Roobo
Dołączył/a: maj 2023
Kraków
7 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Luciano99 A kecul po ilu był piwach wtedy był?
Jeśli mu nie podkradles żadnego to jest to wiarygodne
0
@michal26 Ten Atlas podobno działa na amerykańskim rynku i przewidział wynik ostatnich wyborów i wygraną Trumpa
0
Jutro się czegoś dowiemy bo ma się pojawić sondaż prezydencki topowej sondażowni czyli OGB Pro.
Ciekawe kiedy był realizowany, prawdopodobnie nie będzie on pokazywał reakcji na wczorajszą debatę.
4
Ciekawostka:
Joanna Senyszyn dubbingowała postać poboczną starą urzędniczkę w bajce Fineasz i Ferb.
Nawet podobna.
https://ibb.co/sJKqrfHK
1
@misterio No jak klamie xD
Nie trzeba być mistrzem intelektu by to stwierdzić na podstawie sondaży.
27
Ciekawe czy ludzie się znowu na niego nabiorą.
0
@D10SLEO Jak dla mnie zbyt na spokojnie.
Myślę że takie występy nie zapadają w pamięci mimo że są dobre
0
@GTBTP nie chciał debat 1 vs1
"Jeżeli będą debaty, w których będą brali udział wszyscy kandydaci, albo zdecydowana większość, czyli będzie po prostu leżała przed ludźmi kartka wyborcza, to wtedy jest sens brać udział w takich debatach, się w nich spierać, bo wtedy ludzie mogą dokonać wyboru, takiego, jakiego będą mogli dokonać w wyborach "
0
@Mankind Myślę że nie masz pojęcia co oznacza to słowo.
0
@Bobo25 Dokładnie.
7
@Popitek12 Dziwnie piszesz Leo Messi
1
Czy ktoś wypadł bardzo dobrze?
Absolutnie nie.
Dużo błędów i głupich zachowań od prawie wszystkich.
Najjaśniejszymi postaciami na pewno był Hołownia i Mentznen.
Myślę że na koniec dnia bardziej się opłaca politycznie troszkę pójść w zwarcie jak wyżej wymieniona dwójka niż podejść na spokojnie jak Braun czy Zandberg.
Stano wiadomo ma jeden cel.
Ciekawa próba dotarcia do betonu Pisowskiego Mentznena.
Ciekaw jestem rezultatu tego ryzykownego zagrania.
Najbardziej podobał mi Jakubiak, fajnie rzeczowo i wyraziście.
0
@NeroTFP1 W piśmie świętym.
Pozdrawiam
Edit: chociaż możesz trochę mieć racji bo Katolicyzm mówi że trzeba podążać oficjalnym torem i faktycznie Franciszek to zmienił.
Natomiast ja się z tym nie zgadzam tak jak w wielu jego decyzjach.
0
@Azazel_Pazuzu Spółkę to utworzył Donald Tusk w 2009 roku.
Reszta się zgadza,POPiS ciągnął hajs.
1
@maroon Przecież jest xD
9
Hołownia ma odwagę mówić...
Szkoda że nie ma odwagi robić.
0
Zaczynają się kłótnie takie jak zazwyczaj w telewizji między politykami.
Jeden drugiego próbuje zagłuszyć.
Słabe zachowanie Mentzena i Hołownii
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Bobo25 Katolicyzm dopuszcza karę śmierci.
Pozdrawiam
5
Kartki podgrzane jak nic.
Kręci nimi niczym Tebas
0
@Tasde Można śmiać się ze wszystkiego!
2
Skąd on takie rzeczy wie co ma Senyszyn...
0
@MesQueUnClub96 Ale to nie telewizja wybrała to pytanie.
4
Są dwie pucie chyba
0
@Bobo25 Nie kompromituj się dalej.
1
@Bobo25 powtarzam: Czytaj ze zrozumieniem.
Tak są komentarze że go bronie gdzie moim zdaniem ma rację.
Tu go nie bronilem tylko przestawiłem moje przypuszczenie dlaczego to robi.
2
Marek" na litość boską" Jakubiak.
Lubie gościa
3
@Bobo25 xD
Gdzie ja to bronie, w którym momencie?
Nie jest to trudny tekst do przeczytania że zrozumieniem więc się postaraj i przeczytaj jeszcze raz.
5
To powtarzanie Menztnena o wygraniu w drugiej turze to ewidentnie próba dotarcia do betonu pisowskiego który teraz siedzi przed telewizorami.
Brzmi komicznie ale to może(nie musi) zadziałać skutecznie bo wielbienie przez nich PiS to jedno a istnieje jeszcze fanatyczna nienawiść do Platformy w tym środowisku.
Nie są to ludzie zbyt bystrzy więc mogą haczyk połknąć.
0
@Tasde Czyli mamy dobry system?
Wystarczy więcej kasy tylko wsadzić?