0

@jacobFCB Stare ale zawsze śmieszy

0

@D10SLEO To za te 3 sztuki tak?
xD

1

Użytkownicy i @tbas to mieliśmy ten zbiorowy orgazm czy jednak brakło tej LM?

Maj 2021
https://ibb.co/zVYW9BTm

0

@Senstin Bo to grają zwycięzcy euro i Copa America.
Argentyna znowu wygrała a Hiszpania wygrała Euro

0

@Comentateiro Do tych rzeczy też mi bliżej:)

4

Ale nudy na tej La Rambli.
Ta cisza wyborcza mnie wykończy, niech się już kończy jak najszybciej.

0

@Comentateiro Mam bliżej do demokracji niż partia na którą głosujesz.
Jak wystartuje kiedyś to zagłosujesz na mnie?

1

Kilka lat temu jak były wybory ,chyba do europarlamentu 2019 napisałem komentarz agitujący dokładnie 23:59 i dostałem bana na 48h także uważajcie.

2

@Jakchcesz I koniecznie cyrylicą

0

@FcPortoFan1999 Słaba wymówka
Idź Pan w przerwie!


0

@arasz1819
Wirus sam zmierza by zagłosować !

0

@FCB_dimiC Tylko na polską partie przyjaciół piwa!

18

Proszę państwa idźcie na wybory.
Nigdy nie dopasujecie się 1:1 z poglądami więc wybierzcie tego najbliżej wam.
Macie aż 13 kandydatów do wybory i naprawdę każdy jest inny.
A jak naprawdę nie chcecie to oddajcie głos nieważny.
Myślę że ważne jest też to by pokazać w wyborach to czego Polacy oczekują i w jakim kierunku chcą by Polska zmierzała.


2

No to jeszcze ocena kampanii danych kandydatów(debaty,spotkania z wyborcami, ilość banerów,media społecznościowe)
Mentzen 8/10
Zandberg 8/10
Biejat 6/10
Hołownia 5/10
Senyszyn 5/10
Braun 5/10
Nawrocki 4/10
Trzaskowski 3/10
Jakubiak 2/10
Woch 2/10
Bartoszewicz 2/10
Stanowski 2/10
Maciak 0/10


0

@michal26 Nie gdy jest się kandydatem PiSu.

0

@Kgorecki2500 Ja uważam że Maciak będzie wyżej bo Wocha przypuszczalny elektorat zagłosuje prędzej na Jakubiaka, Nawrockiego czy Menztnena.
Maciak ma przewagę bo on zgarnie wszystkich odklejencow o zamiłowaniu do Rosji

0

@Criss18Barca Uważam że na kandydata PiSu to słaby wynik ale tak byłby faworytem drugiej tury.

4

Moje typy na niedzielę i ocena wyniku.

Trzaskowski 30.3% porażka
Nawrocki 29.8% porażka
Mentzen 16.3% sukces
Zandberg 5.7% sukces
Braun 4.9% sukces
Hołownia 4.1% ogromna porażka
Biejat 3.8% średnio
Jakubiak 1.9% średnio
Stanowski 1.7% xD
Senyszyn 1% sukces
Bartoszewicz 0.2% porażka
Maciak 0.2% Putin będzie zły
Woch 0.1% średnio

5

@MesQueUnClub96 Ale Trzaskowskiego to sobie wyobrażasz xD
Człowieka który miał żałosną kampanię, nawet Nawrocki miał lepszą.

1

@gumaz Wanna.
Można się zrelaksować i odpocząć w ciepłej wodzie.
Luksus

2

@Eto'o9 R10 Myślę że za dużo czasu minęło i ciężko podyskutować i ocenić szczegółowo faktycznie jak było.

Jak masz zamiar coś takiego robić w przyszłym sezonie to najlepiej na bieżąco po każdym miesiącu.


15

Hahaha
Jak nie czerwona.
Uderzenie z premedytacją z dużą siłą i zaciśniętą piescia gdy piłka była już praktycznie po za boiskiem

5

@Kgorecki2500 Zgodziłbym się na takie wyniki nawet jakby zamienić Zandberga z Mentzenem.
Byle nie POPIS

Jeszcze nie teraz ale w końcu duopol się skończy.



4

Braun zawsze przygotowany na niszczenie euro kołchozu xD
Nawet nożyce do blachy nosi przy sobie na takie okazje.
https://x.com/K_Osieglewski/status/1923141634000064604

10

@jacobFCB Przypominam że ona bierze za to pieniądze.
Tam chyba ponad 10k wynagrodzenia było.
A i nie można zapominać że według rządu to jest NeoKRS.

4

Ale przecież platforma nie wiedziała xD
Polecam całą nitkę
https://x.com/RPolityczne/status/1923289969423941753

9

Po prostu to jest żart


0

Komentarz usunięty przez użytkownika

18

Oby Espanyol poleciał na ryj do drugiej ligi.
Jest na to szansa i oby tak się stało.

3

FC Barcelona mistrzem Hiszpanii
A Real Madryt nie hehe

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?