0

@szymonekk Jak właśnie brałem dziadkowi aku do ładowania to miał 3.8v
Udało się naładować i śmiga już 2 tygodnie
Spróbuj naładować prostownikiem przez noc i powinno być git.

0

@Shapiro
Nie słuchaj ich bo trochę bredzą,temat jest bardziej złożony i "prąd" w neutralnym przewodzie to pojęcie zbyt ogólne i nie fachowe
Jaki masz konkretnie problem?
Powiedz to pomogę

0

@Irmscher10 Hahahahahahaha

0

@gumaz Nie bo na Probierza mam słowa.
Kolega alkoholika,nieudacznik trenerski,kretyn i wiele wiele innych

0

Według Tuska miedzy innymi spadek inflacji daje wyższe płace xD

9

To co Tusk bredzi to jest niepojęte.
Aż mi brakuje słów by to opisać.

9

Ja nadal czuję zażenowanie po tej sytuacji.


29

@Zoker Szkoda to komentować nawet.
Połowa to bzdura.
Natomiast nie wiem co ty chcesz zasugerować?
A może byś napisał o lewicy która rządzi już bardzo długo np. Francją czy Hiszpanią.
Jak tam się sprawy mają?

8

Tak było


5

Dali by już tą Barcelonę Flicka już pooglądać...

0

@ViscaelBarca2007 Nie no ściągać 36 latka to jakiś żart.

5

Przypominam że Kulesza będzie kolejną kadencję bo nie ma innego kandydata xD

0

@Irmscher10 Kiedy mówię Polska piłka to mam przed oczami dwóch alkoholików którzy nie mają pojęcia o swojej robocie.

18

Bednarek nie mówi o poziomie gry tylko o podzieleniu społeczeństwa xD

1

Spokojnie
Jutro na pewno Kulesza i Probierz obalą tą Finlandie

0

*Sypialnia Lewandowskich ( i Alvaro) *

A nie mówiłem Aniu? (Hehehe)
To się musiało tak skończyć
A teraz będą telefony Ania.
Teraz będzie a może być Pan wrócił
A Może by Pan kulturalnie został kapitanem prawda

10

Jutro oprócz wotum zaufania dla rządu sejm powinnien głosować nad wotum dla Kuleszy i Probierza.

0

Po takim meczu Probierz sam powinnien podać się do dymisji i błagać o wybaczenie że podjął się tej pracy.

4

Piłkarze powoli wychodzą na boisko.

9

Walka o życie kibica zakończyła się zwycięsko!!!

0

@GTBTP No a te ziemniaki idealnie odwzorowują polskich piłkarzy

0

Oficjalnie:
Jeszcze bez decyzji odnośnie meczu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Stinger_ Czy z nim czy bez niego co za różnica?
Tak samo to wyglądało np w meczach z Mołdawią kilka miesięcy temu.

5

Probierz pisze już na kartce oświadczenie na konferencje.

0

@Irmscher10 Mam wannę xD

4

Panie sędzio kończ Pan ten mecz.
Nie mogę się doczekać rozwiązania polskiej piłki w Polsce

0

Byłem się umyć a tu dwie bramki padły xD

0

@kibic1899 Czemu tylko dwie opcje?
I jeden i drugi zachowali się jak pajace.

1

@macio_944 Ja już pod koniec kadencji Smudy wysiadłem z tego pociagu i od tamtego momentu mam ich gdzieś.
Wiedziałem co się święci.
Fundamenty budowania piłki w Polsce u nas nie działały i nadal nie działają

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?