1

@Inmate Ktoś tu ma problem z rozumieniem podstawowych słów

0

Komentarz usunięty

8

CEŁA
hahahahaha

52

Głosujcie na Zandberga , Biejat, Menztnena, Wocha,Jakubiaka czy nawet Holownie
Ale na litość boską nie głosujcie na Nawrockiego czy Trzaskowskiego.
Ta debata pokazuję ostatnie 20 lat.
Czyli wojnę POPISu.
Jedni i drudzy polaryzują społeczeństwo i niszczą ten kraj.
Oskarżają się o złodziejstwo nawzajem i niestety oboje mają rację.

2

@Commando @Bocheno1 myśli że @Luciano99 odbiera mu z wypłaty i płaci za niego.

12

Biejat słabe pytanie i słaba riposta.
Wystawiła do pustej Menztnenowi

3

Ja nie jestem posłem xD
Haha żałosny typ

3

@michal26 To oczywiste do miał w głowie.
Instalacja pacynki w domu prezydenckim a nie np Sikorskiego który mógłby mieć własne zdanie

0

@Kgorecki2500 Notatki to nie gadżety.

1

@Comentateiro logiczne.
nie będzie ludzi nie będzie chorób

3

@tbas Ma rację.
Problem kulturowy.
500+ coś dało chociaż trochę?

2

Maciak w końcu.
Już myślałem że nie powie nic o Putinie

2

@Gosciuu To się cofnij gdzie chcesz w historii.
Dzietność była większa bez aborcji czy mieszkań dla każdego.

3

@AlphaNumeric Jest to absurd ogromny.
Aborcja na życzenie była w powojennej Polsce?
Nie a dzietność była znakomita


1

@michaleu Czemu od razu wyznawców
Ja sam uznaje go za pajaca i hipokrytę ale jego działalność w tych wyborach to ogromny plus.

8

Stano gotuj ją dalej.

0

@AlphaNumeric Gdzie powiedział że to wina kobiet? xD

10

Schnepf jeszcze się jąka po tym KO
Hahahahabbaha

0

@BorzyKrzys Ja mieszkam w wieżowcu z wielkiej płyty z lat pięćdziesiątych i jest git.
Oczywiście jest kilka problemów technologicznych ale bez problemu idzie się przyzwyczaić jak np kiepska wentylacja w łazienkach.
Wstępnie zakładano że te wieżowce będą do rozbiórki po 30 latach a wyjdzie na to że przeżyją jeszcze te patodeweleporki.

1

@FcPortoFan1999 A co? Hernandez Hernandez na wylocie?

0

Prezydent Zabrza Rupniewska (bezpartyjna z poparciem od KO)najprawdopodobniej odwołana w referendum odwoławczym.


0

@Pedri16Future Takie że ludzie zazwyczaj pamiętają to co na końcu i kandydat ma więcej czasu na przygotowanie odpowiedzi.

0

Jutro debata w TVP!
Kolejność wypowiedzi.
Trzaskowski miał 0.39% szans na to że w 3 rundach będzie mówił ostatni.


2

7

Hernandez Hernandez dziś:


8

Pamiętacie u nas Vermaelena ?
Szklany ale jak grał to topka światowa.
Niestety Christensen to taki sam okaz.
Gra genialnie ale niestety te urazy...

1

@PatrychoO To żeś do pieca dojebal ładnie
Złoto

6

Dobra wiadomość!
Odpady ludzkie zatrzymane.


2

Jak dowieziemy ligę to powinniśmy dostać dwa puchary
Za wygranie ligi
Za wygranie z żołnierzami madryckimi w żółtych koszulkach.
Cały sezon okradali nas.

0

Campeones!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?