2

Popsuł to.
To musi być gol.

1

AKTUALIZACJA pichichi
Jednak pogrzebałem trochę i tak naprawdę nie ma nigdzie warunków kto zdobywa króla strzelców przy równej liczbie goli.
Różne źródła różnie podają.

Niestety tak jest bo nagrodę przyznaje Marca a nie liga.

1

@kuz Lewy ma mniej

0

@tbas Ale czemu do Valencii?
Ta drużyna jest strasznie niepewna sportowo i instytucjonalnie.

1

Dużo osób pyta.

Przy równej liczbie bramek pichichi zdobywa piłkarz z mniejszą ilością minut.

Czyli Lewandowski bo ma około 300 minut mniej

2

@kuz @norbi77
Tu się liczba minut liczy

0

@Herato Ale tu nie chodzi tylko o bramki.
Mecz trwa 90 minut i na boisku trzeba pracować a nie tylko wykończyć akcje.
Po za tym zapominasz że on ma kosmiczną pensje

0

@Bartula Liczba minut.

0

Nie oszukujmy się to się nie wydarzy


Czyli się wydarzy xD

3

Mbappe pełne gacie

0

Gavi daje rady Yamalowi jak wjechać w gościa za chwilę by uniknąć żółtka

3

Ładne wykończenie

0

Ależ błąd Bilbao

0

Ale gramy kupę mamy po mistrzostwie...

0

@BorzyKrzys @Murazor xD
Do pisiora mi bardzo bardzo daleko.
Jestem wyborcą konfy to po pierwsze.
Po drugie czy jestem fanem Lazio?
Nie, lubię po prosto ich i Atalante z Serie A i wolę ich niż Rome nie mówiąc o Juve.
Też warto dodać że życzę jak najlepiej Pedro

0

Oby Lazio w LM.

0

Po piękne zwycięstwo w ostatnim meczu!

0

@Vurt To Yamal gra na dwóch skrzydłach na raz?

7

Dowalony cosplay.
To gościowi wyszło pięknie.


14

@michal26 pisowcy powinni dziękować na kolanach że Mentzen skupił się na Trzaskowskim w tej kampanii.
I ma rację,powinni grzać Trzaskowskiego który gadał całkowite sprzeczne rzeczy z prawicowymi poglądami a zajęli się Sławkiem.
Co do Sławka bardzo dobrze wybrnął co by nie mówić niełatwej sytuacji i nawet zasegurował do którego kandydata mu bliżej

0

@BillyButcher Właśnie wystawiłeś świadectwo swojej inteligencji.
Jeśli nie zalapales tego że to nie było na serio przykro mi, nawet dodałem xD na końcu co było rodzajem podpowiedzią i mimo tego nie dałeś rady,przykre.

0

@Szlag Właśnie siedzę na ławce w słoneczku i czekam na kogoś

3

Jednak Menzten to pisowiec i stoi za Nawrockim
https://x.com/KoneserUnii/status/1926588301760217276

5

Braunistom chyba trzeba przypomnieć że dopiero co Braun mówił o rozmowach z Putinem albo i tym że Senyszyn czyli stara komunistka jak go po prosiła go raz o zapisanie jej do jakiejś tam debaty to robił to już cały czas.

5

Co tu się wydarzyło xD


1

@Kgorecki2500 @Jakchcesz
Myślę że Bosak został postawiony w niekorzystnej sytuacji.
Siedział i krytykował Trzaskowskiego, miał do tego pełne prawo i podstawy by obnażać kłamstwa Rafała a Menzten ładował browara z nim.
Menzten tego do końca nie przemyślał moim zdaniem, trochę zostawił Bosaka na bosaka.

0

@Johnson żodyn.
Robią teatr na komisjach i sami przyznają że nie chodzi o dojście do prawdy

3

@Jakchcesz
Nie napisałem "To Tusk wszystko!!!"
Tylko "To samo zrobił Tusk"
Nie czujesz różnicy?
Nie wiem gdzie tu nienawiść, stwierdziłem fakt.
To kolega wyżej oskarżył jedną stronę o to a winne są dwie.

0

@arasz1819 Procentowo tak ale różnica głosów to tylko 200k.
Przy wyniku Brauna to Mentzen zrobił lepszy wynik niż Kukiz

7

@MadafakinGuy To samo zrobił Tusk i platforma.
Jeszcze niedawno peowcy jechali po Sławku bo się z Dudą spotkał.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?