0

Jakby każdy zachował się tak jak Nawrocki to każdy by miał mieszkanie.

Złoty pomysł na problem z mieszkaniami.
Osób starszych jest więcej niż młodych.
Młodzi odbierają starszym i mają mieszkanie i robią dzieci.
Problem z demografią rozwiązany.

1

@Ilka No właśnie wygląda jakby dzisiaj nie wziął i ma zjazd delikatny

0

@michal26 Bartoszewicz ma nie od dziś takie zapędy.
W covidzie to chciałby najlepiej wszystkich zaspawać metodą chińską

7

Jakubiak xd
Ładnie ustawił dziennikarzyne do pionu

3

Myślałem że Rafałek się obrazi i ucieknie jak ostatnio

0

@Comentateiro Hahahahahahahahaha
Daj już spokój Panie "Demokrato"

8

Senyszyn jest bardziej żywiołowa od Rafałka dzisiaj.
Przypominam że Joanna ma 76 lat

4

Bajki o Ukrainie w NATO czy UE to jakaś abstrakcja.
Po pierwsze jest to niemożliwe na tą chwilę i na tą chwilę byłoby to szkodliwe dla Polski.

4

Nie dość że ruski to jeszcze chiński agent xD

1

@Comentateiro Demokraci xD
Hahahahahahahahahahahahahaahgaab

1

@Comentateiro A co powiesz o lajkowaniu nawzajem waszej sekty?
To że jest was mniej nie oznacza że nie dzieje się to tak samo

1

@Inmate Ktoś tu ma problem z rozumieniem podstawowych słów

0

Komentarz usunięty

8

CEŁA
hahahahaha

52

Głosujcie na Zandberga , Biejat, Menztnena, Wocha,Jakubiaka czy nawet Holownie
Ale na litość boską nie głosujcie na Nawrockiego czy Trzaskowskiego.
Ta debata pokazuję ostatnie 20 lat.
Czyli wojnę POPISu.
Jedni i drudzy polaryzują społeczeństwo i niszczą ten kraj.
Oskarżają się o złodziejstwo nawzajem i niestety oboje mają rację.

2

@Commando @Bocheno1 myśli że @Luciano99 odbiera mu z wypłaty i płaci za niego.

12

Biejat słabe pytanie i słaba riposta.
Wystawiła do pustej Menztnenowi

3

Ja nie jestem posłem xD
Haha żałosny typ

3

@michal26 To oczywiste do miał w głowie.
Instalacja pacynki w domu prezydenckim a nie np Sikorskiego który mógłby mieć własne zdanie

0

@Kgorecki2500 Notatki to nie gadżety.

1

@Comentateiro logiczne.
nie będzie ludzi nie będzie chorób

3

@tbas Ma rację.
Problem kulturowy.
500+ coś dało chociaż trochę?

2

Maciak w końcu.
Już myślałem że nie powie nic o Putinie

2

@Gosciuu To się cofnij gdzie chcesz w historii.
Dzietność była większa bez aborcji czy mieszkań dla każdego.

3

@AlphaNumeric Jest to absurd ogromny.
Aborcja na życzenie była w powojennej Polsce?
Nie a dzietność była znakomita


1

@michaleu Czemu od razu wyznawców
Ja sam uznaje go za pajaca i hipokrytę ale jego działalność w tych wyborach to ogromny plus.

8

Stano gotuj ją dalej.

0

@AlphaNumeric Gdzie powiedział że to wina kobiet? xD

10

Schnepf jeszcze się jąka po tym KO
Hahahahabbaha

0

@BorzyKrzys Ja mieszkam w wieżowcu z wielkiej płyty z lat pięćdziesiątych i jest git.
Oczywiście jest kilka problemów technologicznych ale bez problemu idzie się przyzwyczaić jak np kiepska wentylacja w łazienkach.
Wstępnie zakładano że te wieżowce będą do rozbiórki po 30 latach a wyjdzie na to że przeżyją jeszcze te patodeweleporki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?