1

@Kgorecki2500 oni są bezczelni

0

@Danny Gaucho Pinky i M̶ó̶z̶g̶ Pinky

0

@Rifek Ale ja mu jakieś prawo odebrałem?
Zrobił tak bo mógł ale nie oznacza że jest to fair i że zachował się z szacunkiem do ludzi z którymi spędził kupę czasu.

1

@NeroTFP1 Czy teraz ludzie pod wpływem alkoholu atakują się np nożami?
I też myślę że społeczeństwo nie rozumie że ułatwienie dostępu do broni nie oznacza że każdy Polak będzie takową posiadał,tym bardziej takie osobniki jak napisałeś bo po prostu woleli by chlac niż kupić pistolet czy naboje.

2

@Konradowskyy pozwolenie na broń w celu obrony osobistej jest praktycznie niemożliwe do uzyskania dla przeciętnego Kowalskiego.

0

@Rifek Tylko że Sociedad to nie korpo dla niego,to klub gdzie spędził 8 lat zaczynając od drugiego zespołu.

0

@Chaoss Jak mają go uciszyć jak sieje chaos odnośnie wyborów za przyzwoleniem Tuska.
Tu przypadków nie ma

0

@Rifek No to też nie ładnie postąpił Inigo.

1

@macio_944
@Aragorn33
"Były poseł nie odpuszczał i podparł się wyjaśnieniem doktora fizyki. W zamieszczonym przez niego linku podaje wypowiedź dra hab. Piotra Sułkowskiego z wydziału fizyki Uniwersytetu Warszawskiego, który wyjaśniał, że odpowiedź na pytanie o to, co krąży wokół czego może być uzasadniana w zależności od punktu odniesienia. Zależy czy wyróżnimy inercjalny czy nieinercjalny układ odniesienia."
Myślę że to całkowicie zmienia wydźwięk.

0

@michal26 Odpalając na telefonie albo pc bardzo rzadko miałem problemy,a w ostatnim czasie wcale.
Raczej wina softu dekodera.

5

@KrystianR Ja mogę za syna polecieć, także o której samolot?

4

Kto popsuł cały internet że Rambli nie było?

4

Raz miała rację


1

@Hubert102 Jeśli chodzi o stabilny internet to zawsze najważniejsza jest lokalizacja.
U mnie Orange to jest tragedia.
W jednych regionach działa lepiej a w innych gorzej, dużo zależy od infrastruktury danej firmy.
Jak masz pytac to pytaj w swojej okolicy.

3

Czyli nieprawidłowości były.


5

Myślę że to Lewy prosi o Brzęczka.


1

@KamQiX Ale tak często jest że na w-f też jest ocenianie zaangażowanie, przynajmniej u mnie tak było.
Być może trzeba to wprowadzić jakoś systemowo ale każdy zdroworozsądkowy nauczyciel powinnien tak robić.
Regularnie na koniec roku były osoby które miały gorsze oceny od tych znacznie gorszych sprawnościowo.

0

@KamQiX Nie będzie ocen to w ogóle nie będą się starać na w-f.
Jest przyzwolenie żeby brać na wszystko zwolnienie z w-f więc to młodzież robi.
To samo byłoby z ocenami, brak ocen=przyzwolenie na lenistwo i obijanie się.

5

@draxidox Jeśli nie wchodzimy w korzystne deale to tylko dlatego że nasze rządy to frajery który nie potrafią prowadzić polityki transakcyjnej i wypinają poslady nie oczekując nic w zamian.

0

@Lukikiki Jesteś chyba niepoważny.
A co miał robić popłakać czy skakać z radości jak debil?

4

@Kondziubarca Rozumiem Enrique ale Slot i Inzaghi to abstrakcja.

4

@Lukikiki Każdy normalnie myślący człowiek przy takich wynikach exit pollu zachował by spokój bo by wiedział że nic on nie znaczy przy takiej przewadze.
Jeśli silni razem wykorzystują ten spokój to jako argument to są głupsi niż ustawa przewiduję ale nic dziwnego jak ich świetny kandydat świętował już zostanie prezydentem
Ja o 21 wiedziałem że nic nie wiem i może to pójść w każdą stronę a nawet myślałem że late poll może nadal nam nic nie mówić.

5

2

@IamBeauty Ty lepiej powiedz jakie jest twoje główne konto.
7 lat w serwisie 13 komentarzy z czego 10 o polityce.

2

Menzten spotkał się z Kosiniakiem i Kamyszem podobno. Ciekawe


5

Ciekawy jestem kiedy zorientowali się że to woda xD


2

Po co Polska promuje pacjentów Choroszczy za granicą?


6

@Bobo25 Konfederacja nie jest sztucznym tworem stworzonym by zebrać głosy niezadowolonych z partii PO czy PIS tak jak np trzecia droga.

6

Ciekawe ilu ludzi się nabierze.


2

Przyjęli uchwałę więc dofinansowania dla dzieci nie będzie.
Skandal.
Polecam też posłuchać tego lekarza z komisji co Dworczyk wrzucił.


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?