym zadaniem jest wykończenie akcji w polu karnym na 5-10 metrze.
Inne aspekty u niego wypadają przeciętnie.
Indywidualnie to Luis Suarez był zdecydowanie półkę wyżej dla mnie.

1

@NeroTFP1 Warto zaznaczyć że Suarez wcześniej wszedł na wysoki poziom.
Jak zamiatał ligę holenderską i już wchodził do Liverpoolu jako topowy napastnik to Lewy grał w ekstraklasie i chwilę później raczkował dopiero w BVB.
Suarez odpadł już dawno z poważnej gry głównie przez ogromne problemy z kolanami,to cud że jeszcze gra i może się zemścić na nim w przyszłości.

1

@Kondziubarca Aktualnie wszystkie sondaże są dla mnie z dupy.
Razem 6% xD Braun 5% xD PSL 4% xD
Jeszcze jestem skory uwierzyć w ten PSL chociaż moim zdaniem to jest 2% to wynik Razem i Brauna na tą chwile jest niemożliwy.
Partie kompletnie bez struktur nie mają prawa mieć powyżej 3%

7

Memik z wyższej półki.
Ja rozumiem że posłowie mogą cisnąć bekę z tego co gadają w sejmie w szczególności z tego co mówił Ćwik na mównicy i nie mam o to pretensji ale powinno to być mniej wylewne i żenujące.
Nie jest to jakiś wielki zarzut ale w tym wypadku Berkowiczowi się zbiera głównie za popisy na Twitterze i zaczyna co raz bardziej irytować. Idzie w złym kierunku.


0

@gumaz Boję się spytać co mi da za tą stówe.

0

Są tu eksperci od materacy do spania?
Znajdę coś dobrego o wym. 90x200 do 1200zł ?
Nie musi być konkretny model ale polećcie jakąś markę.

8

@Barca_Big_Moment To chyba pomyliłes osoby.
Nowacka ma syna i córkę że swoim facetem które wspólnie wychowują.
Po za tym podobno Nowacka była kiedyś z Zandbergiem.

7

@Barca_Big_Moment Ale wiesz co oznacza biseksualizm?
xD

1

@michal26 No tak dlatego dziwie się że tak luźno o tym mówią.

13

Zostawienie Nowackiej w rządzie to była największa niespodzianka.
Z całą pewnością najgorszy minister a jednak zachowała stanowisko.
Posłowie mają jakieś podejrzenia xD


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?