Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@takisobiektos Tak by jak najszybciej wrócić do Polski i dalej walić wódę z Kuleszą
5
Jedyny kto zasługuje na grę w tej reprezentacji to Zalewski.
Resztę bym wywalił na zbity pysk.
3
W Polsce nie ma charakteru i osobowości
Jak patrzysz np. na Argentynę , już gdy wychodzą z tunelu to widać że to chłopy z jajami i idą na wojnę.
U nas to same miękkie parówki które boją się własnego cienia.
Cała Polska piłka out!
15
Przegrywamy tylko jedną bramką
Cieszmy się z małych rzeczy.
1
@dorszyk22 Dobrze rozumiem.
W domku bez pozwolenia właśnie chodzi o to o czym wspomniałeś.
Tu nie chodzi o korzyści bezpośrednio finansowe tylko o czas i formalności.
O to chodzi w deregulacjach
3
@Frimpong Jaka reprezentacja tacy dziennikarze
0
@kuz
Cały ten syf kręci się wokół zachowań po za boiskowych.
Lewy kompromituje się tłumaczenia że nie jedzie na kadre bo jest zmęczony a gra w meczach o nic a Probierz z IQ pantofelka zachował się jak baran zabierając mu opaskę przez telefon.
Tyle w temacie jeden i drugi już nie powinni powąchać tej kadry.
0
@kuz Bo tu nie chodzi o poziom sportowy?
Tak trudno zrozumieć prostą rzecz?
5
Po tym wywiadzie już było widać że ta "nauka" to jeden wielki kit
1
@Kgorecki2500 Nic dziwnego.
Yoda to żyd.
0
@Kinginiesta Między innymi.
już teraz można budować bez pozwolenia do 70m2
Zwiększył bym spokojnie do 150m2
Ale to już byłaby gruba sprawa więc zostawmy to
Na pewno można się zająć głupimi przepisami np o energetycznosci budynków które są absurdalne i naprawdę ludzie się w tym gubią.
3
Tusk zapisze się na kartach historii.
Takiej rewolucji nikt się nie spodziewał.
Oczywiście sam pomysł jest okej ale nazywanie tego radykalnym jest śmieszne i jeśli to miały być te ogromne deregulacje to xD
0
@szymonekk Spróbuj to:
Nacisnąć przycisk Start-Stop i przytrzymać go, aż rozlegnie się sygnał dźwiękowy, a następnie nacisnąć i przytrzymać przycisk uruchamiania silnika i start/stop. Rozlegnie się sygnał dźwiękowy, a kilka sekund później przycisk start/stop zaświeci się na zielono. System start/stop został tym samym skonfigurowany!
Jeśli nie zadziała to kup multimetr za 2 dychy w jakimś markecie budowlanym i zmierz napięcie na aku.
1
@don'T.R.I.P.e Nie no bez jaj.
To byłoby zagranie zdecydowanie na korzyść Lewego.
Probierz Jakby zrobił to normalnie,nie przez telefon to nie można byłoby się go przyczepić.
4
Robert to drugi najwybitniejszy Polak.
Większość narodu ma do niego ogromny szacunek i sympatię.
Tego się trzymajmy.
Nie będzie drugiego takiego jak on
https://ibb.co/cS42BDpq
0
@JordiAlbion Timing moim zdaniem akurat dobry patrząc z perspektywy Probierza.
Natomiast robienie to przez telefon to debilizm i wtopa ogromna.
1
@Kinginiesta Myślę że już nie ma czego zbierać.
Nie ma liderów,nie ma ludzi z jajami,nie ma dobrego PZPN,nie ma dobrego szkolenia w Polsce,nie ma dobrego trenera.
Na czym mamy oprzeć obecną reprezentacje?
Dobrych piłkarzy którzy mogą stanowić o sile tej drużyny jest może dwóch -trzech.
O charakternych postaciach nie ma co mówić bo ich po prostu nie ma.
5
@Kondziubarca "Przecież mówimy o 37-latku, który po całym sezonie ma prawo czuć się zmęczony i nawet jeśli nie zagra w jednym meczu, to nic się nie dzieje."
Taki zmęczony że grał w meczu o nic z Bilbao.
Mógł nie grać albo nie zagrać w meczu z Mołdawią.
Zagrałby z Finlandią i żadnego konfliktu by nie było.
Fakt że Probierz zachował się jak pajac z formą odebrania opaski ale sama decyzja była trafna.
0
@szymonekk Po odłączeniu akumulatora różne cuda się dzieją.
Pokazuje ci jakieś błędy?
Spróbuj kilka, kilkanaście razy przekręcić kluczyk by ty akumulator się załączył.
Być może jakieś czujniki muszą się "dostroić" i na nowo zebrać dane.
Np. Ostatnio brałem dziadkowi akumulator do ładowania bo padł i po podłączeniu auto nie chciało przekroczyć 2k obrotu po kilkunastu km wróciło do normy.
Najlepiej byłoby zmierzyć napięcie na aku przed przekręceniem kluczyka
0
@Zoker @JordiAlbion
A ja myślę że to tylko wygodna wymówka dla Lewego
4
Kiedyś się śmiano z ambasady argentyńskiej że kibicuje Argentynie w meczu Polską.
Teraz rodzi się ambasada finlandzka xD
0
@D10SLEO Chciałem napisać "średniowiecze" ale tam byli o wiele mądrzejsi w tej kwestii,w sumie tak jak w innych epokach.
Oni nas cofają do momentu gdzie świat jeszcze nie był. Magicy.
0
@gaucho104 C
Jak ktoś opowiada się w tej sytuacji za jedną ze stron to jest grubym fanatykiem patrzącym przez różowe okulary.
1
Po gdybajmy trochę.
Wygrywamy dziś z Finlandią dosyć pewnie np 2:0
Probierz zostaje, kończy eliminacje i mamy awans do MŚ.
Pytanie co wtedy?
Lewy nie jedzie?
No nie oszukujmy się to ostatnia impreza międzynarodowa na której może zagrać.
Mam wrażenie że Lewy tego nie bierze pod uwagę a na MŚ na pewno chciałby zagrać, zagrał all in i moim zdaniem może się przeliczyć i to mocno bo mimo że Polska jest tragiczna to awans jest możliwy.
I co wtedy próbuje zagadać z Probierzem i się z nim przeprosić?
Trochę komicznie by to wyglądało.
1
@Danny Gaucho Tak.
W celu weryfikacji wieku trzeba wpłacić niewielką kwotę. Wyślę numer konta.
1
@FcPortoFan1999 Myśl taktyczna
Probierz
Wybierz jedno xd
1
Zaraz po tym jak Polska się zesra dzisiaj z Finlandią, Probierz poleci i wszystko ucichnie to Polacy będą mieli kolejny temat
U nas nigdy nudno nie będzie xD
0
@Rifek Ale do czego mieli go przekonywać?
Wiesz o czym gadali?
2
Myślę że niektórzy mają problem z czytaniem i słuchaniem.
Komunikat PZPN i słowa Probierza się nie wykluczają.
Probierz mówił że rozmawiał zawodnikami i sztabem,nie wiemy z którymi i tak naprawdę jak wyglądały te rozmowy.
O Radzie drużyny nic nie ma
Powiedział że decyzje podjął sam dzień później po przemyśleniu wszystkiemu
Czyli też nie była to wspólna decyzja podjęta w jednym pokoju z radą drużyny.
0
@JordiAlbion Jak na moje to się nie wyklucza jedno z drugim.Rozmawiał z zawodnikami i sztabem nie wiadomo o czym i w jakim tonie a później sam podjął decyzję dzień później i ja wcielił z życie.