1

@QQL5 Nie zarabia tyle to po pierwsze.
Po drugie Frenkie grał wczoraj dobrze.
Po trzecie o miesiące ma świetne

3

Nagle się obrońcy Martina znaleźli bo zanotował dwie asysty xD.
Ile bramek zostało straconych w tym dwumeczu po akcjach jego stroną?
Większość.
Mimo że uważam że był faulowany w przy golu przed dogrywką to on sam zachował się fatalnie.
Pierwsza połowa w jego wykonaniu to był kryminał. Kręcili nim jak nie chcieli,podania w aut, prawie złamał linie spalonego przy golu dla Interu który nie został uznany , cofał się tam wtedy jakby był nieprzytomny.
Każda jego wrzutka to było podanie do rywala.
W drugiej połowie było trochę lepiej ale nadal popełniał błędy a lewa strona to była autostrada dla Interu.
Kiedy ludzie przestaną oceniać mecz danego zawodnika patrząc jedynie na cyferki asyst i goli?
Dramat

5

@komin32 Hahaha
Nie wątpię w jego zaangażowanie ale no nie ma prawa taki gość grać w półfinale LM.

0

Tak Araujo zagrał tragicznie i trzeba myśleć nad jego sprzedażą.
Natomiast pisanie że to tylko JEGO WINA to wyższy poziom odklejki.
Bez niego na boisku też dostaliśmy dwie bramki po indywidualnych błędach Olmo i Cubarsiego.
Skuteczność też była dramat.
Yamal i jego milion strzałów już zaczyna denerwować.
Lewandowski do pustaka nie trafił.

Co do sedna to zawiniło wiele osób a nie tylko Urugwajczyk.

0

@ElKamil Już pisałem o Araujo tak samo jak o Raphinhii więc sam się nie zesraj

1

Martin dał dwie asysty i co?
Wrzuca kilkanaście razy w pole karne to wiadomo że ktoś się odnajdzie.
On zawsze wrzuca na pałę,to widać.
On jest beznadziejny i koniec kropka.
Już nie mówiąc o jego kryminale w obronie w pierwszej połowie.

0

@blakkudium Wąska kadra ale jak Raphinhia gra kupę od kilku miesięcy to Zamiast dać więcej minut np Viktorowi to kisił go na ławce a później daje go by ratował półfinał.

1

@DonCarletto A kogo może być w pokoju sędziego xD

0

@Encore Tu to chyba nikt nie miał pretensji.
Dobra decyzja sędziów

0

Ledwo się mecz skończył,jest późno a tu oprócz bycia ekspertem piłkarskim trzeba być ekspertem od wojny bo Indie zaatakował Pakistan.
Jutro jednocześnie trzeba być ekspertem od mieszkań Nawrockiego i konklawe.
Ciężkie to życie

0

@Encore Karny i brak faulu na Martinie

6

I gdzie są obrońcy Marciniaka?
Tak tu był broniony
Karny ewidentny bo były ewidentnie dwa kontakty jeden przed polem karnym drugi w polu karnym.
I był faul na Martinie


0

@PatrychoO Pusta bramka była?

0

Każdy o Araujo i słusznie
Ale Cubarsi też sprokurował karnego.

3

A powtórki możliwego faulu na Martinie nie pokazali xD

0

@PW27 De Jong jeden z lepszych u nas.

1

Sędzia pomógł Interowi
Dużo błędów np. Araujo
Raphinhia bezużyteczny poza jedną akcją.
Lewandowski miał pustą bramkę.
Yamal i jego skuteczność już jest irytująca.
Zmiany Flicka to żart.
Bardzo dużo się skumulowało na tą porażkę.

2

Flick też ma we łbie siano.
Nie dawał Victorowi czy Fortowi minut a teraz ich na półfinał ich wysłał xD

0

Sommer w transie

0

Jeszcze z 10 minut mamy.
Można i że trzy bramki strzelić

2

Już mnie ten Yamal irytuje.
Za dużo już próbuje od dłuższego czasu.

2

Ale tak Lewy jest niezbędny xD

6

To była setka
Jak on tą głowę przyłożył.
Dramat

0

Tam grad pasa? xD

0

Spokojnie mamy sporo czasu

1

Ja nadal chce zobaczyć powtórkę z bliska czy Martin nie został kopnięty.

0

Niech pokażą powtórkę z bliska

5

Moim zdaniem faul na Martinie

0

Szukają coś na siłę...m

0

Tak blisko!!!!!!!
Jeszcze troszkę i mamy to!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?