Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@macio_944 Z tego co słyszymy to Flick chce przenieść Raphinhie na 10 stąd transfer lewo skrzydłowe.
2
Nawrocki kolejny raz poddaje w wątpliwość swoją inteligencję
Kandydaci chyba się założyli kto więcej głupstw popełni.
1
Dla mnie Diaz ani Rashford to nie są piłkarze do podstawowego składu w Barcelonie.
Dlatego nie rozumiem takich ruchów.
Jeśli nie Nico to bym po prostu odpuścił i wzmocnił inne pozycje
Chyba że tylko wypożyczenie bez obowiązku wykupu to wtedy można pomyśleć
1
@NeroTFP1 Uważam że powinni mu po prostu zakazać używania Twittera.
To co on tam wypisuje to jest dramat czasami.
Na żywo zazwyczaj daję rady i prezentuje niezły poziomm
0
@Jakchcesz Według mnie to nie jest śmieszne.
Kto decyduje o ważności wyborów?
Sąd najwyższy.
Już widzę ten pisk centrolewicy jeśli upolityczniony przez PiS sąd anuluje wybory przez np wątpliwości w sprawie kampanii dlatego piszę o opcji która byłaby dobra przede wszystkim dla Polski i Polaków choć prawnie pewnie niemożliwa.
0
@Safrani
Będziemy lecieć od nowa tak ale wtedy jedna i druga strona będzie podważać tą decyzję.
Już nie mówiąc kto decyduje o ważności wyborów.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Dla dobra Polski bym zwołał przed drugą turą referendum i spytał Polaków czy ta ma się odbyć.
Ciekawe czy prawnie jest coś takiego możliwe.
Wątpliwości wobec przeszłości Nawrockiego i wątpliwości wobec kampanii Trzaskowskiego są zbyt ogromne.
Najbardziej martwi to drugie bo jest podstawą do unieważnienia wyborów jeśli pewne fakty się potwierdzą.
0
@July_6_BcN Szkoda publicznych pieniędzy na taki syf.
Po pierwsze wątpię by ludzie to oglądali.
Po drugie i tak ludzie są tak zaślepieni dwoma partiami że wynik będzie wiadomy.
2
Nie najgorsze,no może inny kolor by bardziej siadł.
Edit: osobiście bym nigdy takich butów nie założył bo nie mój styl,natomiast patrząc że oddali na tym bucie główny sens lego i nie jest to odpychające to jest okej.
Usunąć logo Lego z języka i zmienić kolor i myślę że fanom Lego by się podobało
4
@Comentateiro A dziękuję bardzo.
Takie słowa od takiego wybitnego człowieka jak ty nic dla mnie nie znaczą
Cóż ktoś musi manipulacje twojego idola Donalda Tuska obnażać.
7
@RosjaninBut NASK podobno ukrywa raport który ma obowiązek udostępnić.
Bardzo śmierdzi to.
Media powinny to grzać a jest cisza a przecież to ogromna afera.
1
@wyrek Pismo jest prawdziwe.
Pytanie czy Szef ABW po prostu nie kłamie.
3
@ViscaelBarca2007 Także Rodacy!
Róbcie dzieci!
Może się jakiś Yamal trafi a i demografia się poprawi
4
@tbas @Tasde
Tylko że teraz mamy słowo przeciwko słowu.
Ja obu stroną nie ufam.
Jeśli była faktycznie negatywna opinia to chyba coś takiego powinno być na piśmie więc niech pokażą.
8
Podobno żadnej negatywnej opinii o Nawrockim nie było.
11
Tusk to się skompromitował ostro.
Nawrocki pilnował dziewczyn wielkiego Buu który miał wtedy 16 lat xDD
1
@ViscaelBarca2007
Jest kapitanem a przed Polską ważne mecze a on odpuszcza.
Jego wybór ale niech najpierw zrzeknie się funkcji kapitana.
2
@Kgorecki2500 Przynajmniej dostałeś metalowy wisiorek.
My na bierzmowaniu dostawaliśmy drewniane.
Złamał mi się w pół po 10 minutach ale ksiądz dał mi drugi xd
0
@Kapitan hawk Państwo z dykty.
Najważniejsze instytucje dla działania państwa się kompromitują raz po raz.
2
@APTAPT To poważna sprawa mimo wszystko.
Jeśli okazało by się że TVP finansowała kampanię Rafałkowi to PO powinno się odebrać subwencje.
0
@chosenone
No właśnie wiedziałem że coś mi brakuje przy Batyrku ale nie wiedziałem co.
0
Afery POPIS w tej kampanii
PO
Afera z debatą w Końskich
Afera z nielegalną kampanią Rafała,w tle kłamstwa i manipulacje NASK
Afera z łamaniem ciszy wyborczej
PIS
Afera z kawalerką
Afera z braniem snusa przez Batyra
Afera z Karolem"Sutenerem"Nawrockim gdzie tak naprawdę obie stronę się kompromitują
Czy o czymś zapomniałem?
5
@GTBTP A to ruski agent.
13
Moja prostytutka lepsza niż twoja xD
11
I tak to się kręci w POPiSie.
0
@chosenone Możesz nie manipulować
Służby Nawrockiego sprawdzały kilkakrotnie i to wtedy kiedy władze nad służbami sprawował Tusk i za każdym razem dostał certyfikat bezpieczeństwa
Później za PiSu też był sprawdzany
3
@KacperVEB Że co?
Ja o rybie ty o grzybie.
0
@marcin62 Ja jakoś edukacji seksualnej nie miałem i nigdy by mi takie farmazony nie przyszły do głowy.
Wystarczy odrobinę rozumu a jak im tego brakuje to trudno niech ponoszą konsekwencje.
5
Kocham tą hipokryzję silnich razem i pisowców.
Jak Nawrocki nie sprowadzał dziewczyn to niech to udowodni w trybie wyborczym!!!
Ale jak to Rafałek ma się zniżać to jego poziomu i robić test na narkotyki?
Ma grać w grę Pisowców? Nie musi nic udowadniać.
Trzaskowski to ćpun! Jak tak nie jest to niech zrobi test!!!!
Sutenerstwo? Ale przecież te doniesienia to Onet wymyślił.
Nie musi przecież odpowiadać takiemu ściekowi!