Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@QQL5 Nie zarabia tyle to po pierwsze.
Po drugie Frenkie grał wczoraj dobrze.
Po trzecie o miesiące ma świetne
3
Nagle się obrońcy Martina znaleźli bo zanotował dwie asysty xD.
Ile bramek zostało straconych w tym dwumeczu po akcjach jego stroną?
Większość.
Mimo że uważam że był faulowany w przy golu przed dogrywką to on sam zachował się fatalnie.
Pierwsza połowa w jego wykonaniu to był kryminał. Kręcili nim jak nie chcieli,podania w aut, prawie złamał linie spalonego przy golu dla Interu który nie został uznany , cofał się tam wtedy jakby był nieprzytomny.
Każda jego wrzutka to było podanie do rywala.
W drugiej połowie było trochę lepiej ale nadal popełniał błędy a lewa strona to była autostrada dla Interu.
Kiedy ludzie przestaną oceniać mecz danego zawodnika patrząc jedynie na cyferki asyst i goli?
Dramat
5
@komin32 Hahaha
Nie wątpię w jego zaangażowanie ale no nie ma prawa taki gość grać w półfinale LM.
0
Tak Araujo zagrał tragicznie i trzeba myśleć nad jego sprzedażą.
Natomiast pisanie że to tylko JEGO WINA to wyższy poziom odklejki.
Bez niego na boisku też dostaliśmy dwie bramki po indywidualnych błędach Olmo i Cubarsiego.
Skuteczność też była dramat.
Yamal i jego milion strzałów już zaczyna denerwować.
Lewandowski do pustaka nie trafił.
Co do sedna to zawiniło wiele osób a nie tylko Urugwajczyk.
0
@ElKamil Już pisałem o Araujo tak samo jak o Raphinhii więc sam się nie zesraj
1
Martin dał dwie asysty i co?
Wrzuca kilkanaście razy w pole karne to wiadomo że ktoś się odnajdzie.
On zawsze wrzuca na pałę,to widać.
On jest beznadziejny i koniec kropka.
Już nie mówiąc o jego kryminale w obronie w pierwszej połowie.
0
@blakkudium Wąska kadra ale jak Raphinhia gra kupę od kilku miesięcy to Zamiast dać więcej minut np Viktorowi to kisił go na ławce a później daje go by ratował półfinał.
1
@DonCarletto A kogo może być w pokoju sędziego xD
0
@Encore Tu to chyba nikt nie miał pretensji.
Dobra decyzja sędziów
0
Ledwo się mecz skończył,jest późno a tu oprócz bycia ekspertem piłkarskim trzeba być ekspertem od wojny bo Indie zaatakował Pakistan.
Jutro jednocześnie trzeba być ekspertem od mieszkań Nawrockiego i konklawe.
Ciężkie to życie
0
@Encore Karny i brak faulu na Martinie
6
I gdzie są obrońcy Marciniaka?
Tak tu był broniony
Karny ewidentny bo były ewidentnie dwa kontakty jeden przed polem karnym drugi w polu karnym.
I był faul na Martinie
0
@PatrychoO Pusta bramka była?
0
Każdy o Araujo i słusznie
Ale Cubarsi też sprokurował karnego.
3
A powtórki możliwego faulu na Martinie nie pokazali xD
0
@PW27 De Jong jeden z lepszych u nas.
1
Sędzia pomógł Interowi
Dużo błędów np. Araujo
Raphinhia bezużyteczny poza jedną akcją.
Lewandowski miał pustą bramkę.
Yamal i jego skuteczność już jest irytująca.
Zmiany Flicka to żart.
Bardzo dużo się skumulowało na tą porażkę.
2
Flick też ma we łbie siano.
Nie dawał Victorowi czy Fortowi minut a teraz ich na półfinał ich wysłał xD
0
Sommer w transie
0
Jeszcze z 10 minut mamy.
Można i że trzy bramki strzelić
2
Już mnie ten Yamal irytuje.
Za dużo już próbuje od dłuższego czasu.
2
Ale tak Lewy jest niezbędny xD
6
To była setka
Jak on tą głowę przyłożył.
Dramat
0
Tam grad pasa? xD
0
Spokojnie mamy sporo czasu
1
Ja nadal chce zobaczyć powtórkę z bliska czy Martin nie został kopnięty.
0
Niech pokażą powtórkę z bliska
5
Moim zdaniem faul na Martinie
0
Szukają coś na siłę...m
0
Tak blisko!!!!!!!
Jeszcze troszkę i mamy to!