Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po tym przybliżeniu to jednak myślę że karnego nie powinno być xD
Trudna sytuacja do oceny.
Taki trochę miękki karny
0
@Piotr,1985 czytam że jakiś faul Rudigera był jeszcze ale ja nic nie widziałem jeśli nie było to karny
2
Zawsze mówiłem że Hiszpania ma najlepszych sędziów na świecie.
3
Moim zdaniem karny się należał.
1
@Kgorecki2500 Właśnie dzisiaj sobie pierwszy raz spróbowałem skyra o smaku wanilii i właśnie mi przypomniał smak serka danio.
0
Co tu oglądać xD
5
Laboga już smutnym głosikiem gada xD
0
Spalony oczywisty
0
@Xxxbarca4ever w środku też jak kibel
0
@Barcafan2020 My mamy na tą chwilę dużą przewagę w lidze
3
Bologna zasłużyła na tą bramkę.
Inter chyba marzył o 1 pkt i zemściło się.
Trudny terminarz mają bo za chwilę Roma, dwumecz z nami, puchar Włoch.
Mogą bardzo dużo przegrać w 2 tygodnie.
0
@Encore A tu ktoś pisze o winie utraty bramki?
Mowa o pressingu a raczej pseudo pressingu Lewego.
0
@FcPortoFan1999 Ale Hylissanga to ty szanuj.
4
Mój kupon mi mówi że nie było żadnego przekręcenia Villarealu i wszystko było zgodnie z przepisami.
Ja mu ufam.
0
@Proxi Czepiasz się( wcale nie postawiłem na remis)
0
@Lionel_Messi10 Pewnie mu tatuś kupił ten puchar tak jak sobie MŚ
2
@maciar I Real spadł na czwarte.
Cudnie by było
2
Ludzie to naprawdę pajace są.
U mnie na osiedlu ciężko o zaparkowanie auta a u mnie za blokiem jest kawałek chodnika którym dosłownie nikt się nie porusza bo prowadzi do nikąd, nawet w tym miejscu droga osiedlowa jest poszerzona i odkąd sięgam pamięcią to ludzie tam parkują,sam tam parkuje czasami.
I od niedawna jakiś frajer bierze i dzwoni na straż miejską.
Ostatnio dostałem upomnienie na szczęście dziś nie zaparkowałem tam.
Święto gdzie aut jest znacznie więcej bo rodziny się zjeżdżają a straż miejska przyjechała i sobie mandaciki rozdaje.
Zamiast pajace karać ludzi powinni zaopiniować o postawienie znaku pozwalającego na parkowanie.
Jeszcze tam podszedłem by zobaczyć czy to mandaty czy upomnienia rozdają to nieudacznik z straży miejskiej od razu z mordą do mnie na co się patrzę.
Co za ludzie...
1
@MesQueUnClub96 Lewy biegnie za rywalem.
Dobrze to ująłeś,to właśnie jest pozorowany pressing czyli bieg truchtem za rywalem.
Pressing to doskok do rywala a nie oglądanie pleców przeciwnika
1
@MesQueUnClub96 I co z tego że zawalił?
Ale nie był pasywny i próbował coś zrobić natomiast Lewy stosuje pozorowany pressing i słusznie Pedri ma o to pretensje.
4
@tbas Faktycznie na pierwszy rzut oka wyglądało to o wiele gorzejr a później nie pokazali dobrej powtórki
0
@Comentateiro Miał obowiązek wypłacić.
On nie jest organem do wyjaśniania tego typu spraw, on jest od wykonania.
Niejasna decyzja PKW po prostu xD
Już nie mówiąc że sam mówił że jeśli SN podejmie decyzje to on to wykona, nagle mu się od widziało xD
"Kontrasygnata dotyczyła nielegalnie wybranego sędziego, zatem decyzja Tuska była pokłosiem bezprawia PiSu."
Absurd, mógł najpierw tej kontrasygnaty nie składać, ewidentnie nie wiedział co podpisywał więc nie dość że złamał prawo wycofując podpis to jeszcze się skompromitował bo wyszło na to że te podpisy były na ślepo.
Złamał prawo tak czy nie?
Taka antydemokratyczna jest ta twoja partia
0
@Comentateiro Jakie prawo?
Na szybko
Domański nie wypłacając subwencji mimo że mi się też to nie podoba zgodnie prawem ma obowiązek to zrobić.
Tusk i wycofanie kontrasygnaty
Bezprawne przejęcie TVP
Łamanie konstytucji przy podpisaniu porozumienia z Ukrainą z pominięciem sejmu
0
@Comentateiro
Po pierwsze decyzje o marnowaniu pieniędzy w Warszawie są tak niezależne jak niezależny jest Nawrocki od PiSu.
Po drugie prezydent to urzędnik państwowy i on ma wypełniać obowiązki na które się zgodził czyli między innymi rozsądne i przemyślane wydawanie publicznych pieniędzy.
0
@Transu96 Syf.
Ja na każdej postaci manu to mam do końca świata.
Aktulnie nie gram, ostatnio jakieś 5 lat temu.
Widziałem j screen że można bryczkami jeździć,co za gówno totalne.
Jak zamknięty? Nie można już konta zrobić? Xd
0
@Comentateiro "Prosto, nie mieszaj się do mojego życia, skoro nie szkodzę innym. "
W końcu doszedłeś do pięknej idei jaką jest wolność, świetny prawicowy pomysł!
"Ty rozumiesz demokrację po pisowsku, czyli demokracja kończy się na wyborach"
No nie.
Wybory dla mnie to dopiero przystawka przed głównym daniem czyli demokratycznym stanowieniem prawa czyli głosowania w sejmie i Senacie a później decyzją prezydenta.
Jeśli jest zgodne z prawem i nie jest sprzeczne z konstytucją to każdy pogląd można przegłosować.
"Dlatego nie wiadomo co jest prawem a co nie, a skutków działalności przestępczej PiSu pilnuje dzielnie Duda."
Po części się zgodzę i tak PiS zrobił burdel prawny ale oczywiście tylko w poszczególnych kwestiach.
Prawo które obecna władza łamie jest większości jasne jak słońce i PiS nie ma nic z tym wspólnego.
0
@AnsuLamine Chodzi o jego głowę a nie pomoc drużynie
1
@Comentateiro Tu znowu Frenkie został zbesztany bo zagrał 2 słabsze mecze mimi że ostatnie miesiące miał świetne.
Pedri też dziś przeciętnie i groźną stratę zaliczył a nikt tego nie podnosi.
La Rambla ma swoje kozły ofiarne i tyle
0
@macio_944 To że napisałem tak nie oznacza że nie wierzyłem do końca.
Byłem zły na sposob i jakość gry i tyle w temacie
2
Śmieszy mnie jak drużyna przegrywa i gra słabo po czym zaczyna grać i wygrywać jak dzisiaj i pojawiają się komentarze typu:
" Hehehe i co płaczki"
Rozumiem że mamy siedzieć cicho i nie komentować albo zakłamywać rzeczywistość?
To że ktoś narzeka i jest krytyczny wobec swojej drużyny nie oznacza się nie wierzy do końca i jej nie kibicuje