Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@RosjaninBut
Tusk go wypuścił ze smyczy specjalnie by samemu sobie syfu nie robić by polaryzować i szczuć.
Typowa polityczna zagrywka by tylko szum wywołać i nic więcej.
Chyba że Giertych to debil i naprawdę w to wierzy co też jest bardzo możliwe
0
@damianex10 Wygląda jak w fifie
0
@Messibestplayerintheworld Jestem przygotowany mentalnie, mój brat nie raz jedynkę przechodził w młodości więc widziałem że jest to trochę toporne ale nie w takie gry grywałem także myślę że będzie okej
1
Wiedźmin jedynaczka zainstalowany.
W końcu bo obiecuje sobie że przejdę tę serię od jakiś 10 lat.
Nie mogę się doczekać trójki, zobaczymy czy jest taka dobra jak mówią.
Jutro start, życzcie powodzenia.
31
Napisałbym bym coś o Messim ale nie ma takich słów by go opisać.
0
@michal26 Załóżmy że znasz przyszłość i wiesz że za jakiś czas wpadniesz w depresję i popełnisz samobójstwo.
I teraz co z tym faktem robisz?
Prosisz lekarza że jak zachorujesz by cię leczył na siłę bo jest szansa że wyzdrowiejesz czy nic nie robisz wiedząc że giniesz?
Zmierzam do tego że decyzja o eutanazji powinna być w 100% świadoma, a ludzie chorzy tacy po prostu nie są.
I jeszcze jedno pytanie czy taka eutanazja z powodu depresji byłaby opcją też dla osób niepełnoletnich bo przecież też mogą cierpieć?
0
Z tym że to nie jest szczepionka bo szczepionka "uczy" nasz organizm a ten lek walczy z patogenem bezpośrednio gdy ten dostaje się do organizmu.
Skuteczność powyżej 99%
Jedyny minus to cena, chociaż są analizy że lek można wyprodukować zacznie taniej poniżej 40 dolarów.
0
@michal26 Jakbyś teraz dowiedział się że wpadniesz w depresję za rok i będziesz chciał się zabić to co?
Chcialbys by cię ratowano czy by ci pozwolili się zabić?
0
@michal26 Tylko jak to zapiszesz prawnie?
"Leczenia nie pomaga" to zbyt ogólny termin.
Jednemu leczenie pomoże po miesiącu drugiemu po pół roku a trzeciemu po 2 latach.
Uważasz też że każda osoba z depresją może podjąć racjonalną decyzję?
Mnóstwo jest ludzi po próbach samobójczych których odratowano i wyszli z tego gówna i teraz są szczęśliwymi osobami,sam znam taką osobę która była już jedną nogą na drugiej stronie po podcięciu żył a teraz jest pogodną osobą.
0
@michal26 Tak ale wyłącznie dla osób nieuleczalnie chorych ktore bardzo cierpią po bardzo dokładnym i dogłębnym badaniu psychologicznym i psychiatrycznym.
Nie można dopuścić by to była normalna usługa dostępna dla każdego bo obawiam się że z biegiem czasu to nastąpi.
Osoba z depresją? Cyk komora
Nieszczęśliwe życie? Cyk komora
Długi i nędzne życie? Cyk komora
To by była katastrofa cywilizacyjna i z eutanazją naprawdę trzeba uważać.
0
@Encore Udar mu mówi
4
Co ten Zandberg xD
0
@FCB_dimiC Ale to nie ma znaczenia, może Wieczysta i Szachtar grać.
Ukraińcy będą tylko w pucharach grać czyli w środku tygodnia a 1 liga gra piątek- niedziela zazwyczaj.
0
@FCB_dimiC Miasto może rozwiązać z nimi umowę ale z dobroci serca im pomagają, tak trudno to pojąć?
Miasto też nie ma nic przeciwko by Wieczysta na nim grała ale prawnie potrzeba zgody Wisły,chyba że najpierw by miasto wywaliło Wisłę na zbity ryj czego nie chcą robić.
Wisła robi to złośliwie, Szachtarowi jakoś pozwolili grać
0
@FCB_dimiC Po pierwsze za niego nie płacą bo miasto okazało łaskę a po drugie Wieczyste by za to płaciła ....
0
@FCB_dimiC Bo go wynajmują?
0
@UriBoyka
@FCB_dimiC
A dlaczego ma nie pomóc?
Wisła nawet nie płaci za ten stadion przez problemy finansowe.Wstyd.
3
Jak zawsze Wisła zachowała się jak buraki.
Przypominam że Szachtar będzie grał tam puchary... a Wieczysta będzie musiała jeździć do Sosnowca xD
2
@gumaz cimcirimci
0
@partymaker Nie debil tylko wprawiony propagandysta.
Wbrew pozorom wie co robi xD
Co nie zmienia faktu że jest to nie smaczne.
4
@Transu96 Stare Babcie czyli beton pisowski.
A nie czekaj....
0
@PanMietek No ja bym w jeansach nie poszedł.
28
Nie najgorsze :D
https://x.com/xOstatniaProsta/status/1935078238004678741
7
@D10SLEO Pierwsze idą wdeptywać putina w ziemię
3
Nie wiem gdzie tu afera.
Przecież od dawna wiemy jak bardzo Onet jest "niezależny"
https://x.com/KoneserUnii/status/1935250799254237211
7
@Luciano99 Mówisz o tym piwie co mu wypadło z torby uber eats jak jechał do klienta i nawet nie zauważył?
0
@Aragorn33 No nie badają roli Trzaskowskiego, badają możliwą rolę Trzaskowskiego.
To są dwa zupełne inne terminy.
Brniesz gdzieś daleko wysuwając jakieś oskarżenia o manipulację a wywaliles się na samym początku.
0
@Aragorn33 Tu moja wina bo z góry założyłem że ci żadne słowo nie umknęło i z rozbiegu zapomniałem pisać "możliwej" roli, co jest kluczowe Chyba ci różnicy nie muszę tłumaczyć?
Więc twoje tłumaczenia są z góry złe.
0
@Aragorn33 To po proszę o przepis który mowi że nie można badać roli świadka w sprawie.
Przecież mogą mu zmienić status a żeby to zrobić to chyba muszą ustalić co miał wspólnego.
11
Budują a zbudować nie mogą xD
Mam wrażenie że to wygodna wymówka dla usprawiedliwienia pewnych działań