Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@jacobFCB Stare ale zawsze śmieszy
0
@D10SLEO To za te 3 sztuki tak?
xD
1
Użytkownicy i @tbas to mieliśmy ten zbiorowy orgazm czy jednak brakło tej LM?
Maj 2021
https://ibb.co/zVYW9BTm
0
@Senstin Bo to grają zwycięzcy euro i Copa America.
Argentyna znowu wygrała a Hiszpania wygrała Euro
0
@Comentateiro Do tych rzeczy też mi bliżej:)
4
Ale nudy na tej La Rambli.
Ta cisza wyborcza mnie wykończy, niech się już kończy jak najszybciej.
0
@Comentateiro Mam bliżej do demokracji niż partia na którą głosujesz.
Jak wystartuje kiedyś to zagłosujesz na mnie?
1
Kilka lat temu jak były wybory ,chyba do europarlamentu 2019 napisałem komentarz agitujący dokładnie 23:59 i dostałem bana na 48h także uważajcie.
2
@Jakchcesz I koniecznie cyrylicą
0
@FcPortoFan1999 Słaba wymówka
Idź Pan w przerwie!
0
@arasz1819
Wirus sam zmierza by zagłosować !
0
@FCB_dimiC Tylko na polską partie przyjaciół piwa!
18
Proszę państwa idźcie na wybory.
Nigdy nie dopasujecie się 1:1 z poglądami więc wybierzcie tego najbliżej wam.
Macie aż 13 kandydatów do wybory i naprawdę każdy jest inny.
A jak naprawdę nie chcecie to oddajcie głos nieważny.
Myślę że ważne jest też to by pokazać w wyborach to czego Polacy oczekują i w jakim kierunku chcą by Polska zmierzała.
2
No to jeszcze ocena kampanii danych kandydatów(debaty,spotkania z wyborcami, ilość banerów,media społecznościowe)
Mentzen 8/10
Zandberg 8/10
Biejat 6/10
Hołownia 5/10
Senyszyn 5/10
Braun 5/10
Nawrocki 4/10
Trzaskowski 3/10
Jakubiak 2/10
Woch 2/10
Bartoszewicz 2/10
Stanowski 2/10
Maciak 0/10
0
@michal26 Nie gdy jest się kandydatem PiSu.
0
@Kgorecki2500 Ja uważam że Maciak będzie wyżej bo Wocha przypuszczalny elektorat zagłosuje prędzej na Jakubiaka, Nawrockiego czy Menztnena.
Maciak ma przewagę bo on zgarnie wszystkich odklejencow o zamiłowaniu do Rosji
0
@Criss18Barca Uważam że na kandydata PiSu to słaby wynik ale tak byłby faworytem drugiej tury.
4
Moje typy na niedzielę i ocena wyniku.
Trzaskowski 30.3% porażka
Nawrocki 29.8% porażka
Mentzen 16.3% sukces
Zandberg 5.7% sukces
Braun 4.9% sukces
Hołownia 4.1% ogromna porażka
Biejat 3.8% średnio
Jakubiak 1.9% średnio
Stanowski 1.7% xD
Senyszyn 1% sukces
Bartoszewicz 0.2% porażka
Maciak 0.2% Putin będzie zły
Woch 0.1% średnio
5
@MesQueUnClub96 Ale Trzaskowskiego to sobie wyobrażasz xD
Człowieka który miał żałosną kampanię, nawet Nawrocki miał lepszą.
1
@gumaz Wanna.
Można się zrelaksować i odpocząć w ciepłej wodzie.
Luksus
2
@Eto'o9 R10 Myślę że za dużo czasu minęło i ciężko podyskutować i ocenić szczegółowo faktycznie jak było.
Jak masz zamiar coś takiego robić w przyszłym sezonie to najlepiej na bieżąco po każdym miesiącu.
15
Hahaha
Jak nie czerwona.
Uderzenie z premedytacją z dużą siłą i zaciśniętą piescia gdy piłka była już praktycznie po za boiskiem
5
@Kgorecki2500 Zgodziłbym się na takie wyniki nawet jakby zamienić Zandberga z Mentzenem.
Byle nie POPIS
Jeszcze nie teraz ale w końcu duopol się skończy.
4
Braun zawsze przygotowany na niszczenie euro kołchozu xD
Nawet nożyce do blachy nosi przy sobie na takie okazje.
https://x.com/K_Osieglewski/status/1923141634000064604
10
@jacobFCB Przypominam że ona bierze za to pieniądze.
Tam chyba ponad 10k wynagrodzenia było.
A i nie można zapominać że według rządu to jest NeoKRS.
4
Ale przecież platforma nie wiedziała xD
Polecam całą nitkę
https://x.com/RPolityczne/status/1923289969423941753
9
Po prostu to jest żart
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
18
Oby Espanyol poleciał na ryj do drugiej ligi.
Jest na to szansa i oby tak się stało.
3
FC Barcelona mistrzem Hiszpanii
A Real Madryt nie hehe