Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dobrze że całkowicie ostatnio olewam ekscytowanie się okienkiem i doniesieniami dziennikarzy
0
@KacperVEB Ale to dalej bez sensu bo taki Olmo też może zagrać na lewej czy nawet Fermin.
1
Tak naprawdę Barcelona nie chciała Nico.
Szwagry tylko grały żeby Bilbao więcej hajsu zaoferowało Nico.
Szachy 5d by dopiec tym pajacom.
0
Ładnie po nim jadą.
Mimo że ogólnie lubię go bo jest takim pozytywnym wariacikiem to już kolejny raz się mocno skompromitował.
0
Mnie Lookman i Rashford nie przekonują.
Pewnie byśmy ruszyli po Diaza ale teraz Liverpool pewnie go nie puści.
Ciekawe co zrobimy.
0
150% to jednak za mało.
1
Czyli Nico grał z nami na wyższy kontrakt.
Niech kisi się w tym Bilbao.
Już rok temu powinnien przejść do innego klubu i wskoczyć półkę wyżej i się rozwinąć.
Miał potencjał na najwyższy level a tak to będzie średniakiem i stopniowo będzie przygasał tam.
0
@Hosh Ładne te koszulki Jagi.
2
@RozowaPantera Po co jest odpowiedź B jak jest to jednoznaczne z odpowiedzią A ?
3
@Eklerek Dlatego warto było kupić na płycie.
https://ibb.co/9QfWHxw
7
@Kapitan hawk Robert Lewandowski
0
@Comentateiro
Cenckiewicza uważam za dobry wybór tylko dlatego że było grono kandydatów znacznie gorszych, nawet Macierewicz się przewijał.
Mogło być po prostu gorzej.
Jakbym ja wybierał to nigdy bym się na takiego typa nie zdecydował.
0
@Rafalloxfcb Myślisz że czemu jest taki wysyp fundacji i każdy bogatszy ją zakłada?
Bo przepisy są jakie są i wyprowadzanie pieniędzy jest prosty i zgodny z prawem.
Można np zawyżać koszty prowadzenia takiej fundacji albo pensje pracowników czy zarządu.
Sposobów jest naprawdę dużo.
13
@Comentateiro U mnie w Pisie xD
Nie ma przypadków w tym że pajac chodził po mediach i agitował politycznie przy czym się ośmieszył.
Jestem za tym żeby ta kasa została w kieszeniach obywateli a nie pobierana i później wydawana po znajomości.
5
No można było się tego spodziewać.
5
@Luciano99 Kasia Bella donna?
TOP!
0
@Guess Nieszczęsna autokorekta, niestety nie zauważyłem.
5
Ktoś pytał niżej czy ruch obrony granic w ogóle coś zdziałał i nie dopuścił do nielegalnego przerzutu migranta.
Tu mamy taki przykład.
Niech sobie patrolują i przeciwdziałają takim akcją Niemców jak ta ale niech nie utrudniają życia zwykłym ludzią.
Zatrzymywanie zwykłych aut czy busów i kazanie pokazywać bagażniki to idiotyzm i bezprawie.
1
Ja rozumiem 5 letnie dziecko jakby to zrobiło ale nie 11-latek.
Ja nie wiem co się z tymi dziećmi dzieje, z pokolenia na pokolenie co raz mniej rozumu.
1
@BorzyKrzys Ale to auto się zjarało a nie tylko rozbiło.
35
Ostatni gol Joty
0
@Safrani Ale to było pewne że to będzie ktoś po znajomości.
Z grona tych znajomych to dobry wybór.
Zawsze najważniejsi są doradcy.
Najważniejsze to wejść w swoją rolę, słuchać mądrzejszych i dobrze przetwarzać informacje a potem na tej podstawie podejmować decyzje.
Tak jak np. Laporta to też polityk który wiedzę ma małą ale otacza się odpowiednimi ludźmi i to wychodzi.
1
@Kgorecki2500 Jego zastępcami są generałowie więc myślę że równowaga jest zachowana.
8
@Kgorecki2500 Myślę ze zrozumiał że ostatnie lata to była kompromitacja z jego strony i że oddalił się mocno od swoich pierwotnych przekonań.Dla mnie typ jest skończony.
1
Cenckiewicz bardzo dobry wybór.
To jego Wałęsa oskarżył o to że sfałszował jego teczkę xD
Skończyło się tak że po 6 latach w sądzie Bolek musiał go przepraszać.
2
@Sulimo Tak, wypadek samochodowy.
On i jego brat.
12
@Azazel_Pazuzu Mogł wypaść z drogi z miliona powodów a ty piszesz o prędkości.
Póki co nie wiadomo i w tym momencie sugerowanie bez jakikolwiek informacji jest idiotyczne i nie na miejscu.
19
Diogo Jota jechał wraz ze swoim bratem który też zginął.
Masakra.
0
@Gaucho Brak słów. Aż mnie ciarki przeszły.
[*]
1
@marcin62 To pierwsze mnie dziwi bo piłkarze z topu aktualnie tyle zarabiają że i tak są ustawienii do końca życia i kilka następnych pokoleń też.
No ja wybrałbym przeżycia i wspomnienia a nie trochę więcej kasy której i tak bym nie wydał.