Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@kamiVeB Jakie to smutne że taki gość będzie najprawdopodobniej prezydentem.
5
Polska znalazła się w takim miejscu gdzie wyborcy Nawrockiego i Trzaskowskiego z pierwszej tury nie piszą o tym jak dobry jest ich kandydat i w czym jest lepszy.
Piszą jedynie jak tragiczny jest jego przeciwnik i skupiają się tylko na tym.
To pokazuje że Polska przegrała i to sromotnie i niezależnie kto finalnie wygra będziemy mieć żałosnego prezydenta.
18
Zorro xd
https://x.com/KoneserUnii/status/1925600537287799106
0
@joloskyy Takim tokiem rozumowania to dzięki 800+ rodzi się 250 tysięcy dzieci rocznie.
0
@Aragorn33 Nie przekonał mnie kilku miesięczną kampanię to jak by mnie miał przekonać jedną rozmową?
1
@Messibestplayerintheworld Za chwilę powie że Messi,Nico, Alvarez w Barcelonie będą.
Cóż szkodzi obiecać
0
@SelloutCrowd A słyszałeś o czymś takim jak niezależność energetyczna albo bezpieczeństwo energetyczne?
powtórzę jeszcze raz, bez elektrowni atomowej w Polsce MUSIMY palić polski węgiel czy nam się to podoba czy nie dla naszego bezpieczeństwa.
Dlatego nakładanie na siebie dodatkowych opłat w imię śmieżnej ekologii to debilizm
4
@Encore Nie jakiś a permanentny.
1
@mrboom Serio nie kumasz że jaja se robie?
1
@Encore Tak w kisielu po marszu LGBT
3
W sobotę to pęknie ponad pół miliona widzów jak nic.
0
@Encore Czyli to PIS wymyślił tą rozmowę?
Szachy 10d
2
Gra na czas xD
Piękne
8
Mentzena kiedyś nie chcieli zapraszać i go zamilczali.
Dziś sam się zaprasza.
9
Hahahahahah
Przecież rada już zdecydowała jednoosobowo w osobie Szymona Hołowni potulnie chwilę po ogłoszeniu exit poll
0
@joloskyy Co?
Przykład
Jeśli ciąż z Invitro bez programu było 10k a po wprowadzeniu programu 13k to dzięki programowi mamy 3k ciąż a nie 13k.
Dlatego pytam się o dodatkowe ciążę by obliczyć opłacalność tego programu.
0
@Toretto Całkowicie się mylisz.
Prawdopodobnie pomyliłeś statystykę donoszenia ciąży z statystyką zajścia w ciąże.
35% Było zeszłym roku.
Z czym ja dyskutuje?
Z opłacalnością tego programu.
Czemu mała dzietność jest problemem?
Bo za chwilę będziemy mieć gigantyczny problem w systemie emerytalnym.
Przeciętny człowiek wpłaca przez całe życie średnio 400 tysięcy składek na emeryturę.
Jeśli podzielimy wydane pieniądze na program przez ilość urodzeń wyjdzie nam ile wydamy na jedno dziecko i mamy obraz czy ten program jest sukcesem czy porażka.
Jeśli to byłoby poniżej 2k urodzeń a może tak być to będzie porażka i należy zrezygnować z programu.
Jeśli będzie znacznie powyżej 2.5k to będzie naprawdę sukcesu.
Jeśli 2k-2.5k to można będzie mówić że program nie szkodzi.
Ogłaszanie teraz tego sukcesem jest absurdem i można będzie ocenić ten program pod koniec roku.
Nadal czekam na źródło tych 5-6k.
0
@Toretto Po proszę o źródło tych 5-6k
Sprawdziłem dokładnie i skuteczność Invitro to 30-40%
Jak przyjmiemy twoje dane to wychodzi że dodatkowych urodzeń jest około 2.5k.
W Polsce np 2024 roku urodziło się 250k dzieci.
Czyli kropla w morzu nawet jeśli podwoimy je bo często ciążę z Invitro są bliźniacze.
0
@Azazel_Pazuzu Ile było ciąż z Invitro bez programu w poprzednich latach?
To jest manipulacja że dzięki programowi uzyskano 13k ciąż.
1
Dwie kwestie które manipulują przekazem
Ile jest ciąż dodatkowych?
Pary korzystaly z invitro jak programu nie było,to chyba jasne dla każdego.
Podawanie że dzięki programowi jest 13k ciąż jest manipulacją bo część par tak czy siak bez programu by się na to zdecydowało.
Druga kwestia
Ile % tych ciąż zostanie donoszonych?
Do tej pory było to poniżej 50%
0
@Toretto Nie,to niemożliwe że będziemy specjalnie traktowani bo przyjęliśmy Ukraińców.
Unia już zawarła oficjalne stanowisko w tej sprawie.
0
@Jakchcesz Oczywiście że to nie jest w 100% potwierdzone.
Jednak ten profil niejednokrotnie pierwszy przedstawiał informacje które się po prostu sprawdzają.
0
Komentarz usunięty
0
@AlwaysBlaugranaTak przypadkowy news.
Wmawiaj sobie.
12
KO okazuje wdzięczność za głosy przestępców i zniesie im opłaty za posiadaniem sprzętu elektronicznego
Ludzie w szpitalach muszą płacić dodatkowo za oglądanie TV a tu takie coś.
Skandal i patologia
0
Amorim
Nie udało się tym razem ale w przyszłym sezonie wygramy lige i puchar ligi, cóż szkodzi obiecać.
0
Dobre że Kane wygrał ligę bo by się mocno popłakał i załamał widząc że Totki podnoszą puchar
1
@GeneralXavi Albo Szczerba wyzywający wyborców Sławka od prorosyjskich i antysemickich dzień po wyborach xd
Ja zawsze wiedziałem że on nigdy nie był najostrzejszą kredką w piórniku ale przebił sam sobie.
Po prostu debil.
0
@michal26 Ja też się walnąłem w grudniu tamtego roku.
Pisałem że Hołownia maksymalnie 2-3%
Zaskoczył xD
0
@Beztroskii 1. To jest kłamstwo, kreatywna księgowość po prostu.
2.
Chciałbym uzyskać dane ile jest więcej ciąż z invitro w porównaniu do poprzednich lat
Bo pisanie że dzięki programowi jest 13k ciąż to po prostu manipulacja.