Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hadziuk O metrze słyszę już od 10 lat i nic się nie dzieje.
Podobno mają zacząć w 2028 ale też w to szczerze wątpię
7
Kraków miasto maczet.
U mnie w Nowej Hucie lata sobie gość z maczetą, ma około 40 lat.
Lata po osiedlach, wchodzi do klatek.
Siedział na placu zabaw i kroił chleb tą maczetą xD
Policja go szuka ale nie mogą go znaleźć.
Oby się nie przerodziło w obławę jak z Dudą.
Także jak ktoś stąd to uważajcie.
0
@JohnKennedy A ty jesteś?
Jeśli tak to jakie było twoje poprzednie konto?
0
@Arkon Czemu dla tej grupy?
Ludzie na ogół nie potrafią przedstawić argumentów czemu głosują za daną opcja a często nawet się ośmieszają przy tym.
Lepiej udawać debila i powiedzieć " bo tak" niż próbować robić jakieś wywody nie znając się kompletnie na polityce tym samym rozwiewając wszelkie wątpliwości.
0
@Azar_Javed No właśnie to robie.
Kilka sejwów wcześniej jak podchodzę do niego to chce ode mnie kasę, 200 orenów ale nie mam opcji by mu dać mimo że je mam. xD
Jeszcze kilka sejwów wcześniej mogę mu dać i quest "sekcja" zwłok się włącza.
No nic trzeba się cofnąć i szybko nadgonić.
Tak amulecik drga:D
Ciało Raymonda dosyć wcześnie znalazłem.
0
Ogarnia ktoś tu Wiedźmina 1?
Gram pierwszy raz i robie questa tajemnice wyzimy.
Jestem w momencie gdzie posłaniec mi przekazał że mam się spotkać z Raymondem.
Tylko że jak do niego to nie mam takiej opcji dialogowej tylko "bywaj"
Kręcę się w kółko teraz bo wszystkie inne questy które moglem zrobiłem i nie mam pojęcia co robić?
Istnieje szansa że zrobiłem coś w złej kolejności?
7
Latarki bojowe xD
2
@Tasde Krytyka a plucie na kogoś to dwie całkowicie inne rzeczy
5
Nie potrafią po prostu w tej Rosji kupować mieszkań na parterze by uniknąć takich "wypadków"
0
@Laminedependencia Tylko czy Braun albo jego wyborcy wcześniej mówili coś niezgodnego z prawem?
Tu należy go dotkliwie ukarać bo jest to złamanie prawa.
12
Tobias Vinicius xD
To niezły research zrobiła
23
@Tasde Braun zrobił rzecz karygodną.
Natomiast plucie na ludzi bo zagłosowali na Brauna jest rzeczą również podłą,mieli przewidzieć że coś takiego powie?
Wcześniej robił co robił ale nie były to rzeczy które uderzają w Polaków a wręcz przeciwnie.
Ciekawe też że centrolewica siedziała cicho i broniła minister który mówiła " o polskich obozach."
Czemu wtedy nie grzmiałes?
Polacy głosują na nie mniejszych odklejencow typu Jachira, Żukowska,Jozefaciuk,Kohut i wiele wiele innych ludzi.
Jednak ja na nich nie pluje mimo że ich nie rozumiem.
0
@Comentateiro Przecież to jest zaprzeczenie konserwatyzmu.
Jesteś głupszy niż ustawa przewiduję.
5
Brak mi słów...
Tu go konkretnie odkleiło.
Myślę że to kolejna próba zaistnienia medialnie ale tu już przesadził grubo.
Jak dobrze że typa wywalili z konfy.
0
@tbas Wcale nie było przykładów z imigrantami xD
Hahaha
1
@tbas Fajnie a gdzie argumenty i jakieś podstawy by uważać że tak nie będzie?
6
@tbas Proszę cię...
Ty naprawdę nie widzisz co się dzieje?
Część chorych ustaw już zostało przeglosowanych tylko czekali na Trzaska ,np o "mowie nienawiści" Którą wprowadza cenzurę tak naprawdę albo zniesienie dwukadencyjnosci co by zabetonowało władze w samorządach.
PSL mógł coś zdziałać bo ma całkowicie inne poglądy ale jak widać oni potrafią tylko szczekać a jak przychodzić co do czego to są potulni jak np Sawicki.
Naprawdę oni zeszli na samo dno.
Weszli do koalicji z ludźmi którzy są całkowicie na innej planecie politycznej dla stołków.
Konfederacja może się okazać bezpiecznikiem (nie musi tak być) ale jest chociaż trochę na to szansy.
PSL czy Hołownia się takim bezpiecznikiem nie okazali i wszelkie lewicowe postulaty KO, Lewicy zostały by wprowadzone już nie mówiąc o szkodliwych pomysłach UE.
9
@tbas Martwisz się o to co będzie za dwa lata a nie widzisz tego co byłoby teraz gdyby Trzask wygrał.
Piszesz o skrajnej prawicy a tak naprawdę skrajny to jest Braun który moim zdaniem nie przekroczy progu bo nie ma struktur.
13
Ach te pamiętne czasy gdzie 80% La Rambli wyzywało Lucho od wuefisty i domagała się zwolnienia go.
Później był tryplet,bardzo dobry okres w repce Hiszpanii, gdzie naprawdę z przeciętniaków stworzył repke która rywalizowała na najwyższym poziomie.
A teraz idzie po sekstet z PSG.
Mam nadzieję że kiedyś jeszcze wróci do nas.
1
@Roobo Jednak nie ,poebało mi się coś xD
1
@Vurt Faktycznie, zapomniałem o tym a Flashscore kłamie.
https://ibb.co/0y4MCYPm
0
W sumie jak to liczyć?
Przez zmianę formatu KMŚ tak jakby zostały przesunięte bo po zwycięstwie Realu w LM ich nie było więc teoretycznie odebrano im możliwość zdobycia tego trofeum czy liczyć te?
PSG jak chce zdobyć sekstet to musi wygrać te czy następne KMŚ?
2
Jakby nie było zmiany formuły KMŚ to na nich z Europy grałby tylko Real Madryt.
Czyli Real Madryt pierwszy raz od 2012 roku przegrał KMŚ jako zwycięzca LM.
Wtedy to Corinthias zaskoczyło i wygrało z Chelsea 1:0
3
W tej chwili zobaczyłem wynik Realu.
Mimo że ten turniej gówno mnie obchodzi to taki wynik od razu humor poprawia.
;)
Real aż tak beznadziejny czy PSG takie mocne?
10
Smutne ale prawdziwe.
0
@July_6_BcN Bo chcą oprzeć głowę o twoje ramię.
Troche zrozumienia dla ciężko pracujących którzy są zmęczeni po pracy.
0
@Safrani Można narzekać że nie ma go na tych głosowaniach i rozumiem to.
Mi to przeszkadza.
Natomiast pytać czy jest leniem to xD
Chłop ma kilka biznesów, ukończył studia, zarobił grube miliony,ma żonę dziecko a do tego został politykiem i dopiero co objechał wszystkie powiaty.
Jeśli on jest leniem to 99.9% ludzi na świecie to lenie.
1
@BorzyKrzys A hejterzy mówili że on nie istnieje.
https://ibb.co/LD59gg75
0
@Safrani Nie.
4
@paweldunajecfcb Delfinem, elegancko sobie pływać i jeść owoce morza.
Na pewno nie chciałbym być Viniciusem tu chyba nie muszę tłumaczyć