Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Daj tego Fatiego za Raphinhie.
Przynajmniej będzie miał siłę biegać
1
Znowu pięknie Ferran zgrał do Fermina.
To nie pierwsze zagranie takie jego w tym meczu gdzieś zaczyna bardzo groźną akcję.
Ale tak z Lewym byłoby inaczej xD
2
Pisanie że z Lewym byłoby inaczej to jedno Wielkie xD
To fanatyzm patriotyczny a nie logika.
2
Ja bym wprowadził Fatiego.
Raphinhia jest bezużyteczny.
Albo za Ferrana po którym widać zmęczenia bo naprawdę dużo włożył wysiłku.
2
Raphinhia to jest totalnie bez formy.
Bezużyteczny w ofensywie
4
No nie wiemyl czy ściąganie Pedriego to dobry pomysł
0
@Gibbon_FCB Myślał że Var nie dojechał bo nie potrafili oczywistych rzeczy wychwycić
0
Drukarstwo roku
1
Teraz sprawdzają
Hahahahah
A wcześnie gdzie kurwa byli???
Na grzybach jprdl
0
Hahahahahahahaha
Zajebiście
Idealnie!!!!!
2
To jest Skandal
3
To jest karny na Torresie!!!
Podcięty!!!!
0
@Technik Przecież widział to doskonałe bo miał go przed sobą
1
Martin dobrze w defensywie.
Mogło być znacznie gorzej
2
Pięknie to zrobił.
Przyjęcie TOP
Spokój TOP
0
Rudiger jak żałośnie
0
Ferran Torres!!!!!
Co za gol!!!!!!!!!
Piękna asysta!!!
0
Flick obsrany jak cholera,aż się spocił
0
To nie najlepiej.
Nic głowa do góry i walczymy.
Strzela gość którego nie powinno być na boisku żenada
1
Wojtek się nie popisał ustawieniem piłkarzy
0
@Technik No nie bo był drugi zawodnik Barcy.
1
Raphinhia to dziś jest drugi najsłabszy po Martinie.
0
@masa11 To Olmo podawał
0
@kanver_ To Olmo był.
Ferran świetnie akcję zaczął
0
Świetnie Ferran utrzymał się i zaczął akcje
1
Ale tragicznie to zagrali.
Powinnien grać do Yamala bo miałby na lewej nodze.
7
Ancelotti xD
Ćpun mentosowy
0
@ShawnC Czasami tak.
0
@barcanawieki Ja bym nie dał.
I
8
Archivo : Powinno być czerwo!!!!