Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jakby każdy zachował się tak jak Nawrocki to każdy by miał mieszkanie.
Złoty pomysł na problem z mieszkaniami.
Osób starszych jest więcej niż młodych.
Młodzi odbierają starszym i mają mieszkanie i robią dzieci.
Problem z demografią rozwiązany.
1
@Ilka No właśnie wygląda jakby dzisiaj nie wziął i ma zjazd delikatny
0
@michal26 Bartoszewicz ma nie od dziś takie zapędy.
W covidzie to chciałby najlepiej wszystkich zaspawać metodą chińską
7
Jakubiak xd
Ładnie ustawił dziennikarzyne do pionu
3
Myślałem że Rafałek się obrazi i ucieknie jak ostatnio
0
@Comentateiro Hahahahahahahahaha
Daj już spokój Panie "Demokrato"
8
Senyszyn jest bardziej żywiołowa od Rafałka dzisiaj.
Przypominam że Joanna ma 76 lat
4
Bajki o Ukrainie w NATO czy UE to jakaś abstrakcja.
Po pierwsze jest to niemożliwe na tą chwilę i na tą chwilę byłoby to szkodliwe dla Polski.
4
Nie dość że ruski to jeszcze chiński agent xD
1
@Comentateiro Demokraci xD
Hahahahahahahahahahahahahaahgaab
1
@Comentateiro A co powiesz o lajkowaniu nawzajem waszej sekty?
To że jest was mniej nie oznacza że nie dzieje się to tak samo
1
@Inmate Ktoś tu ma problem z rozumieniem podstawowych słów
0
Komentarz usunięty
8
CEŁA
hahahahaha
52
Głosujcie na Zandberga , Biejat, Menztnena, Wocha,Jakubiaka czy nawet Holownie
Ale na litość boską nie głosujcie na Nawrockiego czy Trzaskowskiego.
Ta debata pokazuję ostatnie 20 lat.
Czyli wojnę POPISu.
Jedni i drudzy polaryzują społeczeństwo i niszczą ten kraj.
Oskarżają się o złodziejstwo nawzajem i niestety oboje mają rację.
2
@Commando @Bocheno1 myśli że @Luciano99 odbiera mu z wypłaty i płaci za niego.
12
Biejat słabe pytanie i słaba riposta.
Wystawiła do pustej Menztnenowi
3
Ja nie jestem posłem xD
Haha żałosny typ
3
@michal26 To oczywiste do miał w głowie.
Instalacja pacynki w domu prezydenckim a nie np Sikorskiego który mógłby mieć własne zdanie
0
@Kgorecki2500 Notatki to nie gadżety.
1
@Comentateiro logiczne.
nie będzie ludzi nie będzie chorób
3
@tbas Ma rację.
Problem kulturowy.
500+ coś dało chociaż trochę?
2
Maciak w końcu.
Już myślałem że nie powie nic o Putinie
2
@Gosciuu To się cofnij gdzie chcesz w historii.
Dzietność była większa bez aborcji czy mieszkań dla każdego.
3
@AlphaNumeric Jest to absurd ogromny.
Aborcja na życzenie była w powojennej Polsce?
Nie a dzietność była znakomita
1
@michaleu Czemu od razu wyznawców
Ja sam uznaje go za pajaca i hipokrytę ale jego działalność w tych wyborach to ogromny plus.
8
Stano gotuj ją dalej.
0
@AlphaNumeric Gdzie powiedział że to wina kobiet? xD
10
Schnepf jeszcze się jąka po tym KO
Hahahahabbaha
0
@BorzyKrzys Ja mieszkam w wieżowcu z wielkiej płyty z lat pięćdziesiątych i jest git.
Oczywiście jest kilka problemów technologicznych ale bez problemu idzie się przyzwyczaić jak np kiepska wentylacja w łazienkach.
Wstępnie zakładano że te wieżowce będą do rozbiórki po 30 latach a wyjdzie na to że przeżyją jeszcze te patodeweleporki.