2

Daj tego Fatiego za Raphinhie.
Przynajmniej będzie miał siłę biegać

1

Znowu pięknie Ferran zgrał do Fermina.
To nie pierwsze zagranie takie jego w tym meczu gdzieś zaczyna bardzo groźną akcję.
Ale tak z Lewym byłoby inaczej xD

2

Pisanie że z Lewym byłoby inaczej to jedno Wielkie xD
To fanatyzm patriotyczny a nie logika.

2

Ja bym wprowadził Fatiego.
Raphinhia jest bezużyteczny.
Albo za Ferrana po którym widać zmęczenia bo naprawdę dużo włożył wysiłku.

2

Raphinhia to jest totalnie bez formy.
Bezużyteczny w ofensywie

4

No nie wiemyl czy ściąganie Pedriego to dobry pomysł

0

@Gibbon_FCB Myślał że Var nie dojechał bo nie potrafili oczywistych rzeczy wychwycić

0

Drukarstwo roku

1

Teraz sprawdzają
Hahahahah
A wcześnie gdzie kurwa byli???
Na grzybach jprdl

0

Hahahahahahahaha
Zajebiście
Idealnie!!!!!

2

To jest Skandal

3

To jest karny na Torresie!!!
Podcięty!!!!

0

@Technik Przecież widział to doskonałe bo miał go przed sobą

1

Martin dobrze w defensywie.
Mogło być znacznie gorzej

2

Pięknie to zrobił.
Przyjęcie TOP
Spokój TOP

0

Rudiger jak żałośnie

0

Ferran Torres!!!!!
Co za gol!!!!!!!!!
Piękna asysta!!!

0

Flick obsrany jak cholera,aż się spocił

0

To nie najlepiej.
Nic głowa do góry i walczymy.
Strzela gość którego nie powinno być na boisku żenada

1

Wojtek się nie popisał ustawieniem piłkarzy

0

@Technik No nie bo był drugi zawodnik Barcy.

1

Raphinhia to dziś jest drugi najsłabszy po Martinie.

0

@masa11 To Olmo podawał

0

@kanver_ To Olmo był.
Ferran świetnie akcję zaczął

0

Świetnie Ferran utrzymał się i zaczął akcje

1

Ale tragicznie to zagrali.
Powinnien grać do Yamala bo miałby na lewej nodze.

7

Ancelotti xD
Ćpun mentosowy

0

@ShawnC Czasami tak.

0

@barcanawieki Ja bym nie dał.
I

8

Archivo : Powinno być czerwo!!!!


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?