Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Popsuł to.
To musi być gol.
1
AKTUALIZACJA pichichi
Jednak pogrzebałem trochę i tak naprawdę nie ma nigdzie warunków kto zdobywa króla strzelców przy równej liczbie goli.
Różne źródła różnie podają.
Niestety tak jest bo nagrodę przyznaje Marca a nie liga.
1
@kuz Lewy ma mniej
0
@tbas Ale czemu do Valencii?
Ta drużyna jest strasznie niepewna sportowo i instytucjonalnie.
1
Dużo osób pyta.
Przy równej liczbie bramek pichichi zdobywa piłkarz z mniejszą ilością minut.
Czyli Lewandowski bo ma około 300 minut mniej
2
@kuz @norbi77
Tu się liczba minut liczy
0
@Herato Ale tu nie chodzi tylko o bramki.
Mecz trwa 90 minut i na boisku trzeba pracować a nie tylko wykończyć akcje.
Po za tym zapominasz że on ma kosmiczną pensje
0
@Bartula Liczba minut.
0
Nie oszukujmy się to się nie wydarzy
Czyli się wydarzy xD
3
Mbappe pełne gacie
0
Gavi daje rady Yamalowi jak wjechać w gościa za chwilę by uniknąć żółtka
3
Ładne wykończenie
0
Ależ błąd Bilbao
0
Ale gramy kupę mamy po mistrzostwie...
0
@BorzyKrzys @Murazor xD
Do pisiora mi bardzo bardzo daleko.
Jestem wyborcą konfy to po pierwsze.
Po drugie czy jestem fanem Lazio?
Nie, lubię po prosto ich i Atalante z Serie A i wolę ich niż Rome nie mówiąc o Juve.
Też warto dodać że życzę jak najlepiej Pedro
0
Oby Lazio w LM.
0
Po piękne zwycięstwo w ostatnim meczu!
0
@Vurt To Yamal gra na dwóch skrzydłach na raz?
7
Dowalony cosplay.
To gościowi wyszło pięknie.
14
@michal26 pisowcy powinni dziękować na kolanach że Mentzen skupił się na Trzaskowskim w tej kampanii.
I ma rację,powinni grzać Trzaskowskiego który gadał całkowite sprzeczne rzeczy z prawicowymi poglądami a zajęli się Sławkiem.
Co do Sławka bardzo dobrze wybrnął co by nie mówić niełatwej sytuacji i nawet zasegurował do którego kandydata mu bliżej
0
@BillyButcher Właśnie wystawiłeś świadectwo swojej inteligencji.
Jeśli nie zalapales tego że to nie było na serio przykro mi, nawet dodałem xD na końcu co było rodzajem podpowiedzią i mimo tego nie dałeś rady,przykre.
0
@Szlag Właśnie siedzę na ławce w słoneczku i czekam na kogoś
3
Jednak Menzten to pisowiec i stoi za Nawrockim
https://x.com/KoneserUnii/status/1926588301760217276
5
Braunistom chyba trzeba przypomnieć że dopiero co Braun mówił o rozmowach z Putinem albo i tym że Senyszyn czyli stara komunistka jak go po prosiła go raz o zapisanie jej do jakiejś tam debaty to robił to już cały czas.
5
Co tu się wydarzyło xD
1
@Kgorecki2500 @Jakchcesz
Myślę że Bosak został postawiony w niekorzystnej sytuacji.
Siedział i krytykował Trzaskowskiego, miał do tego pełne prawo i podstawy by obnażać kłamstwa Rafała a Menzten ładował browara z nim.
Menzten tego do końca nie przemyślał moim zdaniem, trochę zostawił Bosaka na bosaka.
0
@Johnson żodyn.
Robią teatr na komisjach i sami przyznają że nie chodzi o dojście do prawdy
3
@Jakchcesz
Nie napisałem "To Tusk wszystko!!!"
Tylko "To samo zrobił Tusk"
Nie czujesz różnicy?
Nie wiem gdzie tu nienawiść, stwierdziłem fakt.
To kolega wyżej oskarżył jedną stronę o to a winne są dwie.
0
@arasz1819 Procentowo tak ale różnica głosów to tylko 200k.
Przy wyniku Brauna to Mentzen zrobił lepszy wynik niż Kukiz
7
@MadafakinGuy To samo zrobił Tusk i platforma.
Jeszcze niedawno peowcy jechali po Sławku bo się z Dudą spotkał.