Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Konradowskyy A kto wymyślił NS2 i go realizował?
Kto nie chciał wysyłać sprzętu na początku wojny?
Kto nie chciał nakładać sankcji na Rosje?
Gdzie byłeś przez ostatnie kilkanaście lat jak Niemcy świetnie dogadywali się z Ruskimi i kręcili ogromne biznesy nawet po aneksji Krymu?
Niemcy pierwsze są do resetu z Rosją i tylko czekają by nadal z nimi handlować oficjalnie bo nie oficjalnie pewnie to się dzieje cały czas
2
@ProMILs Gdzie podpisać?
Lewy na ławkę się z takimi zarobkami nie nadaje a też nie wyobrażam sobie jego w podstawowym składzie.
26
@Kgorecki2500 To będzie ciągło się latami i dobrze.
Jeden z gwoździ do trumny Rafałka w tej kampanii.
0
@Gaucho Nie wyobrażam sobie znowu granie Martinem w najważniejszych meczach jak Balde złapie uraz.
To był nasz najsłabszy punkt.
0
@Messibestplayerintheworld Dobry ale za max 40 mln jako uzupełnienie składu.
Mamy poważniejsze braki niż skrzydło.
0
@Konradowskyy Wymieniłeś rzeczy do których każda partia w Niemczech dąży.
Nie od dziś wiadomo że Niemcy są prorosyjskie. Wytykanie takich rzeczy tylko AFD jest po prostu śmieszne.
0
@pluszek Idealne podsumowanie.
Tylko to nam pozostanie jak Rafałek wygra.
0
@AlphaNumeric Nie bo mi się nie chcę.
2
Diaz to dla mnie żart, jeszcze tyle kasy trzeba wyłożyć.
To już wole olać lewe skrzydło i skupić się na 9, bramkarzu i lewej obronie.
4
@Pedri16Future Ilość odklejonych stwierdzeń w tym filmie przekracza 1 na 10s. To sporo
0
@BORO_12 @Kubsoleon
Myślę że jakieś 20-30mln można byłoby dać.
0
@ShawnC No dlatego to ostatni gwizdek dla niego
2-3 lata moim zdaniem pociągnię na wysokim poziomie.
24
Rozbawiło troszkę
2
Chcielibyście Sona do nas na lewą stronę?
Czy uważacie że jest możliwe wyciągnięcie go z tamtąd czy on już do końca kariery zostanie w totkach.
Jest w takim wieku że to ostatni gwizdek dla niego by coś osiągnąć.
1
@Lionel_Messi10 Tyle ile będzie trzeba.
Nawet sprzedam komputer by mieć to gta
15
Oni się sami gubią we własnych kłamstwach, czyli nic nowego.
21
Tusk to jednak ma poczucie humoru.
12
@michal26 Opinia 24 jest opłacana regularnie ogromnymi kwotami przez platformę obywatelską.
Tyle tylko chciałem powiedzieć.
0
@Comentateiro Nie zamierzam marnować czasu by cofać La Ramble o ponad dzień by szukać nicków bo na ten moment nie pamiętam ich
Jednego masz już wklejonego powyżej a jak ci nie wystarczy to wystarczy wejść na Twittera tam jest od groma takich ludzi.
0
@Safrani Oczywiście to jest skierowane tylko do tych przypadków które to głoszą takie wysrywy.
Niestety jest to duża część osób.
0
@Bobo25 No nie wiadomo.
Moim zdaniem to po prostu widać po tych psach.
To są duże i bardzo silne psy a tu widać że są padnięte i ledwo idą
1
@Stinger_ Moi rodzice byli na komunii w niedzielę i powiedzieli że jeden z moich kuzynów w pierwszej turze zagłosował na Mentzena a w drugiej zagłosuje ewentualnie na Trzaskowskiego.
Jak widać ciekawy przypadek.
21
Czemu teraz lewo centryczna strona obarcza odpowiedzialnością i robią wyrzuty Mentznenowi i jego wyborcom?
Nie od dziś wyzywają i pokazują pogardę dla prawicowych poglądów a teraz mają pretensje że nie zagłosują na Trzaskowskiego, normalnie hit.
Niektórzy nawet jak pokazała się możliwa mijanka Batyra i Sławka w sondażach to pisali że nie pójdą głosować na Trzaskowskiego tylko na Nawrockiego byle by Mentzen się nie dostał.
To WASZA WINA że tak beznadziejny kandydat jak Rafałek dostał się do drugiej tury i to odpowiedzialność tylko i wyłącznie wyborców POPISU.
2
@clyde Dla mnie to jest przerażające że nikt wcześniej nie zareagował,to trwało aż 2 godziny
1
@Aragorn33 Jaka próba?
Przecież to jest marketingowa porażka i chłop się sam dobija takim gadaniem.
Po pierwsze skłamał bo dzień wcześniej mówił co innego po drugie przerzucanie swoich wyborców dwie minuty po wynikach bez jakich warunków to samobójstwo.
Mógł zachować się z klasą i zachować się jak Zandberg czy Menzten a tak to politycznie straci.
Potwierdził że jest jedynie trzecią nogą Tuska.
1
@Konradowskyy Połowa z tego co napisałeś to bzdura a druga połowa to też bzdura.
0
@Kengo To jeszcze nic, częściej widzę reklamy Nike z pseudo modelkami plus size niż z normalnymi
Tu wydaje się że baba jest po prostu w ciąży co moim zdaniem jest normalne
2
@draxidox Miałem nie iść na drugą turę ale jednak zagłosuje na Batyra.
Przekonał mnie tym.
3
Co za bydle.
To samo zrobić z nim i wrzucić co najmniej trzeci bieg.
Odizolować na stałe od społeczeństwa bo badania jasno pokazują że ci co kończyli na ludziach zaczynali od zwierząt
2
@michal26 Jak dla mnie to kolejne potwierdzenie że on został wymyślony przez Tuska by zdobyć głosy znudzonych platformą obywatelską albo mają na niego jakieś haki i jest posłuszny jak baranek.