4

I po co Lewy trzyma tą piłkę?
Mógł spokojnie odegrać a trzymał na sile i stracił piłkę.

0

Wojtek błąd z BVB gdzie faulował na karnego.
Dzisiaj koszmarny błąd i bardzo złe wyliczenie wyjścia.
Nie najlepiej.

0

Po takiej bramce można mówić że zawodnik dał wygraną drużynie jeśli skończyło by się 1:0.
Całkowicie solowa akcja

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Ależ ładnie.
Brawo Ferran!!!

0

@Comentateiro "PiS pokazał, że instytucje publiczne to dla niego łupy do sprostytuowania, czego ofiarą padła TVP."
To samo można powiedzieć o dzisiejszych rządach być może w mniejszym stopniu ale nadal dużym więc według ciebie Tusk i jego świta też nie są zbyt

"Piątka Mentzena czyli homofobia, antysemityzm, rasizm, wykluczają tę partie z grona demokratycznych"

Już pomijam nieprawdziwość tych stwierdzeń to nie wiem co trzeba mieć w głowie by demokracji przypisywać konkretne poglądy,po prostu większy poziom odklejenie.
Demokracja polega na tym że zwyciężają poglądy większości jakie one by nie były.
"Brak szacunku do mniejszości i odmienności" xD
Ty masz jakieś chorą definicje demokracji.
Dla ciebie demokracja to poglądy które ty wyznajesz.

3

@Encore Nie prawda
To podnóżek PO

7

@MichuZ44 Ahh te problemy xD niektórzy chyba mają za dużo wolnego czasu że przejmują się ludźmi którzy przejmują kolorem skóry osób w reklamie xDDD

1

@Comentateiro Możesz mi powiedzieć na czym polega ta "prodemokratyczność" w ich wykonaniu?
Rozumiem że według ciebie inne partie nie są demokratyczne? Jeśli tak czym to się objawia?

10

Ancelotti na wylocie.
Peszko odchodzi z Wieczystej Kraków.
Kropki połączcie sami.

6

@Comentateiro A ten przyjaciel jest teraz z tobą w pokoju?
Kazik nic nie powiedział na kogo głosować.

0

Kazik w punkt!


1

@arasz1819 Nie mam takiego zamiaru.
Są sondażownia lepsze i gorsze.
Ja trochę bardziej ufam tym historycznie lepszym.
Kto co lubi.
Natomiast to tylko sondaże i do każdego należy trzeba podchodzić z dystansem.
Polster to jedna gorszych jednak żeby cię pocieszyć troszkę to wczoraj pojawił że sondaż typowo średniej sondażowni czyli IBRIS gdzie Sławkowi spada i też można brać taki sondaż pod uwagę.
Ja czekam na teraz na sondaż Atlasu który będzie debiutował u nas i jest to top sondażownia między innymi przewidzieli z ogromną dokładnością wynik w stanach i zwycięstwo Trumpa gdzie główny nurt dawał Kamali największe szanse

6

@draxidox Ważne że za PiSu było gorzej,nic innego się nie liczy.
Zaorać TVP i tych funkcjonariuszy partyjnych.

3

@Bobo25 I co to zmienia?
Momentami a szczególnie w tej kampanii dorównują ściekowi jak za PiSu.
Jak można bronić tego teraz pisząc że kiedyś było gorzej.
Głupota totalna i pozwolenie na marnowanie publicznych pieniędzy na głupoty i propagandę.

0

@Faro #MuremZaAncelottim

0

@Ryoumen Dlatego napisałem że są na granicy że względu na błąd statystyczny.

0

@maroon oczywiście, pomyłka nie zdążyłem już poprawić

9

Tym razem sondaż prezydencki od OGB
Konfa 21,78%
Trzecia droga na granicy progu.
Warto zaznaczyć że na konfe chce głosować więcej kobiet niż na Lewicę i 3D łącznie.


3

Poszedłem spać w 115 minucie z świadomością że United to przegrywy roku
Jeszcze Magłaja strzela zwycięską bramkę xD

1

Widzę że United stabilnie.
Największy klub mem ostatnich lat, kilka poziomów wyżej przed innymi.

0

Lazio gol!
Raczej dogrywka będzie.
Ja nadal się dziwię jak oni pierwszy mecz przegrali i to dwoma bramkami z BODO xd

3

@Popitek12 Dlatego ja unikam takich sytuacji i alkohol zawsze jest blisko mnie

13

@Kgorecki2500 Zawiodłem myślałem że sam będzie pisał do mnie.
Tak samo jak lekarze do mnie dzwonią i pytają jak zdrowie

1

@July_6_BcN Zostaw go,nie warto.
Widać że multikonto, miesiąc w serwisie,3 komentarze.
Pierwszy komentarz to od razu był atak w stronę wyborców "Memcena" jak sam to określił.
Żałosny typ

7

W Polsce zabijanie dzieci na życzenie jest na porządku dziennym według tej baby.
Już nie mówiąc że dla niej ciąża w 9 miesiącu to nadal płód a dzieckiem magicznie staje się dopiero w kanale rodnym.
https://x.com/KoneserUnii/status/1912594164220412227
Obrzydliwe

0

@clyde Jak Inter zagra swój najlepszy futbol to będzie to bardzo wyrównany pojedynek

20

Złoto.


4

@michal26 Jak dla mnie to babsko ma zło i obłęd wypisane na twarzy, wygląda jakby lubiła to robić

1

@Kasy Przecież to niemożliwe.
Ja tam po jednym komentarzu dostałem bana na 10 lat.
A na drugim koncie za sam nick 15 lat xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?