Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@PatrykBarca Typowa hipokryzja.
Ludzi boli że ich idol był słabym kapitanem i jest osobą toksyczną i to wypierają.
Wchodzą w dupcie Lewemu ostro.
1
@Goralkov Normalnie.
Razem nie ma struktur i dlatego jest jak jest.
0
Szkoda czasu by to nawet punktować.
Oceny z dolnej części ciała.
2
Tu się można z Cwiakałą zgodzić.
Bycie za jedną z stron to jak zapisywanie się do PO -PIS
Probierz by nie odebrał mu opaski gdyby drużyna uważała go za dobrego kapitana
Probierz musiał coś zrobić bo wiedział że ten okręt tonie i wybrał drastyczną opcje która uzdrowi drużynę albo ją po prostu dobije.
Lewy nie do końca przewidział co się stanie i wybrał najgorszą z opcji czyli ogłoszenie rezygnacji gry u Probierza.
2
@KacperVEB Nie no xD
Jeśli to była decyzja trenera to tak ma to być podane.
Lewy znowu pokazał że najważniejszy dla niego jest PR a nie opaska czy reprezentacja.
0
@PatrychoO A kto jest aktualnie?
16
Znamy wynik.
3
@bari_94 Nie wiem co ma poziom sportowy do zachowań kapitańskich i poza boiskowych
2
@Stinger_ Probierz i Lewy są siebie warci.
Jeden i drugi out.
1
@esem91 Lewy i wszystko robione pod publiczkę?
Nowe,nie znałem.
3
Bardziej wierzycie Lewemu czy Probierzowi?
Osobiście uważam że jeden i drugi jest zakłamany i opowiadanie się za jedną z stron to jakaś abstrakcja.
1
@GTBTP Tak był zdeterminowany że powiedział że jest zmęczony mentalnie xD
0
@takisobiektos napisałem jeśli to prawda...
Po za tym uważam że to w stylu Lewego.Najważniejszy PR.
Myślę też że Probierz by sobie od tak tego nie wymyślił.
0
@BORO_12 O czym ty piszesz?
Wątki ci się pomieszały.
Nigdzie nie wspomniałem o jego rezygnacji z gry.
0
@Pnog37 Ale to ja napisałem?
Uważam że Zieliński to taki sam dramat jak Lewy.
Decyzja o odebraniu nagrody była słuszna inna sprawa że dali Zielińskiemu...
0
Lewy prosił żeby powiedzieć że to on zrezygnował z opaski xD
Jeśli to prawda to znowu utwierdza mnie w tym że jest sztuczny do bólu
1
Lewy powiedział że opaska nic nie zmieni i nie znaczy.
Jeśli tak Powiedział faktycznie to jest to potwierdzenie że on się do tego nie nadawał.
0
Pije wodę ostro.
Chlane było xD
6
Zieliński wygląda i gada jakby całą noc oblewał tą opaskę.
On jest tak miałki że to szok.
Dostał to opaskę powinnien pokazać jaja i powiedzieć co myśli nawet jeśli by komuś się to nie spodobało.
Ta cała reprezentacja to banda miękkich siurków.
0
Dobra nic się nie dowiemy.
Zielu leje wodę i nic dziwnego bo to było do przewidzenia.
To samo są chwilę będzie robił Probierz.
5
Sławomir Mentznen ma największe szanse by załagodzić ten spór przed drugą turą to znaczy meczem
https://x.com/kanc_mentzen/status/1932030845138710991
19
Aktualny status xD
1
@Frimpong Jak to może nie wiedzieć?
Przecież wiadomo że te wybory są skręcone, wiem bo tak Giertych na Twitterze napisał.
3
Myślę że za dużo ludzi w tej sytuacji staje stanowczo po jednej ze stron.
Ja Lewandowskiego od dawna nie lubię bo jest osobą toksyczną i nie chodzi o żaden profesjonalizm który bez wątpienia ma.
Wiecznie ma do kogoś pretensje,ego wywalone w kosmos, zachowania boiskowe to potwierdzają. Zawsze widzi problem w kimś a nie w sobie. Nie zawsze dawał sam piłkarsko rady a później wychodził i gadał w wywiadach o kimś a nie o sobie.
Już nie mówiąc że sobie wybiera trenerów.
Mamy trenerów jakich mamy,czyli beznadziejnych ale zawodnik nie ma prawa go podważać publicznie.
Żaden zawodnik nie jest ważniejszy od drużyny.
Probierz nie nadaje się na trenera a Kulesza na prezesa, to kółeczko wzajemnej adoracji gdzie każdy sobie rękę myje.
Cały PZPN jest obrzydliwy i działa tragicznie.
Polska jest reprezentacją całkowicie słabą drużyną i bez perspektyw.
Tu nie ma jednego winnego. Tu potrzebny jest twardy reset i wywalenie większości ludzi związanych z tym środowiskiem.
Rozumiem ruch z odebraniem opaski ale w sposób w jaki to zrobiono budzi spore wątpliwości.
Już nie mówią że tą opaskę dostała osoba która tak samo się nie nadaje na kapitana na Lewandowski.
Zieliński sekundę przed wywiadem śmieje i ma bekę po tragicznym meczu a gdy zorientował się że wywiad na żywo już leci to zrobił poważną minę,to on prawdopodobnie prosił Argentynę by więcej nie strzelała, to on po wpier... Robił sobie fotki.
Z deszczu pod rynnę.
Polska piłka to kabaret i wszyscy są obłudni i zakłamani.
0
@Derean Ja wiem że piłkarze to ogólnie mijają się z rozumem ale to już przesada.
Dla nich milczenie nie jest złotem,jest szansą.
0
@Danny Gaucho
Tak w repce. Te trzy razy pamiętam bo to w sumie nie tak dawno było. Zastanawiałem się czy jeszcze wcześniej czegoś nie było
0
Zawsze sądziłem że Liga Narodów> mistrzostwa świata
3
@Danny Gaucho Jakbyś mógł:)
Ile razy Morata nie strzelił karnego w konkursach jedenastek?
Mam wrażenie że wyjątkowo dużo.
2
Czyli Złota Piłka dla Cristiano Ronaldo
2
Morata zawala karnego??
Nowe, nie znałem