Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@szymonekk Jak właśnie brałem dziadkowi aku do ładowania to miał 3.8v
Udało się naładować i śmiga już 2 tygodnie
Spróbuj naładować prostownikiem przez noc i powinno być git.
0
@Shapiro
Nie słuchaj ich bo trochę bredzą,temat jest bardziej złożony i "prąd" w neutralnym przewodzie to pojęcie zbyt ogólne i nie fachowe
Jaki masz konkretnie problem?
Powiedz to pomogę
0
@Irmscher10 Hahahahahahaha
0
@gumaz Nie bo na Probierza mam słowa.
Kolega alkoholika,nieudacznik trenerski,kretyn i wiele wiele innych
0
Według Tuska miedzy innymi spadek inflacji daje wyższe płace xD
9
To co Tusk bredzi to jest niepojęte.
Aż mi brakuje słów by to opisać.
9
Ja nadal czuję zażenowanie po tej sytuacji.
29
@Zoker Szkoda to komentować nawet.
Połowa to bzdura.
Natomiast nie wiem co ty chcesz zasugerować?
A może byś napisał o lewicy która rządzi już bardzo długo np. Francją czy Hiszpanią.
Jak tam się sprawy mają?
8
Tak było
5
Dali by już tą Barcelonę Flicka już pooglądać...
0
@ViscaelBarca2007 Nie no ściągać 36 latka to jakiś żart.
5
Przypominam że Kulesza będzie kolejną kadencję bo nie ma innego kandydata xD
0
@Irmscher10 Kiedy mówię Polska piłka to mam przed oczami dwóch alkoholików którzy nie mają pojęcia o swojej robocie.
18
Bednarek nie mówi o poziomie gry tylko o podzieleniu społeczeństwa xD
1
Spokojnie
Jutro na pewno Kulesza i Probierz obalą tą Finlandie
0
*Sypialnia Lewandowskich ( i Alvaro) *
A nie mówiłem Aniu? (Hehehe)
To się musiało tak skończyć
A teraz będą telefony Ania.
Teraz będzie a może być Pan wrócił
A Może by Pan kulturalnie został kapitanem prawda
10
Jutro oprócz wotum zaufania dla rządu sejm powinnien głosować nad wotum dla Kuleszy i Probierza.
0
Po takim meczu Probierz sam powinnien podać się do dymisji i błagać o wybaczenie że podjął się tej pracy.
4
Piłkarze powoli wychodzą na boisko.
9
Walka o życie kibica zakończyła się zwycięsko!!!
0
@GTBTP No a te ziemniaki idealnie odwzorowują polskich piłkarzy
0
Oficjalnie:
Jeszcze bez decyzji odnośnie meczu
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Stinger_ Czy z nim czy bez niego co za różnica?
Tak samo to wyglądało np w meczach z Mołdawią kilka miesięcy temu.
5
Probierz pisze już na kartce oświadczenie na konferencje.
0
@Irmscher10 Mam wannę xD
4
Panie sędzio kończ Pan ten mecz.
Nie mogę się doczekać rozwiązania polskiej piłki w Polsce
0
Byłem się umyć a tu dwie bramki padły xD
0
@kibic1899 Czemu tylko dwie opcje?
I jeden i drugi zachowali się jak pajace.
1
@macio_944 Ja już pod koniec kadencji Smudy wysiadłem z tego pociagu i od tamtego momentu mam ich gdzieś.
Wiedziałem co się święci.
Fundamenty budowania piłki w Polsce u nas nie działały i nadal nie działają